Strona 796 z 10044
Pokaż wyniki od 7,951 do 7,960 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Myślę nad Oliwią, bo bardzo mi się podoba a Ty?;> Ja byłam nastawiona na dziewczynkę mąż na syna na ostatnim USG się dowiedzial że "dorobił się córki" ale cieszy się strasznie
    U mnie Kornelka albo Amelkau brata mam Olivke

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Truskawkowa ja też dostałam od lekarza lek na recepte bo sama na własną rękę bym się nie odważyła Nawet go pytalam dwa razy czy to bezpieczne.
    Coraz częściej myślę że mała jz naprawdę wszystko słyszy a co więcej rozumie bo dziś mówiłam do meza ze coś słabo się rusza malutka i wtedy dostałam niezłego kopniaki.
    Ktoraz wcześniej o tym pisała ale ja też mam lozyski na przedniej ścianie macicy i to jak powiedziała mi lekarka na połowkowym usg powoduje że gorzej odczuwa się ruchy maleństwa.

O mnie
    Zauważyłam że coraz więcej nas tu jest więc również witam nowe mamy które jeszcze nie przywitałam

O mnie
    Veronika ladniutkie imiona imie Olivia tez ładnne. Ja myślę nad Karoliną, Zuzią, Igą lub Emilią i nie wiem już sama ale chyba Karolcia będzie

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    kazde z tych imion piekne ....sluchajcie emocje mi opadly dzieki wam niepotrzebnie sie meczylam sama z tym wszystkim tak dlugo swietna grupa wsparcia w sytuacjach kryzysowych z tego wszystkiego jem sledzie pierwsza dziwna zachcianka bo nigdy nie lubilam i po raz pierwszy od poczatku ciazy nie zastanawiam sie ile maja kcal

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Gosia witaj i rowniez jak wszystkie dziewczyny polecam zmiane lekarza

Ja dzis wyladowalam na szmatach ... Masakra jakas.. Szukalam cis na siebie ale nie dalo mi ominac dzialu dzieciecego mamy w miescie jeden fajny, caly w wykladzinie, koszyki na kolkach z wyciagana raczka i nawet karta mozna placic szalenstwo zakupowe bylo i pobad 3 stowy nie moje.. Masakra.. A dzis w miescie dziewczyny sie skrzyknely i w takim lokalu kometka zorganizowaly pchli targ.. Wiec kolejne ciuszki kupilam wytlumaczylam sobie nawet zakupy w rocznych rozmiarach no bo z takim malym dzueckiem i to 3 to moge nie miec mozliwosci by kupowac kiedy chce :P
    Zakupy zakupami ale kregoslup i nogi mi dzis wysiadly..

Do mam co maja lozysko ma przedniej scianie. Tez mam.. I mimo ze 3 ciaza i powinnam duzo szybciej zacxac czuc, to zaczelam od 19 tyg ale to delikatniutku. Teraz poczatek 25 i dopiero od tej srody ( taki rocznicowy ptezent) czuje ze mala mieszka w moim brzuszku i ma sie dobrze. Kopniaki sadzi piekne i czy cjodze, czy siedze czy leze ruchy sa w koncu baassrdzo wyrazne takze cierpliwie czekajcie, doczekacie sie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Veronika ladniutkie imiona imie Olivia tez ładnne. Ja myślę nad Karoliną, Zuzią, Igą lub Emilią i nie wiem już sama ale chyba Karolcia będzie
    Emilka tez byla brana pod uwage ale u kuzyki jest takze odpadla

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Witam, też mogę się do Was dopisać ! Przewidywany termin przyjścia naszego Skarba na świat jest na 8.01.2016 Jestem taka szczęśliwa.
    to termin jak mój, witam!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    kazde z tych imion piekne ....sluchajcie emocje mi opadly dzieki wam niepotrzebnie sie meczylam sama z tym wszystkim tak dlugo swietna grupa wsparcia w sytuacjach kryzysowych z tego wszystkiego jem sledzie pierwsza dziwna zachcianka bo nigdy nie lubilam i po raz pierwszy od poczatku ciazy nie zastanawiam sie ile maja kcal
    Poki co zyj ciaza i ciesz sie a po porodzie zaczniec spacerowac,pozniej biegac jak bejbik zacznie chodzic i zobaczysz jaka sexi mama bedziesz

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    uciekam dziewczyny moj maz wreszcie wrocil z garazu bo to taki majsterkowicz wiec wspolny wieczor masaz herbatka film...jutro sie odezwe spijcie dzis cala noc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów