Strona 778 z 10083
Pokaż wyniki od 7,771 do 7,780 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    cześć Wszystkim !!

Beatapab - Gratuluję Synków !!! wszystko będzie dobrze, tak Cię poprowadzą na pewno żeby i chłopcy byli zdrowi i Ty.

dziewczyny, naprawdę radzę zabrać cytrynę, piłam tę glukozę samą na badaniach w szpitalu kiedyś, ja dałąm radę, ale dziewczyny wymiotowały ... w ostatniej ciąży wzięłam cytrynkę i o wiele lepiej to smakuje - ja lubię wodę z cytryną i miodem, a to smakuje podobnie, tylko słodsze jest .... cytryna pomaga

ja kosmetyków nie kupuję - wszystko co będę używać mam w domu, do mycia kostka dove, do smarowania są świetne kremy z rossmanna ( baby dream), właściwie tylko ten na zimno zamierzam używać i sudocrem do pupy i tyle... im mniej tym lepiej, pierwszego syna obkupiłam w kosmetyki i jak go uczuliło to nie wiedziałam co.
    pieluchy dada nam się sprawdziły świetnie, więc przy nich zostaniemy i blisko do biedrony mam.... jedynie na noc jak najmłodszy 1,5 roku skończył przeszliśmy na pampersy, bo dady przesikiwał, ale na dzień są super..

do ubrania też odradzam kaftaniki - miałam dla pierwszego, bo tak mi babcie poradziły , a nie było forum i może ze 3 razy założyłam, wszystko mu się podwijało, masakra. ja lubię bodziaki i pajace albo półśpiochy albo rajtuzki , nie lubię śpioszków - też dla pierwszego miałam i strasznie się denerwował jak zapinałam szelki i dotykałam buźki, on wtedy od razu do cyca chciał

My chyba też mamy imię dla szkraba - chyba będzie Tymek

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Tymus ladniedlatego ja z kosmetykow kupilam minimum

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja na początku byłam ciemna i n
    ie miałam pojęcia, ale z czasem doszłam do wprawy można wybierać miejscowość najbliższą miejscem zamieszkania, żeby odebrać osobiście. Piszesz do danego użytkownika kiedy Ci się coś spodoba i się umawiacie. Ja do tej pory miałam wszystkie zakupy z przesyłkami więc musiałam po prostu zaufać danym użytkownikom
    Ja tez przewaznie z przesylkami tylko w srode bylam u jednej Pani w domu i w niedziele tez jestem umowiona z jedna Kobietka zeby powybierac co nie co we wtorek chce jechac do takiego lumpeksu bo we wtorki maja wszystkie rzeczy za zlotowke takze znajac zycie bedzie tam masa ludzi :/

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ja tez przewaznie z przesylkami tylko w srode bylam u jednej Pani w domu i w niedziele tez jestem umowiona z jedna Kobietka zeby powybierac co nie co we wtorek chce jechac do takiego lumpeksu bo we wtorki maja wszystkie rzeczy za zlotowke takze znajac zycie bedzie tam masa ludzi :/
    Ja widze ze masz wszystko zorganizowane hehenakupisz rzeczy dla malutkiej na 3 lata i bedziesz miec spokoj

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja widze ze masz wszystko zorganizowane hehenakupisz rzeczy dla malutkiej n
    a 3 lata i bedziesz miec spokoj
    Hahah mam same ciuszki poki co czekam na mame zeby jechac kupic kosmetyki i jakies butelki smoczki itp

A ja odpoczywam, mala oglada bajke na dobranoc. Wykapana juz jest i mleczko swoje oczywiscie musi wypic ;D

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Jaka mam dzis nerwe to szok. No udusilabym wszystkich. Maz przywiozl mi 4 sukienki na wesele, ale w kazdej mi cos nie pasuje.. Jedzie teraz po jeszcze jedna uzywana od kobiety z mojego miasta. Mlodsza corka przeziebiona ledwo sie przedszkole zaczelo. Starszej moge dzis mowic i mowic a ona i tak gdzies w chmurach.. W lodowce nie ma niczego co by mi smakowalo...pogoda beznadziejna. W domu balagan. Wszystko mnie boli.. Dzis to mawet sie nie ubralam. Caaaaaly dzien w szlafroku.. Jeszcze troche i w wariatkowie wyladuje :'(

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    O ja zapomnialam o tej glukozie ...mialam robiona ale nie glukoza tylko plyn jakis nie slodki taki kisiel w plynie jakby bez smaku moze lekko zamulajacy ale nic strasznegowynik byl wczoraj ale chyba dobry bo nie dzwonila a mowila.ze jak bedzie zly to zadzwoni...
    No prosze czyli niektórzy potrafią wyprodukować coś niestrasznego. Ciekawe kiedy to dojdzie do Polski

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Jaka mam dzis nerwe to szok. No udusilabym
    wszystkich. Maz przywiozl mi 4 sukienki na wesele, ale w kazdej mi cos nie pasuje.. Jedzie teraz po jeszcze jedna uzywana od kobiety z mojego miasta. Mlodsza corka przeziebiona ledwo sie przedszkole zaczelo. Starszej moge dzis mowic i mowic a ona i tak gdzies w chmurach.. W lodowce nie ma niczego co by mi smakowalo...pogoda beznadziejna. W domu balagan. Wszystko mnie boli.. Dzis to mawet sie nie ubralam. Caaaaaly dzien w szlafroku.. Jeszcze troche i w wariatkowie wyladuje :'(
    O jej, melise sobie wypij

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    No prosze czyli niektórzy potrafią
    wyprodukować coś niestrasznego. Ciekawe kiedy to dojdzie do Polski
    Wcale

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta

dziewczyny, naprawdę radzę zabrać cytrynę, piłam tę glukozę samą na badaniach w szpitalu kiedyś, ja dałąm radę, ale dziewczyny wymiotowały ... w ostatniej ciąży wzięłam cytrynkę i o wiele lepiej to smakuje - ja lubię wodę z cytryną i miodem, a to smakuje podobnie, tylko słodsze jest ....
    Kurcze to może spróbuję? Powiem szczerze że ostatnio miałam to badanie w marcu i jak dla mnie to w ogóle nie było podobne do słodkiego. Po prostu najgorszy smak w życiu. Jeszcze mi źle rozmieszala i na dnie miałam takie gęste z grudkami :/ nikt mi wtedy nie mówił o możliwości z cytryną..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów