Strona 83 z 10092
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez FONDIE1 Zobacz posta
    w ktorym tyg stracilas tamta ciaze
    W 6 a dowiedziałam sie w 8. I wtedy mialam wysoką betę w porównaniu z ta wiec to tez nie ma zasady. .. nie miałam żadnych objawów oprócz bólu piersi. Ale nie rosły mi i macica też nie rosła. Teraz jest inaczej.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Ada i nie musisz mieć ja nie miałam. mój lekarz nie wymaga. niektórzy robią sami dla siebie. niektórym lekarz zleca jako potwierdzenie.

Marzena to mnie zmartwilas swoim opisem .. u mnie piersi jakoś mniej nabrzmiale. nic nie boli nawet mdłości mniejsze kurcze a do wizyty jeszcze tak daleko

Cytat Zamieszczone przez tynka89 Zobacz posta
    Ada i nie musisz mieć ja nie miałam. mój
    lekarz nie wymaga. niektórzy robią sami dla siebie. niektórym lekarz zleca jako potwierdzenie.

Marzena to mnie zmartwilas swoim opisem .. u mnie piersi jakoś mniej nabrzmiale. nic nie boli nawet mdłości mniejsze kurcze a do wizyty jeszcze tak daleko
    Umnie tak samo koedy wizyta u mnie 26 maja. A jak napisalam maila do lekarza mojego bo na urlopie.jest to mi odpisal, ze wie od.lekarza ze.szpitala ze bylo serduszko i bardzo sie cieszy i tyle.... Bylo ale nie wiem czy hest... Nie mam objawow juz

Member
    chewy

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tynka89 Zobacz posta
    Ada i nie musisz mieć ja nie miałam. mój lekarz nie wymaga. niektórzy robią sami dla siebie. niektórym lekarz zleca jako potwierdzenie.

Tynka mam tak jak i Ty też Marzena zmartwiła mnie swoim wpisem i teraz czytam jakieś informacje o objawach itp na internecie i nie mogę się doczekać wizyty żeby dowiedzieć się czy wszystko jest ok

Cytat Zamieszczone przez chewy Zobacz posta
    Tynka mam tak jak i Ty też Marzena zmartwiła mnie swoim wpisem i teraz czytam jakieś informacje o objawach itp na internecie i nie mogę się doczekać wizyty żeby dowiedzieć się czy wszystko jest ok
    Dziewczyny, dlaczego??
    Same wiecie, że każda kobieta ma inaczej. Zmartwiłam Was, w którym tygodniu poroniłam? Wtedy nawet serce się nie rozwinęło, nie to co u Was! Lekarz mi teraz powiedział, że jak będzie żywy zarodek to możemy się uśmiechać, więc nie martwcie się!
    U mnie piersi od 3 dni też mniej bolą. Jedynie w nocy przy przekręcaniu a tak to nic a nic... a dziś w nocy zwymiotowałam i dziś rano znowu po herbacie z miodem bleee... Ja też tylko w tym internecie siedziałam i się doszukiwałam a tu jak się okazuje każda ma inaczej i to że nie ma mdłości czy piersi mniej bolą to nic nie znaczy. W poprzedniej ciąży piersi bolały mnie do samego końca a przez dwa tygodnie chodziłam z niewiedzą, że zarodek obumarł.
    Dziewczyny proszę Was!
    Ja też się martwię, ale trzeba być dobrej myśli! Wy chociaż wiecie, że jest serce i że bije a ja nawet na usg nie byłam.

Member
    chewy

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Dziewczyny, dlaczego??
    Same wiecie, że każda kobieta ma inaczej. Zmartwiłam Was, w którym tygodniu poroniłam? Wtedy nawet serce się nie rozwinęło, nie to co u Was! Lekarz mi teraz powiedział, że jak będzie żywy zarodek to możemy się uśmiechać, więc nie martwcie się!
    U mnie piersi od 3 dni też mniej bolą. Jedynie w nocy przy przekręcaniu a tak to nic a nic... a dziś w nocy zwymiotowałam i dziś rano znowu po herbacie z miodem bleee... Ja też tylko w tym internecie siedziałam i się doszukiwałam a tu jak się okazuje każda ma inaczej i to że nie ma mdłości czy piersi mniej bolą to nic nie znaczy. W poprzedniej ciąży piersi bolały mnie do samego końca a przez dwa tygodnie chodziłam z niewiedzą, że zarodek obumarł.
    Dziewczyny proszę Was!
    Ja też się martwię, ale trzeba być dobrej myśli! Wy chociaż wiecie, że jest serce i że bije a ja nawet na usg nie byłam.
    ja jeszcze nie byłam na wizycie

Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Dziewczyny, dlaczego??
    Dziewczyny proszę Was!
    jakbym zwymiotowała to bym z usmiechem na twarzy chodzila

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez FONDIE1 Zobacz posta
    jakbym zwymiotowała to bym z usmiechem na twarzy chodzila
    Tez tak myślałam na początku.. ale WIEM, ze to indywidualna sprawa. Ja juz mam 8 tydz i dopiero zaczelam, spokojnie.

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    witajcie kobietki.nie nakręcajcie się,bo to prawda-każda ciąża jest inna.na prawdę nie ma reguły jeśli chodzi o objawy,czy o poronienia.sama teraz nie jestem w najlepszej sytuacji i już tyle różnych historii naczytalam się,że naprawdę wyjątek potwierdza regułę że nie ma reguł.myślę że co ma być to będzie,czasem sobie myślę że jeśli dziecko miałoby być ciężko chore to naprawdę lepiej będzie jeśli juz na początku organizm sam decyduje.wiem że to nas matki boli i wierzcie mi wiele łez w poprzedniej ciąży wylalam gdy płamilam.na szczęście wszystko wtedy skończyło się dobrze.co teraz będzie-nie wiem.boję się ale też próbuje się nie nakręcac.
    życzę wam spokojnej niedzieli

Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    witajcie kobietki.nie nakręcajcie się,bo to prawda-każda ciąża jest inna.na prawdę nie ma reguły jeśli chodzi o objawy,czy o poronienia.sama teraz nie jestem w najlepszej sytuacji i już tyle różnych historii naczytalam się,że naprawdę wyjątek potwierdza regułę że nie ma reguł.myślę że co ma być to będzie,czasem sobie myślę że jeśli dziecko miałoby być ciężko chore to naprawdę lepiej będzie jeśli juz na początku organizm sam decyduje.wiem że to nas matki boli i wierzcie mi wiele łez w poprzedniej ciąży wylalam gdy płamilam.na szczęście wszystko wtedy skończyło się dobrze.co teraz będzie-nie wiem.boję się ale też próbuje się nie nakręcac.
    życzę wam spokojnej niedzieli
    wiem o tym kochana bo jak poronilam to akurat mialam duze objawy a sie nie udalo sie. Tylko, że ja widziałam serduszko ale beta dziwie przyrastła chyba ze teraz poleciala ale nie mam objawowo ja dopiero mam 6tydzien dzis i jeszcze mnie gardlo boli i katar przylazl i wtedy jak poronilam totez sie przezibilam i juz wogole mam dosc ale wtedy w 5 tyg nie byo serduszka ...a teraz juz bylo moj gin kaze mi sie juz nie stresowac ta beta i nie robic tylko lezec...piszcie kochane wiecej jakos mi z wami lepiej. j ciagle leze wiec mysli straszne jeszcze maz z mlodym na komuni ja sama z mama teraz sie przespalam to jakos lepiej alee jeszcze jak przeziebiona

co na przeziebienie?
    Ostatnio edytowane przez FONDIE1 ; 17-05-15 o 11:01 Powód: brak dopisu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów