Strona 77 z 10050
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 100499

Styczniówki 2016 :)

2. dzieckozakupy.pl
    Tynka w ktorym dniu serduszko widzialas ? A slyszalas go ?

Cytat Zamieszczone przez FONDIE2 Zobacz posta
    A o to nastpil cud ciaza sie rozwija 5tydz 3dzien pan wiadzial serduszko niewlaczal doplera bo mowi ze bardzooo wczesna ciaza...ja nadal nie wierze rycze jak bobr
    Fondie wspaniała wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    fondie to był wg usg 5t5d a wg om 5t2d ale nie słyszałam. tylko kilka uderzeń było co jakiś czas widoczne na wykresie. doktorka mówiła ze dopiero zaczyna bić bo to batdzo wczesnie mam nadzieje ze za dwa tygodnie będzie biło regularnie w pierwszej ciąży w 6t1d był tylko pęcherzyk i ciałko żółte a córa zdrowa także każda ciąża inna nie ma co się sugerować

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Wiec to chyba było na podobnej zasadzie jak u ciebie teraz

Cytat Zamieszczone przez tynka89 Zobacz posta
    Wiec to chyba było na podobnej zasadzie jak u ciebie teraz
    Ja nie mialam wlaczonego dopplera bo pokszwal tylko kropcoe malutka ze bije mowi ze dopplera nie wlacza bo to ardzo wczesna ciaza i tylko nagrzeje ale co nagrzejej i oco chodzi to nie mam pojecia i tak bylam w szoku.

Moje dzisiejsze hcg to 16365 chyba jestem w ciąży

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Ja juz dzisiaj zdążyłam pierwszy raz zaliczyć powitanie z panem kiblem...masakra, ale juz jest ok. Teraz robie obiadek, u nas dziś święto także dzień wolny, a jutro wzielismy z mężem wolne i mamy dlugi weekend. Na obiadek karkówka z ziemniakami i buraczki od mamusi już mi ślinka cieknie, po obiadku jedziemy na lody jogurtowe oczywiście u mnie kolejna wizyta w DE 26 maja- dzień mamy oby było ok, a potem juz w NL u położnej 1 czerwca- dzień dziecka same fajne daty mi sie trafiły ściskam Was Wszystkie i cieszmy się naszymi fasolkamiiiiiiiii!!!!!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Moje dzisiejsze hcg to 16365 chyba jestem w ciąży
    No i cudnie ja juz bety nie robie gdzies ja mam kazde laoratorium inne jak zobaczylam jakie widelki maja w szpitlau to zwatpilam

Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Ja juz dzisiaj zdążyłam pierwszy raz zaliczyć powitanie z panem kiblem...masakra,

ale juz jest ok. Teraz robie obiadek, u nas dziś święto także dzień wolny, a jutro wzielismy z mężem wolne i mamy dlugi weekend. Na obiadek karkówka z ziemniakamiu i buraczki od mamusi już mi ślinka cieknie, po obiadku jedziemy na lody jogurtowe oczywiście u mnie kolejna wizyta w DE 26 maja- dzień mamy oby było ok, a potem juz w NL u położnej 1 czerwca- dzień dziecka same fajne daty mi sie trafiły ściskam Was Wszystkie i cieszmy się naszymi fasolkamiiiiiiiii!!!!!!!
    Ja siedze w szpitalu iczekam na meza a ty o takich pysznosciach piszesz mmmm

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów