Strona 801 z 10063
Pokaż wyniki od 8,001 do 8,010 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Gosiu super info o nowym lekarzu!
    Madlen Karolina niezłe imię, nosze 27 lat i nie narzekam. Ale ostrzegam, wszystkie Karoliny jakie znam są bardzo konkretne, uparte i postrzelone
    Witam mamy, których nie zdążyła jeszcze przywitać!
    Aniu współczuje teściowej przesadnej, moja na szczęście się nie wtrąca, a moja mama ma taka traumę po swojej jedynej ciazowej workowatej sukience, że co miesiąc dostaje od niej wyprawke dla siebie. Na protesty, że spokojnie, stać mnie, sama sobie kupie co potrzebuje ma argument jeden: ona robi to dla siebie, a nie dla mnie! Także tego.

Załamana dziś jestem dziewczyny... Ze względu na te moje niewyjaśnione plamienia od 3 miesięcy mąż korzysta jedynie z ' tylnego wyjscia' i to też sporadycznie. A mi tak teskno do normalnego stosunku, ale za bardzo się boje.... A do gin idę dopiero za tydzień i boje się, że każe mi sobie wybić z głowy takie pomysły... Eh ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Gosiu super info o nowym lekarzu!
    Madlen Karolina niezłe imię, nosze 27 lat i nie narzekam. Ale ostrzegam, wszystkie Karoliny jakie znam są bardzo konkretne, uparte i postrzelone
    Witam mamy, których nie zdążyła jeszcze przywitać!
    Aniu współczuje teściowej przesadnej, moja na szczęście się nie wtrąca, a moja mama ma taka traumę po swojej jedynej ciazowej workowatej sukience, że co miesiąc dostaje od niej wyprawke dla siebie. Na protesty, że spokojnie, stać mnie, sama sobie kupie co potrzebuje ma argument jeden: ona robi to dla siebie, a nie dla mnie! Także tego.

Załamana dziś jestem dziewczyny... Ze względu na te moje niewyjaśnione plamienia od 3 miesięcy mąż korzysta jedynie z ' tylnego wyjscia' i to też sporadycznie. A mi tak teskno do normalnego stosunku, ale za bardzo się boje.... A do gin idę dopiero za tydzień i boje się, że każe mi sobie wybić z głowy takie pomysły... Eh ;(
    Ja ci sie nie dziwie bo ja czasem mojego bym zaraz do lozka zaciagnela hehehe z czego on sie cieszy a plamienia ? No coz lekarz moze dojdzie dlaczego a jak zakaze sexu to pomysl ze dla dobra bejbika a pozniej sobie odbijesz

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Veronika, dzięki... Wiem, wszystko dla dziecka, ale po prostu ciężko. A z plamieniami ten problem, że co lekarz to pomysł. Po 3 wizytach na izbie przyjęć: pewnie nadzerka ale nie widzę; ni wiem ale z dzieckiem ok; ma pani polipa nikt pani nie powiedział?! A jak do gin prowadzącej poszlam (to była pierwsza wizyta u nowej) jaki polip, ją tu nic nie widzę! Za to jest nadzerka ale mała i nie wiem czy to to. Na wszelki wielki leki i zwolnienie. I juz nie wiem z tego wszystkiego czy mogę czy nie, bo z nadzerka można, z polipem nie bardzo, a może jest inną przyczyna? No nic pozostaje czekać...

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Dziewczyny powiedzcie mi jak u was jest z bólem pleców. Bo mnie to tak ten krzyż boli, że nawet jak stawiam kroki to mnie pobolewa a jak stanę jakoś krzywo to tak promieniuje ze mam ochotę klęknąć. Jak leżę na plecach to musze nieruchomo bo jak się źle rusze to ból straszny. Nie wiem czy powinnam to powiedzieć mojej gince czy też iść do rodzinnego albo to po prostu normalne i może byc juz tylko gorzej
    Powiedz lekarzowi, to ortopedy lub neurologa Cie skieruje. Spróbuj na czas leżenia na boku zwiniety w rulon koc jako oparcie kłaść oraz poduszkę między nogi, w tym rownież na noc.. U mnie po 3dniach pomoglo.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Veronika, dzięki... Wiem, wszystko dla dziecka, ale po prostu ciężko. A z plamieniami ten problem, że co lekarz to pomysł. Po 3 wizytach na izbie przyjęć: pewnie nadzerka ale nie widzę; ni wiem ale z dzieckiem ok; ma pani polipa nikt pani nie powiedział?! A jak do gin prowadzącej poszlam (to była pierwsza wizyta u nowej) jaki polip, ją tu nic nie widzę! Za to jest nadzerka ale mała i nie wiem czy to to. Na wszelki wielki leki i zwolnienie. I juz nie wiem z tego wszystkiego czy mogę czy nie, bo z nadzerka można, z polipem nie bardzo, a może jest inną przyczyna? No nic pozostaje czekać...
    No widzisz tak bywa a najgorzej ze nie wiemy co nam dolega.. aby zdniagnozowali szybko

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    Powiedz lekarzowi, to ortopedy lub neurologa Cie skieruje. Spróbuj na czas leżenia na boku zwiniety w rulon koc jako oparcie kłaść oraz poduszkę między nogi, w tym rownież na noc.. U mnie po 3dniach pomoglo.
    Ja mam tak ze jak siedze dlugo i wstane to bol taki ale przejde kawalek i przechodzi no taki urok ciazy a moze byc gorzej...eh oby do stycznia

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Rolcia będę mieć na uwadze przy wyborze imienia
    Ja z seks em miałam podobnie na początku - do 16 tygodnia kazał się wstrzymać ale cosmy się sobą nacieszyli zanim lekarz zabronił to nasze nie martw się na zapas pewno wszystko będzie dobrze i zobaczysz że tydzień bardzo szybko zleci !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Nie przejmuje się tesciowa ale drażni mnie takie gadanie jem tyle ile mogę i ubieram się jak chce. Co do seksu. .. to powoduje tylko drgania dla maleństwa które nie są szkodliwe wiec po co sobie żałować ? Pok koniec ewentualnie przestać mam koleżankę która pozwoliła sobie w 7 miesiącu na trochę intensywniejsxy i wyladawala na porodowce ale dziewczynka zdrowa i aż za bardzo ruchliwa. Moja podobno ma torbiela na lewej nerce lekarz powiedział ze powinno się wchłonąć ale jak to kobieta wiecie jak to jest .

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Moja kolezanka tak plamila przez 4 misiace wlsnie z powodu nadzerki, brala jakis tabletki, przeszlo i mogla znow ciezyc sie figlami z mezem

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    wizyta właśnie 23 to najpierw się zapytam ginki a co do poduszki między nogami to.. śpie tak odkąd pamietam, bo inaczej nie usne! haha :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów