Strona 784 z 10048
Pokaż wyniki od 7,831 do 7,840 z 100473

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    czesc dziewczyny jestem dzis pierwszy raz na tym forum ciesze sie ze jest cos takiego bo czasem mialam ochote pogadac z kims kto jest w tym samym punkcie zycia co ja....jesli popelnie jakas gafe to dajcie znac bo jeszcze do konca nie wiem jak korzysta sie z tej strony.Dzis jestem dokladnie w polowie 20tydz.Ciaza jest blizniacza dwujajowa.Czekamy z mezem na Zuzie i Maje.Poza krwawieniem i 2tyg.lezenia w 15 tyg.ciazy wszystko jest super...pomalu zaczynam kompletowac rzeczy dla dziewczyn czuje sie dobrze od 12tyg jestem na L4 i siedze sobie w domku nigdy nie bylam tak szczesliwa choc przyznam ze troche sie boje jak to sie wszystko ulozy mam wokol siebie cudownych ludzi na ktorych moge liczyc zawsze JEST TYLKO JEDNA RZECZ KTORA NIE DAJE MI SPOKOJU poradzicie?przed ciaza (staralismy sie przez prawie rok) bylam zawsze troche okraglejsza ale 3mce przed tym jak sie udalo lekarz kazal mi zrzucic kg i udalo sie mi prawie8kg/3mc pierwszy wpis w karte ciazy to 78kg teraz ma 86kg czyli 8kg+w 20tyg ciazy blizniaczej i lekarz naprawde nie daje mi zyc ostania wizyta skonczyla sie placzem bo powiedzial mi zebym sobie`gebe zaszyla`nie wiem co mam robic bo naprawde z reka na sercu nie objadam sie nie jem slodyczy i codziennie chodze na kijki.CO ROBIC?
    Oczywiście pewnie Cię nie zdziwię mówiąc ze masz zmienić lekarza i to w trybie natychmiastowym. W ten sposób nie rozmawia się z pacjentka, tym bardziej w ciąży! Z powołaniem to on się chyba minął.. ja jestem do przodu 7kg a byłam naprawdę drobną drobna osoba. Jakoś nikt mi nie mówił ze mam ograniczać jedzenie. Jeśli odzywasz się zdrowo to nie masz się co martwić. Zmień lekarza to będziesz mogła to dodatkowo skonsultować z kimś innym. Ale moim zdaniem 8kg to w normie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Nie pamietam kiedy przespalam caaaala noc, zazdroszcze !
    ja mam jakiś taki rytuał, że o 3 sie przebudze, albo na siku, albo po prostu bo mój mężczyzna z pracy zawsze wraca hihi
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    czesc dziewczyny jestem dzis pierwszy raz na tym forum ciesze sie ze jest cos takiego bo czasem mialam ochote pogadac z kims kto jest w tym samym punkcie zycia co ja....jesli popelnie jakas gafe to dajcie znac bo jeszcze do konca nie wiem jak korzysta sie z tej strony.Dzis jestem dokladnie w polowie 20tydz.Ciaza jest blizniacza dwujajowa.Czekamy z mezem na Zuzie i Maje.Poza krwawieniem i 2tyg.lezenia w 15 tyg.ciazy wszystko jest super...pomalu zaczynam kompletowac rzeczy dla dziewczyn czuje sie dobrze od 12tyg jestem na L4 i siedze sobie w domku nigdy nie bylam tak szczesliwa choc przyznam ze troche sie boje jak to sie wszystko ulozy mam wokol siebie cudownych ludzi na ktorych moge liczyc zawsze JEST TYLKO JEDNA RZECZ KTORA NIE DAJE MI SPOKOJU poradzicie?przed ciaza (staralismy sie przez prawie rok) bylam zawsze troche okraglejsza ale 3mce przed tym jak sie udalo lekarz kazal mi zrzucic kg i udalo sie mi prawie8kg/3mc pierwszy wpis w karte ciazy to 78kg teraz ma 86kg czyli 8kg+w 20tyg ciazy blizniaczej i lekarz naprawde nie daje mi zyc ostania wizyta skonczyla sie placzem bo powiedzial mi zebym sobie`gebe zaszyla`nie wiem co mam robic bo naprawde z reka na sercu nie objadam sie nie jem slodyczy i codziennie chodze na kijki.CO ROBIC?
    co????!!!!!!!!

Tak jak dziewczyny piszą - ODPUŚĆ SOBIE TEGO MIŁEGO LEKARZA!
    No matko !!!!! Az mną zatrzęslo :-/
    Raz, ze chamski, dwa - no bez przesady - ja przytylam tyle samo juz a mam ciążę pojedyńczą i slowa mi lekarz nie powiedzial - mimo ze jestem niska i okrąglutka tak w ogole :-)
    Ja nie wiem, że to tak można szczerze mówiąc do pacjentki :-/
    Z kijkami nie przesadzaj - oczywiscie ruch wskazany ale uwazaj, bo ja kijki uwielbiam i przed ciążą chodziłam po 15 km dziennie - jak poszlam do gina to mi kategorycznie zakazal - moge chodzic ale na wolniejsze spacery i to bez kijkow- ja w sumie rozumiem, bo jak ide to przynajmniej 5-6km na godzine plus miesie brzucha pracuja bardzo jak odpowiednio pracujesz rękoma.
    Nie klócilam sie z lekarzem, mimo ze strasznie mi brakuje tych kijkow - ale tez przelezalam w szpitalu 2 tygodnie z krwawieniami i sie cieszylam potem, ze chociaz posluchalam rad i nie przesadzalam z ruchem , bo kto wie co by bylo ...

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Hej Dziewczyny! Nie wiem jak to zrobiła, ale pierwsza noc od długiego czasu gdzie spalam jak zabita równe 10 godzin (ponad) i nawet do toalety nie biegalam. Ale wczoraj Mała chyba rosła, bo się wyciagala na całą dlugosc, swoją droga szok bo jak się wyprostuje to sięga od pachwiny do wątroby, więc pewnie to to.
    Witam nowe Mamusie!
    Gocha2014 jak dziewczyny pisały zmien lekarza i to już! Ją się rękoma i nogami broniła, żeby zmienić doktor, która na samym początku ciąży chciała mnie 'wyczyscic' bo nie rośnie, bo mi się wydawało,że lepiej średni lekarz z kompletną dokumentacja niż super nowy ale bez pojęcia, co się działo od początku. To się okazało, że jak w końcu zmieniła to raj na ziemi, i że tamtą jakoś nie zauważyła, że moja tarczyca lerzy (przy TSH 4,044). A u Ciebie łatwiej beda kg przychodzić bo efekt JoJo się włącza i tyle. Wiem coś o tym. Na pocieszenie 8 kg nie dramat, niektóre dziewczyny tyle tyja w pojedynczej ciąży a Ty masz bliźniaki! A jak będziesz mieć zalamke to pomysł sobie, że ją mam ponad 100. I dziecko rozwija się zdrowo, a lekarz nie ma nic przeciwko, nawet mojej wagi nie komentuje.ważne, żebyś tak jak ją miała cukier i cisnienie pod kontrolą, bo wyższe ryzyko,szczególnie przy blizniakach, i zaakceptowała ryzyko cesarski, zresztą przy blizniakach to już pewnie i tak się z tym liczysz.
    dziekuje ci za pocieszenie badania mam wszystkie super .....on twierdzi ze to ze blizniaki to nie ma znaczenia
    w wadze WIEM ZE CESARKA MNIE RACZEJ CZEKA POWIEDZIAL MI ZE JAK DOBIJE DO 100 TO JAK MNIE NA PORODOWKE ZAWIOZA?
    Ostatnio edytowane przez gocha2104 ; 11-09-15 o 10:18

O mnie
    dziekuje ci za pocieszenie badania mam wszystkie super .....on twierdzi ze to ze blizniaki to nie ma znaczenia
    w wadze
    jak może nie mieć znaczenia, jak nie ma pod serduszkiem jednego maleństwa tylko 2. lepiej zmieniaj tego lekarza szybciutko!

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    co????!!!!!!!!

Tak jak dziewczyny piszą - ODPUŚĆ SOBIE TEGO MIŁEGO LEKARZA!
    No matko !!!!! Az mną zatrzęslo :-/
    Raz, ze chamski, dwa - no bez przesady - ja przytylam tyle samo juz a mam ciążę pojedyńczą i slowa mi lekarz nie powiedzial - mimo ze jestem niska i okrąglutka tak w ogole :-)
    Ja nie wiem, że to tak można szczerze mówiąc do pacjentki :-/
    Z kijkami nie przesadzaj - oczywiscie ruch wskazany ale uwazaj, bo ja kijki uwielbiam i przed ciążą chodziłam po 15 km dziennie - jak poszlam do gina to mi kategorycznie zakazal - moge chodzic ale na wolniejsze spacery i to bez kijkow- ja w sumie rozumiem, bo jak ide to przynajmniej 5-6km na godzine plus miesie brzucha pracuja bardzo jak odpowiednio pracujesz rękoma.
    Nie klócilam sie z lekarzem, mimo ze strasznie mi brakuje tych kijkow - ale tez przelezalam w szpitalu 2 tygodnie z krwawieniami i sie cieszylam potem, ze chociaz posluchalam rad i nie przesadzalam z ruchem , bo kto wie co by bylo ...
    oczywiscie robie krotsze dystanse i wolniej chodze niz na tej diecie przed ciaza ale sprawia mi to przyjemnosc i daje swiadomosc ze nie moge sobie nic zarzucic...ALE POSLUCHAM TWOJEJ RADY BO MOZE PRZEZ TO KRWAWILAM ODKLADAM KIJKI SAME SPACERY
    Ostatnio edytowane przez gocha2104 ; 11-09-15 o 10:20

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Dziekuje wam kochane moje bardzo mnie podnioslyscie na duchu i chyba zmienie lekarza pogadam jeszcze z mezem ....tylko czy wystarczy miec tylko karte ciazy?czy potrzebuje cos od niego?moze wreszcie moj maz bedzie mogl wejsc ze mna na badanie?do tej pory go nie wpuscil.
    JESTESCIE CUDOWNE
    Ostatnio edytowane przez gocha2104 ; 11-09-15 o 10:20

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ja mam jakiś taki rytuał, że o 3 sie przebudze, albo na siku, albo po prostu bo mój mężczyzna z pracy zawsze wraca hihi
    ja tez 2-3 ide do toalety

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Dziekuje wam kochane moje bardzo mnie podnioslyscie na duchu i chyba zmienie lekarza pogadam jeszcze z mezem ....tylko czy wystarczy miec tylko karte ciazy?czy potrzebuje cos od niego?moze wreszcie moj maz bedzie mogl wejsc ze mna na badanie?do tej pory go nie wpuscil.
    jak to nie wpuścił ? o jeju.. co za lekarz ;/ wystarczy ze sie zarejestrujesz gdzie indziej i wezmiesz ze soba karte ciazy

O mnie
    chyba jakieś zaświadczenie od niiego musisz wziąć ale nie jestem pewna. U mnie nie ma problemu, żeby ze mną wchodził, ale jjakoś razem byliśy tylko na prenatalnych bo tu gdzie chodze i tak by duzo nie zobaczyl hihi :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów