Strona 831 z 10044
Pokaż wyniki od 8,301 do 8,310 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    To tak sztukowo jakbyście miały podliczyc ile macie ubranek to byłoby ich....?
    Wam też coraz trudnej ogolic się na nogach? :-D
    Ponad 200 na bank, jak nie wiecej heheee tylko mam na mysli ciuszki do roku, ktore juz upolowalam

Co do golenia to jakos nie zauwazylam zeby bylo mi trudniej. Pod prysznicem raz dwa i po sprawie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    To tak sztukowo jakbyście miały podliczyc ile macie ubranek to byłoby ich....?
    Wam też coraz trudnej ogolic się na nogach? :-D
    nwm musze rozpakowac ta z siatek i kartonów najpierw haha póki co jeszcze niezle sobie radze z depilacja

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    A nogami jeszcze nie ma problemu hihih

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Golenie nóg opracowałam do perfekcji : podstawiam stołek od toaletki przy bidecie, siadam, rozkraczam nogi, i tak mogę się bawić do 9-tego mca!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ponad 200 na bank, jak nie wiecej heheee tylko mam na mysli ciuszki do roku, ktore juz upolowalam

Co do golenia to jakos nie zauwazylam zeby bylo mi trudniej. Pod prysznicem raz dwa i po sprawie
    Dzisiaj jade na zakupy!!!!Matko ja mam tylko to co wam pokazalamjade dzis

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Nie ma problemu z goleniem sie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    A czy nie zauwazylyscie u siebie ze paznokcie i wlosy jakby szybciej rosna?bo ja mam takie wrazenie ze u mnie szybciej rosna

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Assia0909

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Mi też często twardniej brzuch i boli szczególnie wieczorem i po stosunku. Też jak się kładę spać i się obracam to mnie boli i szukam wygodnej pozycji do snu.

Też mi szkoda mojego męża bo przed ostatnio bardzo bolało mnie po stosunku a kiedyś podczas i nie chce tak często próbować. Z pozycją też jest ciężko bo brzuch mi przeszkadza i rozdrażniona jestem. Mąż znosi to lepiej niż ja.

Jeżeli chodzi o przeziębienie to jak miałam opryszczkę pani z apteki zaleciła masć i 2 dniowa kurację z cytryną tyle ile dam radę wypić. Robiłam taki roztwór pół cytryny do szklanki 400 ml . 1 łyżka cukru i zalane ciepła woda ( by się ogrzać dodatkowo) Wypiłam takich roztworów 4 pierwszego dnia i 3 drugiego i zimne przeszło jak ręką odjął ( jeszcze nigdy mi tak szybko nie zniknęło )

Jolu moja córeczka właśnie tyle waży.

Ja nie mam prawie nic, dwie czapeczki, dwa kaftaniki, dwa polspiochy. I paczke pieluch kupiona dzis przez męża dziewczyny mam kombinezon zimowy, taki bez nóżek tylko z workiem w kolorze pudrowego różu. Rozmiar chyba 68. Stan bardzo dobry. Jakby któraś byla zainteresowna to podrzucę fotki.

Member
    Assia0909

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Paznokcie mi rosną szybciej od początku ciąży i ciągle obcinam. Ogolić sie tez mi gorzej. Duzo tych ubranek kupujecie. Ja mam na razie tylko kilka sztuk.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów