Strona 802 z 10044
Pokaż wyniki od 8,011 do 8,020 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    AniaSal z tym rozdraznieniem to mozemy sobie podac reke hehe - ja bardzo lubie swoja tesciowa ale ostatnio co Ja widze, to staram sie nie odzywac, bo wiem, ze przez hormony Ona mi tak na nerwy dziala hehe- a wcale nie komentuje ani mojego jedzenia ani ubioru i w sumie jest do rany przylóz ehhh wiec lepiejs ie nie odzywac ;-) - no i oczywiscie nie tylko Ona mi dzial na nerwy a w sumie ... wszyscy ;-);-);-)

Rolcia - ja mam zakaz seksu od samego poczatkuk ciazy, bylo krwawienie, lezenie w szpitalu itd a teraz sie w ogole boje przez to wszystko i lekarz tez do tego nie zacheca :-/ Zreszta jednego wczesniaka juz mam i tym razem chce doczekac do stycznia :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    czesc kobitki jak sie spalo? ja super ....apropo wkurzania sie na wszystko to staram sie opanowywac ale nie zawsze sie udaje kiedys obudzilam meza w srodku nocy bo mi sie snilo ze sie klocimy i sie mu dostalo ....co do bolu plecow polecam poduszke dla ciezarnych koszt ok80zl ale mi bardzo pomogla w bolach bioder i krzyza ....a tesciowa sie absolutnie nie przejmuj mamy 21wiek hello....a moja mama tez ma fiola na punkcie zabobonow ale czasem zeby jej nie wkurzac i niepotrzebnie nie dyskutowac znowu o tym samym ulegam tym glupotom....sex przy blizniakach od poczatku niezbyt wskazany tym bardziej ze ja tez plamilam ale igraszki mozna rozumiec na rozne sposoby napewno cos wymyslisz
    Ostatnio edytowane przez gocha2104 ; 12-09-15 o 08:34

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Witam nowa mamusie :-) teraz tak sobie uswiadomilam, że chyba jestem ostatnia do porodu u nas, bo nie kojarzę by ktoś miał termin później niż ja czyli 23 stycznia :-) wy już będziecie szczęśliwe z maluszkami a ja będę chodzić po ścianach że stresu hehehe
    ja mam na 28 stycznia ale sa blizniaki wiec chyba wczesniej

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dzien doberek
    Mi jakos ostatnio hormony sie uspokoily chyba i jestem spokojna, bo nieraz sie oberwalo za nic komus, szczegolnie mezowi. Juz taki ich los

Jakie plany na weekend dziewczynki?

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dzien doberek
    Mi jakos ostatnio hormony sie uspokoily chyba i jestem spokojna, bo nieraz sie oberwalo za nic komus, szczegolnie mezowi. Juz taki ich los

Jakie plany na weekend dziewczynki?
    ja troszke ogarnelam wczoraj dzis tylko umyje podlogi i obiad zrobie raczej zapowiada sie samotny weekend bo moj maz zapisal sie do pracy na weekend trzeba nam teraz pieniazki

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Hej mamusie

Ja tez sie wyspalam nawet zaraz sniadanko i trzeba troche ogarnac w domku.

Co do seksu to mojego znajomego lekarz pochwalil za to ze tak ladnie zadbal o zone w sensie ze seks przez te 9msc jej ulatwil porod

Co do hormonow to ja nawet normalnie sie zachowuje kilka razy zdazylo mi sie krzyknac tylko

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Ja juz po śniadaniu . Właśnie zbieram się na wesele znajomych a tak mi się nie chce chyba przez pogodę ; ( i dziś mam lenia nic nie robie ; d

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Ja juz po śniadaniu . Właśnie zbieram się na wesele znajomych a tak mi się nie chce chyba przez pogodę ; ( i dziś mam lenia nic nie robie ; d
    To dzis dwie mamusie baluja na weselach
    Kupowalas jakas specjalna sukienke? Pytam bo mam wesele w pazdzierniku i mam jedna upatrzona ale czy w pazdzierniku brzuszek na to pozwoli zeby ja zalozyc? Ziobaczymy hehee

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ola, wczoraj kupilam sukienki w mohito w promocji po 39,99 maja taki fason ze super do brzuszka pasuja a i po ciazy tez beda do normalnego chodzenia nie jakies mega strojne ale ja i tak nie nosze balowych tylko takie zeby byly proste i eleganckie a szyku dodaje bizuteria, fryzura i makijaz :P i tak mialam problem braku sukienki a teraz nie wiem ktora zalozyc
    Dzis przygotowalam sniadanko dla mojej rodzinki... Tez po jedzeniu Wam tak ciezko jest z oddychaniem i w brzuchu? Nie jem duzo i nie wiem skad takie uczucie...
    Za chwilke jedziemy do rodzicow na ciacho i kawe.. Dzis zapowiada sie spokojny dzien z prasowaniem i ukladaniem ciuchow w tle
    Pozdraeiam kazda z osobna , duzo radosci Wam zycze na ten weekend

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ola, wczoraj kupilam sukienki w mohito w promocji po 39,99 maja taki fason ze super do brzuszka pasuja a i po ciazy tez beda do normalnego chodzenia nie jakies mega strojne ale ja i tak nie nosze balowych tylko takie zeby byly proste i eleganckie a szyku dodaje bizuteria, fryzura i makijaz :P i tak mialam problem braku sukienki a teraz nie wiem ktora zalozyc
    Dzis przygotowalam sniadanko dla mojej rodzinki... Tez po jedzeniu Wam tak ciezko jest z oddychaniem i w brzuchu? Nie jem duzo i nie wiem skad takie uczucie...
    Za chwilke jedziemy do rodzicow na ciacho i kawe.. Dzis zapowiada sie spokojny dzien z prasowaniem i ukladaniem ciuchow w tle
    Pozdraeiam kazda z osobna , duzo radosci Wam zycze na ten weekend
    tez mi ciężko jak coś zjem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów