Strona 765 z 10091
Pokaż wyniki od 7,641 do 7,650 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ja to
    samo, ale nie ma tego co bym chciała, chociaż sama nie wiem co chce! haha
    Dokladnie moze to i dobrze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ja to samo, ale nie ma tego co bym chciała, chociaż sama nie wiem co chce! haha
    skąd ja to znam .... hmmm

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    skąd ja to znam .... hmmm
    A ja bym zjadła te nektarynki o których pisalyscie. Niestety o tej porze nie dostane

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    A ja bym zjadła te nektarynki o których pisalyscie. Niestety o tej porze nie dostane
    jest szansa w tesco ja to do najbliższego mam ponad 40km heheh

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ooo Dzień dobry mamusie :-) i to ja ten śpioch Was dzisiaj witam z samego rana :-) mąż już się ze mnie śmieje bo jak oglądamy tv i są reklamy to ja chyc telefon i na forum a on wczoraj do mnie: no i wejdź sobie na te mamusie, dostałaś odpowiedź na post? A co napisałaś? To ja mu na to tłumacze, że tutaj bardziej rozmowa i ma się że mnie nie śmiać ;-) A jak się dopytuje jaki mam nick :-) chyba też chcę poczytać hi hi hi :-)

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Daria, zapraszamy i męża! Będzie wesoło jak do marudzenia ciężarnych dorzucił marudzenie męża ciężarnej :-D mój to się smieje, że on jako mąż ciężarnej też powinien mieć l4 za szkody na psychice! A ja nawet jeszcze nie miałam zachcianek w środku nocy ani humorów!
    Też dzień dobry wszystkim!

No trzeba przyznać ze mężowie tez nie maja lekko. Ja jako wiecznie placzaca i niezadowolona daje mu nieźle popalić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A co do zakupów to ja wychodzę z założenia, ze lepiej wziąć się za to wcześniej niż później obudzić sie z reka w nocniku. My jestesmy na najgorszym etapie - wybór wózka. Mój mąż jpatrzyl sobie wozidlo za bagatela 4 tys. A ja biedna nie wiem co robic. Wózek fakt najlepszy z dotychczas testowanych no ale cena z kosmosu. A najgorsze ze gdybyśmy chcieli sprzedać to za okolo 1,5 tys by poszedł. I jestesmy w kropce

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    A co do zakupów to ja wychodzę z założenia, ze lepiej wziąć się za to wcześniej niż później obudzić sie z reka w nocniku. My jestesmy na najgorszym etapie - wybór wózka. Mój mąż jpatrzyl sobie wozidlo za bagatela 4 tys. A ja biedna nie wiem co robic. Wózek fakt najlepszy z dotychczas testowanych no ale cena z kosmosu. A najgorsze ze gdybyśmy chcieli sprzedać to za okolo 1,5 tys by poszedł. I jestesmy w kropce
    a jaki to wózek?? ja tez szukam, wczoraj ogladalismy w sklepie, ale jakies takie wielkie i lelawe nam sie wydaly.. jeszcze kolorystyke na sklepie mieli sama ciemna.. staly tak wozki czarne, szafre i brazowe obok siebie, oswietlenie tez nie za fajne i tak ponuro to wygladalo ze wyszlismy jak najszybciej...
    ja wiem ze chce kupic uzywany, wlasnie dlatego ze lepszy model mozna kupic za naprawde dobre pieniadze, a po 2 dzieci wiem ze te wozki sie wogole nie niszcza.. wiec szkoda nam znow nowy kupowac...

Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    a jaki to wózek?? ja tez szukam, wczoraj ogladalismy w sklepie, ale jakies takie wielkie i lelawe nam sie wydaly.. jeszcze kolorystyke na sklepie mieli sama ciemna.. staly tak wozki czarne, szafre i brazowe obok siebie, oswietlenie tez nie za fajne i tak ponuro to wygladalo ze wyszlismy jak najszybciej...
    ja wiem ze chce kupic uzywany, wlasnie dlatego ze lepszy model mozna kupic za naprawde dobre pieniadze, a po 2 dzieci wiem ze te wozki sie wogole nie niszcza.. wiec szkoda nam znow nowy kupowac...
    Abc design zoom, kolorystyka nam odpowiada. Ja po jednym dziecku wiem ze wózek będzie mocno eksploatowany.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów