Strona 768 z 10062
Pokaż wyniki od 7,671 do 7,680 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    No to kiszka, ja mam skierowanie właśnie na 75g. Dobrze, że masz już to za sobą i mimo wszystko nie trzeba powtórnie robić badania
    a chodzisz prywatnie do swojego lekarza ogolnie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Taki ranny że mnie ptaszek że i tak poszłam na małą drzemke :-) Co do ruchów maluszka ja też przeważnie czuje poniżej pępka, zazwyczaj wieczorem i najczęściej po lewej stronie więc może nie robi fikolkow. Rano i w ciągu dnia rzadziej czuje. Ze spaniem staram się na boku, ale zdarza mi się na plecach jednak więcej poduszek podkładam sobie aby nie leżeć całkiem na płasko :-)
    Co do wózków ja nadal nie zdecydowałam czy chce nowoczesny czy klasyczny na wahaczach chociaż więcej mnie kusi ku temu klasycznemu i wtedy prym wiedzie nanvington caravel już jakąś mamusia o nim pisała. To jedyny model klasyczny że skretnymi kołami. Wiem że są one duże ale jak spadnie śnieg to przynajmniej sobie poradzi. A mojego męża przeraża w tych nowoczesnych wózkach to że wszędzie tam plastik i rozwali się to w cholerne wszystko... Chociaż pewnie jak wózek ma się zepsuć to i tak się zepsuje. Co do kolorystyki bardzo podobają mi się jasne a wręcz białe :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Taki ranny że mnie ptaszek że i tak poszłam na małą drzemke :-) Co do ruchów maluszka ja też przeważnie czuje poniżej pępka, zazwyczaj wieczorem i najczęściej po lewej stronie więc może nie robi fikolkow. Rano i w ciągu dnia rzadziej czuje. Ze spaniem staram się na boku, ale zdarza mi się na plecach jednak więcej poduszek podkładam sobie aby nie leżeć całkiem na płasko :-)
    Co do wózków ja nadal nie zdecydowałam czy chce nowoczesny czy klasyczny na wahaczach chociaż więcej mnie kusi ku temu klasycznemu i wtedy prym wiedzie nanvington caravel już jakąś mamusia o nim pisała. To jedyny model klasyczny że skretnymi kołami. Wiem że są one duże ale jak spadnie śnieg to przynajmniej sobie poradzi. A mojego męża przeraża w tych nowoczesnych wózkach to że wszędzie tam plastik i rozwali się to w cholerne wszystko... Chociaż pewnie jak wózek ma się zepsuć to i tak się zepsuje. Co do kolorystyki bardzo podobają mi się jasne a wręcz białe :-)
    Mąż ma troche racji, bo np plastikowe koła się za bardzo nie nadają przynajmniej na moje drogi .. Koła jak dla mie muszą byc pompowane

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja zamawiam navington caravel w białej eko skórze

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a chodzisz prywatnie do swojego lekarza ogolnie?
    Chodzę na NFZ, prywatnie robię tylko te najważniejsze USG

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cotton ja widziałam Riko brano na żywo tzn. Z jakichś 5 metrów - jedna Pani go prowadziła i mi się bardzo podobał, wydał mi się zgrabny bardzo i nie za duzy. Niestety nie byłam na tyle smiala aby podejść i zapytać czy jest zadowolona bardzo podobny wózek to Expander mondo chyba nawet ten sam producent bo na YouTube ten sam afect pokazuje jak oba wózki funkcjonują ja za radą kolezanki zwracam uwage na to zeby dziecko do wózka zmieścilo się w kombinezonie czyli gondola nie może być za mała żeby nie trzeba było kurczyc nóżek
    Co do wagi.... ciężko znaleźć lekki wózek żeby był w rozsądnej cenie Są takie do biegania ale to nie to czego ja szukam.

Member
    Assia0909

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    No to kiszka, ja mam skierowanie właśnie na 75g. Dobrze, że masz już to za sobą i mimo wszystko nie trzeba powtórnie robić badania
    Ja też mam skierowanie na 75 g i lekarka radziła by wcisnać cytrynę bo łatwiej wypić.
    U mnie mała malutka 410g miała pierwszego września. Ale przed ciąza ważyłam 48 kg to może takie geny. Ale lekarka powiedziała że waga dziecka w normie i że bardzo ruchliwa. dzięki za rady z tym spaniem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Ja zamawiam navington caravel w białej eko skórze
    to widzę, że to samo nam się podoba jeszcze fajny jest z tutka turran silver biały, ale tam nie ma przednich skrętnych kół.
    Co do plastiku to chodziło o cały wózek nie tylko koła, bo jemu się wydaje, że w tych nowoczesnych w całym stelażu jest plastik. Mama z mężem uważają, że te klasyczne wózki jakieś są solidniejsze.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    dziewczyny, wiem , ze temat maglowany juz wiele razy, ale mam prosbe do Was
    Mogłbyście wszystkie, wypisac nazwy wózków, modele, które bierzecie pod uwagę ??
    Musze w koncu jakis wybrac, kupic i miec temat z głowy bo czuje ze niedlugo zwariuje...
    Ja dalej trzymam sie swojego wyboru trzech wozkow czyli rriko nano, riko brano, holland i ciagle na zywo nie mialam okazji ich ogladnac tylko jak Pani w sklepie prowadzila riko brano ale to nie chcialam miedzy regalami za nia biegac hehee

O mnie
    ja to bym chciała na jakąś giełdę wózków pojechać albo coś ....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów