Strona 779 z 10065
Pokaż wyniki od 7,781 do 7,790 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Wcale
    Ej no co tak pesymistyczne może nasze dzieci chociaż będą miały łatwiej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Tez mam zrobic 75 glukozy, badanie przed, godzine i dwie godziny po. W pierwszej ciazy wszystko mi wirowalo, zimne poty, niedobrze mi bylo. Jak wrocilam do domu wymiotowalam. Wyniki byly ok. W 2 ciazy nic sie nie dzialo ale do wypicia mialam 50. Wyniki tez ok. Teraz prosilam lekarza czy moge nie robic, ale byl nieugiety... W smaku nie bylo zle. Pilam z zatkanym nosem, wtedy nie czuc, tylko nie mozna odetkac nosa od razu po wypiciu tylko chwile jeszcze trzymac
    I najwazniejsze : nie wolno nawet spacerowac. Trzeba siedziec, zadnego.wysilku. wiec polecam wziac ksiazke, choc patrzac na wpisy kochanych mamusiek olx w tym czasie zostanie przegladnietu baaaardzo dokladnie
    Ostatnio edytowane przez nayana ; 10-09-15 o 20:08

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Jaka mam dzis nerwe to szok. No udusilabym wszystkich. Maz przywiozl mi 4 sukienki na wesele, ale w kazdej mi cos nie pasuje.. Jedzie teraz po jeszcze jedna uzywana od kobiety z mojego miasta. Mlodsza corka przeziebiona ledwo sie przedszkole zaczelo. Starszej moge dzis mowic i mowic a ona i tak gdzies w chmurach.. W lodowce nie ma niczego co by mi smakowalo...pogoda beznadziejna. W domu balagan. Wszystko mnie boli.. Dzis to mawet sie nie ubralam. Caaaaaly dzien w szlafroku.. Jeszcze troche i w wariatkowie wyladuje :'(
    Natalka głowa do góry, jutro będzie lepszy dzień

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    No prosze czyli niektórzy potrafią wyprodukować coś niestrasznego. Ciekawe kiedy to dojdzie do Polski
    Przysle wam hehe ja nawet nie wieem co to bylodala to wypilam

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Widzę, że chyba mnie nie ominie wypicie tej "pyszności", na ostatniej wizycie nie dostałam na żadne badania, a zobaczymy jak będzie 28.09

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Jaka mam dzis nerwe to szok. No udusilabym wszystkich. Maz przywiozl mi 4 sukienki na wesele, ale w kazdej mi cos nie pasuje.. Jedzie teraz po jeszcze jedna uzywana od kobiety z mojego miasta. Mlodsza corka przeziebiona ledwo sie przedszkole zaczelo. Starszej moge dzis mowic i mowic a ona i tak gdzies w chmurach.. W lodowce nie ma niczego co by mi smakowalo...pogoda beznadziejna. W domu balagan. Wszystko mnie boli.. Dzis to mawet sie nie ubralam. Caaaaaly dzien w szlafroku.. Jeszcze troche i w wariatkowie wyladuje :'(
    Jutro będzie lepiej a jak po rocznicy?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Widzę, że chyba mnie nie ominie
    wypicie tej "pyszności", na ostatniej wizycie nie dostałam na żadne badania, a zobaczymy jak będzie 28.09
    A ja 30.09

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Jutro będzie lepiej a jak po rocznicy?
    a dziekuje, cudnie było mezus zostal w domku, wiec mielismy czas dla siebie :0 pojechalismy do rzeszowa do kina, byl pyszny obiadek, zakupy, ogladnelismy wozki, rano o 8 obudził mnie bukietem 40 czerwonych róż wieczorkiem kolacyjka ale to juz w domku, do tego widzielismy coreczke na usg.. akurcze az mi sie humor na wspomnienie poprawil

Junior Member
    NataliaMOJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    O jej :/ to niedobrze ... Moze idz jutro do lekarza?
    Hej! Jestem tu nowa i tak czytam sobie po kolei te posty i postanowiłam się zarejestrować. Widzę że nie tylko ja w ciąży miałam problem z kamieniami na woreczku. Mam synka i ma 22 miesiące. Z nim w ciązy miałam kamienie na woreczku właśnie i przeżyłam koszmar! Od 18 tyg miałam regularne ataki i lądowałam w szpitalu kilkakrotnie. Az urodziłam w 40 tyg siłami natury i wszystko się skończyło. W badaniu usg kamienie znikły i był spokój. Teraz jestem w 22 tygodniu i na razie odpukać ale nic się nie dzieje i żadnych ataków nie mam.Współczuje ci z całego serca bo wiem jak to okropnie bolało...

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    wracając do tych sukienek.... idziemy na wesele teraz w sobote, a ja NIE MAM DALEJ sukienki.. porażka! mowilam sobie, ze jak nie kupie to pojde w tej co bylam ostatnio ( w czerwcu ). Dobrze ze mnie tknęło coś i ją wczoraj przymierzyłam.. i co.. i dupa, za ciasna! jedno mam szczęśie, że szwagierka mi tam jakieś pożyczyła i chyba wybiore jedną z opcji :P ależ ile się można ponerwować, toż to jeszcze nie jest wielgachny brzuchol!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów