Strona 767 z 10058
Pokaż wyniki od 7,661 do 7,670 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Ja mam takie dni ze kopniaczki są ledwo wyczuwalne i wtedy mi smutno ale jak się rozbryka to w sumie w każdej części brzucha czuje. Nawet jednocześnie na dole i w okolicach pępka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    a w ogole to bylam wczoraj na usg, wszytsko ok, dzidzia wazy 710 g.. lekarz uwaza ze w normie a mi sie wydaje ze strasznie duuuuzo.. dzis jest 1 dzien 25 tygodnia i boje sie ze jak tak dalej bedzie rosla to urodze grubo ponad 4 kg

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Dziewczyny Uff, ja dzisiaj chyba odespałam wczorajszą nieprzespaną noc!!

Olu ja ruchy na początku też czułam tylko w dole brzucha, teraz przeniosły się już na cały, że czasami nie nadążam Tak niziutko czuje czasami tylko jakieś "smyrnięcie", teraz już mocne ruchy (i to już nie tylko takie "bum bum" tylko ewidentne ruchy "robaczkowe" gdzie czuję różne niezidentyfikowane, przesuwające się i wystające części mojego Dzieciątka ) najczęściej po bokach brzucha. Od paru dni także na środku czego wcześniej nie czułam przez wysoko położone łożysko (jak się dowiedziałam na USG połówkowym). Śmieję się, że Mała już sobie chyba nawet to łożysko gdzieś indziej wykopała

Asia- ja się staram spać na boku, zawsze trochę ten brzuch podpiera. Trochę lepiej jest z rogalem, ale chyba na końcówce nawet on nie przyniesie ulgi, więc teraz żeby całkiem nie lekceważyć Męża i czasami się też do niego przytulić to odstawiam rogala i śpię ze zwykłą poduszką Na plecach też mi się zdarza spać, chociaż wiem, że się nie powinno... Ale te boki mnie już wykończają

Natalia jeżeli chodzi o wózek to chyba wybiorę Riko Brano, choć na żywo go nie widziałam, Wydaje mi się solidny, wizualnie bardzo mi się podoba, ma duże koła co na moje tereny też jest ważne, musi się dobrze prowadzić. Jedynie przeraża mnie jego waga (choć jest standardowa przy takich wózkach 3w1), ale wyszłam z założenia, że częściej będę z nim spacerować niż składać i ładować do auta. Więc dam radę

Miłego dzionka

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja to tylko jak poczuje kopniaczka to sie nie ruszam i pozostaje w tej pozycji hehee zeby czuc jak najdluzej
    Tylko ja kopniaczki czuje tak bardzo niziutko narazie a Wy?
    zalezy jak sie ułozy mała ale tez są nisko najwyżej był pod pępkiem kawałek

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    a w ogole to bylam wczoraj na usg, wszytsko ok, dzidzia wazy 710 g.. lekarz uwaza ze w normie a mi sie wydaje ze strasznie duuuuzo.. dzis jest 1 dzien 25 tygodnia i boje sie ze jak tak dalej bedzie rosla to urodze grubo ponad 4 kg
    o ja 710 g? jestem strasznie ciekawa ile moja malutka bedzie wazyc pod koniec wrzesnia a bedzie to juz 26 tydz ;o

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dzien dobry mamuśki
    Miałam dzisiaj robiona próbę glukozowa i bardzo po wypiciu tego paskudnego roztworu wymiotowałam Na szczęście juz po pobraniu, bo gdybym zwymiotowala przed trzebaby było powtarzać...

Wczoraj byłam z Mama na zakupach w poszukiwaniu zasłonek, niestety na razie nic nie wybrałyśmy- albo drogie albo mi sie nie podobają. Szukam takich jasno błękitnych, najlepiej bawełnianych Mamusia za to kupiła wnuczkowi komplety butelek ze smoczkami

Chyba wybraliśmy imię dla naszego Maluszka- FILIPEK

Asia ja staram sie spać na lewym boku ale rożnie to wychodzi, kupiłam poduszkę rogale ale z nią tez na razie jakoś nie moge sie przyzwyczaić spać i wyrzucam ja w nocy. A jak Wam dziewczynki śpi sie na tych poduszkach ?

Natalia to rzeczywiście spora dziewczynka Nasz Maluch dokładnie tydzien temu ważył 542 gramy.
    Wozek wybraliśmy navington caravel, jest duży z wielkimi pompowanymi kołami ale my taki potrzebujemy ze względu na częste wyjazdy nad morze i spacery po lesie, a to taki czołg jest najlżejszy tez nie jest ale mieszamy w domku wiec nie będę musiała go nosić po schodach a samochód mamy duży wiec sie zmieści W przyszłym tygodniu będziemy go zamawiać
    Ostatnio edytowane przez Mysia88 ; 10-09-15 o 10:11

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Dzien dobry mamuśki
    Miałam dzisiaj robiona próbę glukozowa i bardzo po wypiciu tego paskudnego roztworu wymiotowałam Na szczęście juz po pobraniu, bo gdybym zwymiotowala przed trzebaby było powtarzać...
    O rety nie strasz... A jak to wyglądało, było pobranie, później picie, po godzinie następne pobranie i po dwóch godzinach też, czy tylko po tej godzinie? Pytam, bo mi lekarka mówiła, że to dwu godzinny "proces" więc chcę się psychicznie przygotować

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Dzien dobry mamuśki

Wczoraj byłam z Mama na zakupach w poszukiwaniu zasłonek, niestety na razie nic nie wybrałyśmy- albo drogie albo mi sie nie podobają. Szukam takich jasno błękitnych, najlepiej bawełnianych Mamusia za to kupiła wnuczkowi komplety butelek ze smoczkami

Chyba wybraliśmy imię dla naszego Maluszka- FILIPEK

Asia ja staram sie spać na lewym boku ale rożnie to wychodzi, kupiłam poduszkę rogale ale z nią tez na razie jakoś nie moge sie przyzwyczaić spać i wyrzucam ja w nocy. A jak Wam dziewczynki śpi sie na tych poduszkach ?

Natalia to rzeczywiście spora dziewczynka Nasz Maluch dokładnie tydzien temu ważył 542 gramy.
    Wozek wybraliśmy navington caravel, jest duży z wielkimi pompowanymi kołami ale my taki potrzebujemy ze względu na częste wyjazdy nad morze i spacery po lesie, a to taki czołg jest najlżejszy tez nie jest ale mieszamy w domku wiec nie będę musiała go nosić po schodach a samochód mamy duży wiec sie zmieści W przyszłym tygodniu będziemy go zamawiać
    ładne imie dla chłopczyka mnie tez czeka ta glukoza ;/ no ale jak trzeba to trzeba :P

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    O rety nie strasz... A jak to wyglądało, było pobranie, później picie, po godzinie następne pobranie i po dwóch godzinach też, czy tylko po tej godzinie? Pytam, bo mi lekarka mówiła, że to dwu godzinny "proces" więc chcę się psychicznie przygotować
    Ja nie lubię i nie jadam słodyczy wiec dla mnie ta glukoza była straszna, bo to taki smak jakbyś lukier trochę rozpuszczony ale i tak gesty pila Ja dodałam sobie trochę cytryny i jakoś poszło dopiero potem mi sie zrobiło tak bardzo niedobrze.
    Miałam pobierana krew przed wypiciem glukozy i potem godzinę po wypiciu. Wiem, ze teraz często robi sie tez dwie godziny po wypiciu ale to wtedy pije sie 75 g glukozy a nie 50 g tak jak ja piłam. Ja ogólnie mam za niski poziom cukru wiec u mnie ta próba po 2 godzinach nie byla konieczna, tak stwierdził lekarz i dobrze, bo i tak bym przed tym pobraniem po 2 godzinach zwymiotowala i badanie byłoby nieważne.

O mnie
    Ja nie lubię i nie jadam słodyczy wiec dla mnie ta glukoza była straszna, bo to taki smak jakbyś lukier trochę rozpuszczony ale i tak gesty pila Ja dodałam sobie trochę cytryny i jakoś poszło dopiero potem mi sie zrobiło tak bardzo niedobrze.
    Miałam pobierana krew przed wypiciem glukozy i potem godzinę po wypiciu. Wiem, ze teraz często robi sie tez dwie godziny po wypiciu ale to wtedy pije sie 75 g glukozy a nie 50 g tak jak ja piłam. Ja ogólnie mam za niski poziom cukru wiec u mnie ta próba po 2 godzinach nie byla konieczna, tak stwierdził lekarz i dobrze, bo i tak bym przed tym pobraniem po 2 godzinach zwymiotowala i badanie byłoby nieważne.
    No to kiszka, ja mam skierowanie właśnie na 75g. Dobrze, że masz już to za sobą i mimo wszystko nie trzeba powtórnie robić badania

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów