Strona 81 z 10041
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Ja mam urlop do czwartku ale kupe nauki. Jutro sesja :-(
    Od wczoraj jestem na no spie.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Witajcie , dziewczyny czytam tak czytam Wasze posty i ni cholery, nie wiem o czym mówicie, pisząc ciagle: "beta". Co to jest ta beta? Przepraszam z góry za niewiedzę jeszcze.

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Ada badanie beta hcg wykrywa hormon ciążowy w krwi. jest dokładniejszy i wcześniej się pojawia niż hormon w moczu no i można poznać po wys bety w którym jest się tygodniu także takie to badanie

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Witam
    Przyłączam się do grona przyszłych styczniowych Mam, jak to mówią- w gronie raźniej
    Ostatnio edytowane przez cotton ; 16-05-15 o 08:31

Junior Member
    Lidia22

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-30 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie nowe Mamusie staram się czytać wszystko na bieżąco ale z moją Księżniczka różnie bywa z czasem. Czekam do poniedziałku na wynik bety. I chciałabym wiedzieć na czym stoję.;/ Jak narazie wszystkie objawy mi minęły.

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Witajcie. Ja dzisiaj po wizycie w szpitalu, bo zaczęłam plamić, a właściwie bardzo jasno krwawić. Serduszka oczywiście nie widać, bo za wcześnie. A otoczka jest tylko wg lekarza dziwna, bo taka spłaszczona. Więc albo wczesna ciąża, albo już poroniona. Na zostanie w szpitalu się nie zgodziłam, bo i tak nic by nie zrobili prócz dania luteiny. Więc dostałam receptę i zobaczę jak się wszystko potoczy. Po weekendzie umówię się prywatnie do lekarza, a jutro skoczę gdzieś zrobić betę, żeby sprawdzić jaki poziom i wtedy w poniedziałek sprawdzę czy w ogóle rośnie.

Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Witajcie. Ja dzisiaj po wizycie w szpitalu, bo zaczęłam plamić, a właściwie bardzo
    jasno krwawić. Serduszka oczywiście nie widać, bo za wcześnie. A otoczka jest tylko wg lekarza dziwna, bo taka spłaszczona. Więc albo wczesna ciąża, albo już poroniona. Na zostanie w szpitalu się nie zgodziłam, bo i tak nic by nie zrobili prócz dania luteiny. Więc dostałam receptę i zobaczę jak się wszystko potoczy. Po weekendzie umówię się prywatnie do lekarza, a jutro skoczę gdzieś zrobić betę, żeby sprawdzić jaki poziom i wtedy w poniedziałek sprawdzę czy w ogóle rośnie.
    A co z.zarodkiem?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    chewy

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-19 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jak Wam weekend mija?

Cytat Zamieszczone przez chewy Zobacz posta
    Dziewczyny jak Wam weekend mija?
    u mnie bez zmian leze a jak si czujecie?

Dziewczyny, wierzę, że każdej z nas się uda. Ja kibluje w szkole. Czuje się ok i martwię się tym, żadnych mdłości. Za to piersi teraz odczuwam inaczej. Głównie bolą mnie sutki i momentami bardzo szczypia. Często siusiam a dziś pojawiły się zaparcia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów