Strona 800 z 10050
Pokaż wyniki od 7,991 do 8,000 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    OMG to faktycznie paranoja

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Mnie zawsze te zabobony
    smieszyly kuzynka do chrzvin nie pokazala nikomu dziecka oprocz meza, to jest dopiero paranoja, a czemu w sumie tak to nie wiem sama
    Zartujesz? haha nawet mamie ? niezla jazda

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Mnie zawsze te zabobony smieszyly kuzynka do chrzvin nie pokazala nikomu dziecka oprocz meza, to jest dopiero paranoja, a czemu w sumie tak to nie wiem sama
    Moja mama mówiła ze kiedyś tak było ze z dzieckiem do chrzcin się nie wychodziło z domu. W razie jakiegoś wypadku czy choroby, bo jeszcze z grzechem pierworodnym.. ale żeby nikomu nie pokazać? Haha

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny powiedzcie mi jak u was jest z bólem pleców. Bo mnie to tak ten krzyż boli, że nawet jak stawiam kroki to mnie pobolewa a jak stanę jakoś krzywo to tak promieniuje ze mam ochotę klęknąć. Jak leżę na plecach to musze nieruchomo bo jak się źle rusze to ból straszny. Nie wiem czy powinnam to powiedzieć mojej gince czy też iść do rodzinnego albo to po prostu normalne i może byc juz tylko gorzej

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Zartujesz? haha nawet mamie ? niezla jazda
    Serio nikt nie widzial, nawet jej rodzice, dopiero wnuczke poznali w dniu chrztu pieluch tez nie wieszala na dwor ani ciuszkow bo cos tam, taki schiz chyba hahaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Dziewczyny powiedzcie mi jak u was jest z bólem pleców. Bo mnie to tak ten krzyż boli, że nawet jak stawiam kroki to mnie pobolewa a jak stanę jakoś krzywo to tak promieniuje ze mam ochotę klęknąć. Jak leżę na plecach to musze nieruchomo bo jak się źle rusze to ból straszny. Nie wiem czy powinnam to powiedzieć mojej gince czy też iść do rodzinnego albo to po prostu normalne i może byc juz tylko gorzej
    U mnie sa problemy z rwa kulszowa ktora mnie nieraz dopadnie to wiem co czujesz i nie mowilam nic bo to przypadlosc juz od kilku lat, ale jak Ci mocno doczuka to lepiej sie doradzic lekarza prowadzacego ciaze czy rodzinnego

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Hehe dziewczyny masa zabobonów jeszcze przed nami.... Nie przechodź pod praniem, nie wieszaj korali na szyi, nie owijaj się szalem, nie zagladaj w butelke, jak sie przestraszysz to nie przykladaj reki do buzi, przyczep sobie do wózka czerwona wstazke i wiele wiele innych aha i zapomniałam jeszcze jedno (choć u cioci się to podobno sprawdzilo ) dziewczyny w jak w 9 miesiącu będziecie wchodzic po schodach i będziecie dotykać kolanami brzucha to na bank bliźniaki będą
    Hahahahah padlam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Serio nikt nie widzial, nawet jej rodzice, dopiero wnuczke poznali w dniu chrztu pieluch tez nie wieszala na dwor ani ciuszkow bo cos tam, taki schiz chyba hahaa
    No i chwala ze te czasy minely

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hahahahah padlam
    Veronika uwazaj na schodach bo beda dwa Teodorki

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Kaktusowo ja też mam bóle krzyża. Na początku ciąży do tego stopnia ze musiałam spać na brzuchu, niedawno znów wróciły jak za długo siedzę albo sprzątam i coś robię. Powiedziałam lekarzowi ale stwierdził że to raczej normalne przy czym u mnie bol w miarę znośny.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów