Strona 812 z 10041
Pokaż wyniki od 8,111 do 8,120 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Bylismy u tesciowej na obiedzie i bylo "Ty musisz wiecej jesc" "co Ty takiego tu zjadlas" ..! Trzymajcie mnie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Bylismy u tesciowej na obiedzie i bylo "Ty musisz wiecej jesc" "co Ty takiego tu zjadlas" ..! Trzymajcie mnie
    Trzeba bylo powiedziec ze jakby lepsze zrobila to bys wiecej zjadla hehee

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Trzeba bylo powiedziec ze jakby
    lepsze zrobila to bys wiecej zjadla hehee
    Mowila ze chyba sie obrazilam bo nic nie mowie haha

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Ja nwm jak to z tymi zwolnienieniami bo jestem dopiero od1 wrzesnia. A nastepne zwolnienie to musze zaniesc do zusu? Czy jak bo pierwsze dalam kierownikowi.

Ja z kolei zanoszę do zakładu pracy i mam chorobowe, co miesiąc jak pensję 10-go

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczynki.. U nas dzis tez cieplutko. Smigamy wszyscy w krotkich rekawkach, caly tydzien zapowiadaja po 25-30 stopni wiec baaaardzo sie ciesze dzis mielismy pierwsze spotkanie odnosnie komunii corki, zarezerwowalismy restauracje na 22 maja i komunie bedziemy laczyc z chrzcinami musze jeszcze poszukac jakiejs animatorki aby zajela troszke dzieci fajna zabawa, w koncu to dzien corki wiec oprocz sfery duchowej niech ma tez zabawe. Powiem wam ze to troche ciezki czas... Teraz niestety dla wiekszosci komunia to prezenty, kasa itd.. Staramy sie jak najwiecej rozmawiac o aspekcie duchowym, wiary ale powiem Wam ze te dzieci sa za male na to.. Bralujevtej swiadomosci.. No ale nic, staramy sie zeby cirka nie pogubila sie w tym wszystkim, najciezej jest samemu dawac przyklad dobrego chrzescijanina i swoja postawa pokazywac jakim czlowiekiem powinno sie byc.. Niestety to prawda ze z malymi dziecmi jest latwiej
    Ps. Zwolnienie tez dostarczam pracodawcy a nie do zusu.
    Ps2. Znalazlam cudne kompleciki do chrztu na olx z firmy mayoral ale to chyba przesada zeby juz zamawiac, co nie?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Natalka jesli przewidzisz rozmiar, pewnie 68 raczej, to czemu nie jak jest okazja fajne polaczenie komunii sw. z chrztem

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Czesc
    dziewczynki.. U nas dzis tez cieplutko. Smigamy wszyscy w krotkich rekawkach, caly tydzien zapowiadaja po 25-30 stopni wiec baaaardzo sie ciesze dzis mielismy pierwsze spotkanie odnosnie komunii corki, zarezerwowalismy restauracje na 22 maja i komunie bedziemy laczyc z chrzcinami musze jeszcze poszukac jakiejs animatorki aby zajela troszke dzieci fajna zabawa, w koncu to dzien corki wiec oprocz sfery duchowej niech ma tez zabawe. Powiem wam ze to troche ciezki czas... Teraz niestety dla wiekszosci komunia to prezenty, kasa itd.. Staramy sie jak najwiecej rozmawiac o aspekcie duchowym, wiary ale powiem Wam ze te dzieci sa za male na to.. Bralujevtej swiadomosci.. No ale nic, staramy sie zeby cirka nie pogubila sie w tym wszystkim, najciezej jest samemu dawac przyklad dobrego chrzescijanina i swoja postawa pokazywac jakim czlowiekiem powinno sie byc.. Niestety to prawda ze z malymi dziecmi jest latwiej
    Ps. Zwolnienie tez dostarczam pracodawcy a nie do zusu.
    Ps2. Znalazlam cudne kompleciki do chrztu na olx z firmy mayoral ale to chyba przesada zeby juz zamawiac, co nie?
    Tak jak Ola mowi jesli trafisz z rozmiarem to zamawiaj ! my myslimy zeby chrzest odbyl sie w wielkanoc zobaczymy jeszcze.

Co do przyjecin to ja sie smieje ze juz zaczne zbierac na cos konkretnego dla mojej chrzesniaczki bo zanim ona bd miala tosam rower juz niestetynie wystarczy... ehh. Ja to dostalam ksiazki zegarek rower i aparat na klisze jeszcze wtedy i bylam zadowolona. A teraz dzieciaki skutery jakies xboxy szok!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Dzien doberek mamusiemy po imprezie urodzinowej zostalismy u brata na noc bo moj wypil a mi sie wracac nie chcialou nas pogoda nadal letnia ja jescze nic grubszego od maja na sobie nie mialam jedynie sweterekprzy porodzie maz bedzie nie wiem jak dlugo ale bedzie i bratowa przy niej czuje sie pewniej heheale jak bedzie to sie okazedziewczyny na te husteczki nawilzajace uwazajcie bo to one wlasnie powoduja odparzenia..wystarczy ciepla woda z wacikiem jak pisala Beata u nas sa suche husteczki albo recznik papierowy ten mieciutki a jak bedzie grubsza sprawa to i hustwczka nie pomoze tylko trzeba pomkran leciec dzis do zoo jedziemy bo sie jakies tam zwierzatko urodzilo i juz dzieciaki w przedszkolu byly a Lukasze nie hehehe a pozniej z mama na obiad do restauracji Polskiej u nas nastepny weekend bedzie pracowity Malowanie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Tak jak Ola mowi jesli trafisz z rozmiarem to zamawiaj ! my myslimy zeby chrzest odbyl sie w wielkanoc zobaczymy jeszcze.

Co do przyjecin to ja sie smieje ze juz zaczne zbierac na cos konkretnego dla mojej chrzesniaczki bo zanim ona bd miala tosam rower juz niestetynie wystarczy... ehh. Ja to dostalam ksiazki zegarek rower i aparat na klisze jeszcze wtedy i bylam zadowolona. A teraz dzieciaki skutery jakies xboxy szok!
    Masz racje ale ze wszystkim tak jest ale to tylko My Polacy tam mamy wyobraz sobie ze moja kolezanka jest chrzesna u brata corki chrzesnym kuzyn zony brata amerykanin i mimo ze zawsze Monika daje prezenty taki porzadne to wszyscy na komuni byli mega zdziwieni bo dala jej 300$ do tego zamowila jej braznonetke taka z grawerka sliczna a chrzesny uwaga 50$ takze oni inaczej podchodza na urodziny od dnia urodzin daje 20$juz 11 lattakze widzisz jak jestW Polsce troszke inazej podchodza do pewnych rzeczy tutaj takiej rywalizacji nie ma kazdy zyje po swojemu z czego sie ciesze

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Olka to Ci powiem tak ze u mnie w miejscowosci jest taka para co urodzily im sie czworaczki rowniez.same dziewczynki + w domu byla 4 dzieciakow wieku ok 11,7,5,2 latka !!
    O matkonto im sie trafilo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów