Strona 817 z 10062
Pokaż wyniki od 8,161 do 8,170 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Hej Dziewczyny. Dzisiaj coś tam poczułam, ale bardziej "od środka" i tak delikatnie, nie tak, żebym była w 100% pewna tych ruchów tak jak to miałam już od jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że się Mała inaczej obróci, rozkręci żebym się nie musiała martwić. Zaczynam myśleć o zakupie detektora tętna płodu, używała któraś? Nie jest to aż tak strasznie drogie, a może mogłyby uspokoić w podobnych sytuacjach. Co o tym sądzicie?
    Ja uzywalam czegos takiego na poczatku ciazy. Dla mnie to jest super sprawa i nie kosztuje jakos duzo. A zawsze mozna sprawdzic czy wszystko ok zwlaszcza gdy dzidzia malo ruchliwa ja polecam

2. dzieckozakupy.pl
    Ja to urzadzenie dostalam od siostry a ona zakupila na alegro. Ja mam firmy Jumper i nazywa sie Angelsounds.

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cotton, ja też mam domowego dopplera angelsounds. Generalnie jestem mega zadowolona, robimy małej minutowe nagrania co tydzień U nas kupno było niejako spowoodwane odległością od szpitala (30km), a wiem, że pod koniec ciąży dziecko rusza się dużo mniej, więc chceliśmy uniknąć dodatkowej paniki i jazdy na KTG codziennie. Muszę przyznać, że jest to bardzo fajny sprzęt, ale: musisz bardzo uważać przy podsłuchiwaniu, bardzo łatwo jest znaleźć swoje tętno, a dużo trudniej wysłuchać dziecko. Im dalej w las tym robi się u nas ciekawiej, w 16tc poszukiwania trwały koło 10 min i kończyły się pełnym sukcesem, teraz poszukiwania trwają niecałą minutę ale Mała moment się obraca i tyle zabawy. Więc trzeba być bardzo spokojnym i nie panikować od razu Do tego można nagrać Małą na komputerze (warunek: rozdzielne gniazda na słuchawki i mikrofon, nie jest to intuicyjne, a instrukcja obsługi jest mega lakoniczna) i mieć pamiątkę To samo można zrobić ze swoim sercem - jak dziecko się urodzi możesz mu puszczać bicie swojego serca, podobno uspakaja.

Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    ja czuje ruchy coraz mocniej a ze sa dwie to czasem jest to az dziwne maz juz nie moze sie doczekac az poczuje ciagle maca moj brzuch u nas chyba nie wpuszczaja na cc osob trzecich szkoda bo tak bym chciala przezyc to razem
    To dziewczynki będą? U mnie dwóch chłopców. Ja ruchy czuje bardzo wyraźnie, osoby trzecie też. Nawet termin mamy prawie taki są

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    No i naszprycowałam maluszka Makiem. Kto mi tu tego smaka narobił grrrr

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cześć dziewczyny po małej przerwie ale jestem Moja mała też się dość często uaktywnia aż mąż czuje jak kopie i co chwila by tylko siedział żeby czuć jak się mała rusza. Co tam u Was nowego?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    No i naszprycowałam maluszka Makiem. Kto mi tu tego smaka narobił grrrr
    Czyzby Izka hahaa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Dziękuję Wam za opinie, zamówiłam sobie ten detektor, mam nadzieję, że się sprawdzi i czasami uspokoi zszargane nerwy http://allegro.pl/show_item.php?item=5377753374

Też mam zawsze "smaka na Maka", dobrze, że najbliższy jest 20 km ode mnie, a jak jestem w pobliżu to staram się ze sobą walczyć

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Właśnie wróciłam z miasta i jestem mega zadowolona z polowania Aż normalnie Wam się pochwalę ciuszkami Najbardziej jestem zadowolona z tych cieplejszych pajacyków polarowych prawda, że słodkie Ten jeden jest malusi mam nadzieję, że zdąży go ubrać.
    Generalnie to te zagraniczne ubranka mają inne numeracje i trudno mi było doszukać się rozmiaru 62 czy 68. Najczęściej to widzę 56 albo napis newborn, first size. Teraz tak przejrzałam te śpioszki to wydaje mi się, że większość 56 rozmiar wzięłam.... no nic może się zmieści Ale były takie cudne, że nie zawsze patrzyłam na metki tylko na oko
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_009100000000.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	58.7 KB
ID:	89987
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0092000000000.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	59.3 KB
ID:	89988Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_009300000000000.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	50.6 KB
ID:	89989

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Daria, piękne zakupy widzę ja robię wszystko, żeby ograniczyć kupowanie, będzie na to czas, a jakbym się rozpuściła to komoda byłaby pełna jeszcze przed porodem

A do mnie przyjechał właśnie kurierem śmietnik na pieluchy nie mogę się oprzeć wrażeniu, że wygląda jak tampon zdecydowałam się na angelcare, i wygląda na całkiem intuicyjny w obsłudze. Niestety u nas był on musem bo na mojej wiosce śmieci wywożą raz na 2 tygodnie i nie ma zmiłuj, więc jakoś będziemy sobie musieli radzić. Trochę szybko, ale po prostu fajnie się trafiło i w cenie pojemnika + 2 wkładów mam pojemnik i 5 wkładów.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów