Strona 838 z 10062
Pokaż wyniki od 8,371 do 8,380 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    czasem to sie czuje jak inkubator przyjdzie brzuch poglaska pocaluje a ja sie naprezam i nic kiedys jak chodzilam nago to o boze....a teraz nic
    Hehe mój też głaszcze i całuje brzuszek a nic więcej z tego nie ma ale my o tym rozmawialiśmy i mi to nie przeszkadza, musicie też poważnie porozmawiać i będzie dobrze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Mam nadzieję, że nie, bo to jest eko skóra i wszędzie piszą, że wystarczy ściereczką przetrzeć i jest czyściutki a w sklepie też mówili, że sporo mają zamówień na ten kolor i nigdy nie mieli żadnych reklamacji. Zamówiliśmy go dzisiaj i cały czas byłam na niego zdecydowana i się nie zastanawiałam a teraz jak zamówiliśmy dopadły mnie wątpliwości czy taki dobry dla chłopca...
    O chyba ze tak,jak tam mowia to tak jesttylko zeby prawde mowili bo woes jak taki bialy siw schlapie to po umyciu nici z bieli...a dla chlopca niby czemu ma nie pasowac?cos ty sliczny jest

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Sa bielizny dla ciezarnych ladne

A ja spac nie moge bo mala sie ciagle wierci ...
    O masz wiercipietka malutka

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja jak zwykle o tej porze padnieta w ciagu dnia jest dobrze ale jak juz wroce do domu to jestem nie do zycia tylko kanapa mnie interesujechyba bede krocej pracowala bo tak byc nie moze ze ja w domu nic nie robie tylko leze.... poztym moj dostal opieprz w sumie za nic..poprostu zmeczona i mnie wszystko drazni o...ide pranie jakies wstawie i sukieneczki dla malutkiej poszukam i mojemu cos kupie za tobze taka nie dobra jestem

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	$_12.JPG
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	25.6 KB
ID:	90032Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	331644703983_1.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	6.5 KB
ID:	90033Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	121609134590_1.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	10.4 KB
ID:	90034 o tak na poprawe humoru chociaz do zdjecia ale naloze

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	XA001317.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	75.9 KB
ID:	90035 taka czapeczke wybralam najmniejszao juz koniec nic nie kupuje dzis

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Dziewczynki myślicie, że biały wózek, dokładnie taki: Załącznik 90031 pasuje dla chłopca ?
    Kurde tyle napisałam i mi się skasowalo :-( a więc od nowa hehe.
    Również wcześniej brałam pod uwagę wózek z eko skóry, też biały, ale chyba nie skusimy się na niego. Mama chwalila, że to może być fajna sprawa zima bo nie przemoknie i łatwy w utrzymaniu czystości. Jak byliśmy w Bobo wózkach widzieliśmy wózek w eko skórze granat i prezentował się okropnie. Pani że sklepu mówiła, że mają bardzo małe zapotrzebowanie na eko skórę bo wtedy wszystko jest nią wykończone i o ile zimna to fajne rozwiązanie o tyle latem i wiosna nie bardzo bo spacerówka również jest w eko skórze i dodatkowo nagrzewa wózek. Takze my już zwatpilismy :-)

Generalnie to maz przeziebiony a mama złapała jelitowke więc mam nadzieję, że żadnej z tych rzeczy nie złapie a wiadomo jak się przebywa na codzien to różnie bywa... Takze trzymajcie kciuki za mnie. Może zacznę łykac witaminę C??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Mysia mnie się bardzo ten wózeczek podoba - biały jak najbardziej pasuje dla chłopca a skoro eko skóra to mimo bieli latwy w utrzymaniu - z tym nagrzewaniem to myślę, ze granatowy czy czarny by się nagrzewał a biały moze trochę mniej. Sama mam navington caravel , tyle ze kolor CORSICA, nie znam jeszcze plci dziecka ale kolorystyka mi pasuje i dla dziewczynki i dla chlopca :-)

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny chyba juz pytalam.. ile płacilyscie za usg połówkowe? Jadę za dwa dni do szpitala do Poznania i się zastanawiam ile tam stówek zostawię :-/

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    Dziewczyny chyba juz pytalam.. ile płacilyscie za usg połówkowe? Jadę za dwa dni do szpitala do Poznania i się zastanawiam ile tam stówek zostawię :-/
    Jutro mam polowkowe więc się dowiem, ale mam nadzieję, że tyle ile zwykle czyli 100. Jolka skąd jesteś? :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów