Strona 819 z 10044
Pokaż wyniki od 8,181 do 8,190 z 100438

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Ja na zakupy tez chodzę sama. Mąż tylko się denerwuje, bo zdecydować sie ne mogę. Bo przeciez co to za różnica czy będzie mis czy osiołek?! Za to wozek wybral maz. Z tym ze kupowac bedziemy dopiero w grudniu. Właśnie czekam w kolejce na usg połówkowe. Ciekawe czy potwierdzi sie ze dwóch chłopców. Swoja droga mam niezlego stresa.
    Będzie dobrze :-) wy też zawsze czekacie min 30 min do 1h w kolejce? A niby prywatnie...
    Ja mam polowkowe w czwartek :-) kiedyś jak mąż był za granicą to tak tydzień przed zaczynałam się denerwować i świrowac przed wizyta, ale na szczescie odkąd jest w Pl jakoś mi szybciej czas mija i denerwuje się już w kolejce tylko :-)
    To czekamy na same dobre wieści

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Ja na zakupy tez chodzę sama. Mąż tylko się denerwuje, bo zdecydować sie ne mogę. Bo przeciez co to za różnica czy będzie mis czy osiołek?! Za to wozek wybral maz. Z tym ze kupowac bedziemy dopiero w grudniu. Właśnie czekam w kolejce na usg połówkowe. Ciekawe czy potwierdzi sie ze dwóch chłopców. Swoja droga mam niezlego stresa.
    Beata fajne na olx sa ciuszki dla blizniakow, wczoraj widzialam i niedrogie bo z coekawosci zagladnelam

Jestem na nfz w iczmp. Prywatnie chodzę tylko awaryjnie bo mieszkam w innym mieście. Do szpitala mam 25 km. I juz mam dość bo jestem tu przynajmniej raz w tygodniu na jakis badaniach poza ustalona wizyta u gin. A teraz będę jeszcze częściej. Grunt żeby dotrwać do bezpiecznego terminu

Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Beata fajne na olx sa ciuszki dla blizniakow, wczoraj widzialam i niedrogie bo z coekawosci zagladnelam
    Dzieki, musze zerknąć. Chociaż ja musze wszystkiego dotknąć bo fotki mi noe wystarczają

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Będzie dobrze :-) wy też zawsze czekacie min 30 min do 1h w kolejce? A niby prywatnie...
    Ja mam polowkowe w czwartek :-) kiedyś jak mąż był za granicą to tak tydzień przed zaczynałam się denerwować i świrowac przed wizyta, ale na szczescie odkąd jest w Pl jakoś mi szybciej czas mija i denerwuje się już w kolejce tylko :-)
    To czekamy na same dobre wieści
    Ja chodze prywatnie i zawsze na ta godzine na ktora mam o tej wchodze. Lekarz zauwazylam ze na kazda pacjentke sobie liczy pol godzinki wiec na poczekalni nigdy nie zdarzylo mi sie czekac

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    z ciekawości .. musieliby nam zablokowac olx

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    z ciekawości .. musieliby nam zablokowac olx
    A wiesz ze jeszcze nigdy nic nie kupiłam? Kilka rzecy sprzedałam. Teraz musze zrobić porządek z ubraniami po córce. Kilka rzeczy miała na sobie tylko raz i są w stanie idealnym. Może chociaż na pieluchy się uzbiera

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    To dziewczynki będą? U mnie dwóch chłopców. Ja ruchy czuje bardzo wyraźnie, osoby trzecie też. Nawet termin mamy prawie taki są
    tak my czekamy na dwie dziewczynki dwujajowe sa najbardziej sie cieszy moja mama bo ja mialam 4siostry a one kazda ma syna dopiero ja zrobie mame prawdziwa babcia

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Taaaa już w to wierzę, że sobie odpuścicie zakupki... hi hi hi. Ja za to dzisiaj kupiłam rogowke i wymarzony fotel. Na tym fotelu spędzę chyba resztę moich ciężarnych dni hihi boziu takie wygodne są te rozkładane fotele. Chociaż trochę mi się smutno zrobiło jak musiałam płacić ze chyba na poprawę humoru poszukam czegoś dla maluszka. Zaraz zaraz.... to chyba tak nie działa hihih

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    my jeszcze nie kupujemy nic narazie tylko mam nowa komode i musze wybrac lampke i dywanik jakis a po reszte wybieram sie pazdz/listopad poza tym u nas jest liczna rodzina i kazdy mi mowi ze kupi to czy tamto a ja dokupie resztemaz najbardziej mnie nudzi o wozek i musimy jechac wczesniej szukac bo bliznacze to klopot
    Ostatnio edytowane przez gocha2104 ; 14-09-15 o 13:46

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów