Strona 82 z 10092
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Member
    chewy

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Dziewczyny, wierzę, że każdej z nas się uda. Ja kibluje w szkole. Czuje się ok i martwię się tym, żadnych mdłości. Za to piersi teraz odczuwam inaczej. Głównie bolą mnie sutki i momentami bardzo szczypia. Często siusiam a dziś pojawiły się zaparcia.
    Ciesz się że nie masz mdłości , ja miałam w pierwszej ciąży całe 3miesiące to było strasznie męczące

Mam nadzieje że teraz nie będę ich mieć

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    cotton witaj gratulacje i fajnie ze dołączyłas

Madzia trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło i żeby plamienie się nie potworzylo

Dziewczyny, wierzę, że każdej z nas się uda. Ja kibluje w szkole. Czuje się ok i martwię się tym, żadnych mdłości. Za to piersi teraz odczuwam inaczej. Głównie bolą mnie sutki i momentami bardzo szczypia. Często siusiam a dziś pojawiły się zaparcia.
    ja tez nie mam mdlosci i sie martwie

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Oj dziewczyny, dziewczyny...chetnie Wam oddam moje mdłości, oddałabym wszystko, żeby ich nie miec!!! to jest jakas masakra, jem a tu w buzi rośnie, cały czas czuję sie głodna, chociaz wiem, że duzo zjadłam, poza tym wciąz mi niedobrze, dziś z rana znowu wołanie do pana wodnika - masakra... poza tym jest spoko, czasem bodbrzusze poboli i tyle. biore caly czas tabsy i zobaczymy, jeszcze 10 dni do wizyty... u nas dzis pada, okropna pogoda spiąca...gotuje rosółek tak na wieczor, żeby dobrze podjeść na kolacyjke pozdrawiam!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Oj dziewczyny, dziewczyny...chetnie Wam oddam moje mdłości, oddałabym wszystko, żeby ich nie miec!!! to jest jakas masakra, jem a tu w buzi rośnie, cały czas czuję sie głodna, chociaz wiem, że duzo zjadłam, poza tym wciąz mi niedobrze, dziś z rana znowu wołanie do pana wodnika - masakra... poza tym jest spoko, czasem bodbrzusze poboli i tyle. biore caly czas tabsy i zobaczymy, jeszcze 10 dni do wizyty... u nas dzis pada, okropna pogoda spiąca...gotuje rosółek tak na wieczor, żeby dobrze podjeść na kolacyjke pozdrawiam!
    Tosienka ciesz sie bo to chyba znaczy, ze wszystko jest ok... chociaz nie wiem czy mdlosci sa wyznacznikiem ciąży, jak sie rozwija itp. Tyle dziewczyn nie mialo i bylo ok i ja sie tego trzymam!
    Dzis mnie boli jajnik albo macica z prawej str, sama nie wiem. Moze to wiezadla a moze jajnik sie odzywa (dzis powinnam miec okres). Od 3 dni biore no spe. Jak nie podbrzusze to jajnik.
    Macica mi sie powiekszyla (czego nie widzialam w poprzedniej ciazy) wiec jestem dobrej myśli.

Tosienka ciesz sie bo to chyba znaczy, ze wszystko jest ok... chociaz nie wiem czy mdlosci sa wyznacznikiem ciąży, jak sie rozwija itp. Tyle dziewczyn nie mialo i bylo ok i ja sie tego trzymam!
    Dzis mnie boli jajnik albo macica z prawej str, sama nie wiem. Moze to wiezadla a moze jajnik sie odzywa (dzis powinnam miec okres). Od 3 dni biore no spe. Jak nie podbrzusze to jajnik.
    Macica mi sie powiekszyla (czego nie widzialam w poprzedniej ciazy) wiec jestem dobrej myśli.
    w ktorym tyg stracilas tamta ciaze

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    raczej mdłości nie są wyznacznikiem, czy ciąża się rozwija, czy też nie, bo ostatnim razem przed 5 tyg chodziłam z martwym płodem a żygałam jak kot...także to wcale nie jest tak...a zapamiętałam jak to było ciężko, dlatego teraz wkurza mnie, że znowu mam te objawy, wymioty i mdłości, to coś okropnego i chętnie bym się ich pozbyła! co do maleństwa, mam nadzieje, że się dobrze rozwija, czuję ciąły głód no i też tak jak pisałam wcześniej widzę, że mam juz powiekszone brzucho (macicę) na dolę a ostatnio też tego nie było trzeba być dobrej mysli, mi już przeszły moje wątpliwości, wierzę, że Pan Bóg drugi raz mnie nie wystawi na taką próbę i tym razem spotkamy się z naszym maleństwem po tej stronie

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Fondie, zarodka nie było. Ale w poprzedniej ciąży też wszystko późno się pojawiało, tym bardziej że to dopiero 5 tydzień.
    Zrobiłam dziś Betę i mam 11tys, więc jest jakaś podstawa. Teraz tylko czekać do poniedziałku i sprawdzić czy się powiększy. Od tego zależy co i jak dalej. Dzisiaj tylko rano minimalnie plamiłam, ale nigdy nie wiadomo. Ale jak to wczoraj położna w zpitalu mówiła, można mieć krwotok i utrzymać ciążę a czasem najmniejsze plamienie skazuje na poronienie. Ze względu na zapalenie oskrzeli jeszcze przyszły tydzień jestem na zwolnieniu lekarskim, więc mam nadzieję że wszystko się w tym czasie wyjaśni.

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tynka89 Zobacz posta
    Ada badanie beta hcg wykrywa hormon ciążowy w krwi. jest dokładniejszy i wcześniej się pojawia niż hormon w moczu no i można poznać po wys bety w którym jest się tygodniu także takie to badanie
    A dziękuję . Jeszcze nie miałam tego badania. Tylko test i usg .
    Zdrówka życzę!
    Ja jestem szcześliwa, że udało mi się zjeść kolację! Cały dzień okropnie mi nidobrze, w zasadzie juz dwa tygodnie męczarnie całodobowe przechodzę.

Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Fondie, zarodka nie było. Ale w poprzedniej ciąży też wszystko późno się pojawiało, tym bardziej że to dopiero 5 tydzień.
    Zrobiłam dziś Betę i mam 11tys, więc jest jakaś podstawa. Teraz tylko czekać do poniedziałku i sprawdzić czy się powiększy. Od tego zależy co i jak dalej. Dzisiaj tylko rano minimalnie plamiłam, ale nigdy nie wiadomo. Ale jak to wczoraj położna w zpitalu mówiła, można mieć krwotok i utrzymać ciążę a czasem najmniejsze plamienie skazuje na poronienie. Ze względu na zapalenie oskrzeli jeszcze przyszły tydzień jestem na zwolnieniu lekarskim, więc mam nadzieję że wszystko się w tym czasie wyjaśni.
    beta piekna ale z plamieniami sie zglos do lekarza

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów