Strona 836 z 10065
Pokaż wyniki od 8,351 do 8,360 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Weźcie mnie dziewczyny pocieszcie... jakiś dzisiaj mega ciężki dzień miałam... Nie dość, że mama nogę złamała jak wspomniałam, to jeszcze po tym całym lataniu jak na toalecie byłam to fragment tkanki podtarłam. I teraz już nie wiem, czy to ten polip i się cieszyć, że poszedł w cholerę, czy coś poważniejszego, Mała się turla po brzuchu, więc trochę jestem spokojniejsza, dodatkowo tylko takie bardzo leciuchne plamienie miałam, a ta tkanka jakaś taka ciemna, długości niecałego centymetra może, zwarta. To mógł być ten polip? Do lekarza idę w piątek,a jak już wspomniałam wcześniej, przez perturbacje związane ze zmianą lekarza, nie mam numeru kom żeby zadzwonić... Czekać do piątku czy zaiwaniać na IP???
    Rolcia ja jak plamilam w 15tyg to dzwonilam do lekarza i powiedzial ze jesli nie ma skrzepow ciemnej krwi i sytuacja sie nie powtarza i nie jest to mocne krwawienie to mam polezec uspokoic sie i przez ok1godz sie obserwowac ....przeszlo ale zaraz rano bylam u niego na badaniu ale jak jestes niespokojna to jedz zrobia ci usg i bedziesz wiedziec

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    gocha2104

O mnie
    u nas bedzie Zuzia i Majka siedze teraz w pokoju dziecinnym kupilam lampke nocna i dywanic ramki na zdjecia i koszyczki na pierdulki powoli robi sie przytulnie tak dlugo czekalam az ten pokoj sie zapelni do tej pory stalo tam tylko pranie albo kwiatki a teraz ....lezka......chyba tu dzziasiaj spie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Weźcie mnie dziewczyny pocieszcie... jakiś dzisiaj mega ciężki dzień miałam... Nie dość, że mama nogę złamała jak wspomniałam, to jeszcze po tym całym lataniu jak na toalecie byłam to fragment tkanki podtarłam. I teraz już nie wiem, czy to ten polip i się cieszyć, że poszedł w cholerę, czy coś poważniejszego, Mała się turla po brzuchu, więc trochę jestem spokojniejsza, dodatkowo tylko takie bardzo leciuchne plamienie miałam, a ta tkanka jakaś taka ciemna, długości niecałego centymetra może, zwarta. To mógł być ten polip? Do lekarza idę w piątek,a jak już wspomniałam wcześniej, przez perturbacje związane ze zmianą lekarza, nie mam numeru kom żeby zadzwonić... Czekać do piątku czy zaiwaniać na IP???
    Ja to bym pewnie pojechala...ale jezeli leciutkie plamienie bylo a malutka aktywna to moze rzeczywiscie ten polip ale z drugiej strony do piatku jeszcze 3 dni...no nie wiem moze jedz na ip bedziesz spokojniejsza bo tak to pewnie bedziesz sie denerwowala i tyle

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    u nas bedzie Zuzia i Majka siedze teraz w pokoju dziecinnym kupilam lampke nocna i dywanic ramki na zdjecia i koszyczki na pierdulki powoli robi sie przytulnie tak dlugo czekalam az ten pokoj sie zapelni do tej pory stalo tam tylko pranie albo kwiatki a teraz ....lezka......chyba tu dzziasiaj spie
    Slicznie imionaspij sprawdzisz jaka aura w pokoiku jest hehewez meza ze soba moze w nowym miejscu przyjdzie mu ochota na sex☺

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Slicznie imionaspij sprawdzisz jaka aura w pokoiku jest hehewez meza ze soba moze w nowym miejscu przyjdzie mu ochota na sex☺
    no wlasnie wyszedl na nocke do pracy ale moze rano?troche juz mu napomknelam delikatnie ze wszytko ok i dzieci tez ok ze moze.....przemysli w pracy....musze chyba zainwestowac w jakas bielizne ale dla ciezarnych szyja cos sexy?

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    no wlasnie wyszedl na nocke do pracy ale moze rano?troche juz mu napomknelam delikatnie ze wszytko ok i dzieci tez ok ze moze.....przemysli w pracy....musze chyba zainwestowac w jakas bielizne ale dla ciezarnych szyja cos sexy?
    bielizna pewnie! ale lepiej jak wroci albo jak sie wyspi to nago sie poloz na stole, poloz na siebie lyzke i powiedz kochanie, deser gotowy!! hihi
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    bielizna pewnie! ale lepiej jak wroci albo jak sie wyspi to nago sie poloz na stole, poloz na siebie lyzke i powiedz kochanie, deser gotowy!! hihi
    Hahahaha jak sie dorwie do deseru to zeby stolu nowego nie musieli kupywacoj oj i kto tu zboczony a na mnie mowili eh

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Moze chlopak przemysli...czy sexy bilelizna na ciezarne jest tego nie wiemale takie koszulki koronkowe to pewnie sa nie tyle dla ciezarnych jak dla grubszych pan takze teraz jak znalazlo i napewno bys meza zaskoczyla i juz nie mialby wyjscia

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Moze chlopak przemysli...czy sexy bilelizna na ciezarne jest tego nie wiemale takie koszulki koronkowe to pewnie sa nie tyle dla ciezarnych jak dla grubszych pan takze teraz jak znalazlo i napewno bys meza zaskoczyla i juz nie mialby wyjscia
    haha no raczej nie odmówi hihi :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dziewczynki myślicie, że biały wózek, dokładnie taki: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	caravel_kolory_royal_snow_desctop.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	30.8 KB
ID:	90031 pasuje dla chłopca ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów