Strona 760 z 10065
Pokaż wyniki od 7,591 do 7,600 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Ja dzis rano jak wstalam stwierdzilam, ze dzis bede miala optymistyczny dzien bez placzu i stekania ;-) wiec makijaz, sukienka i pazurki zrobione, jeszcze wybieram sie do fryzjera i moze do konca dnia bede miala pogodny humor hehe
    Gorzej jak jutro rano wstane z wlosami ... po nocce i odrazu mi sie wszystkiego odechce hehe

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny ja dzisiaj jak się obudziłam to w moim brzuchu trwały jakieś tańce! normalnie tak się wiercił, rozkopywał jak wieczorami jeszcze rano takiej niespodzianki nie mialam :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny
    Jak tam z Waszym spaniem? Ja dzisiaj o 3:15 pobudka i siku, z powrotem zasnęłam dopiero przed 7, masakra!! I jeszcze tak zimno się zrobiło, że wytrzymać nie idzie, albo jest 40 stopni albo 18, nie może być chociaż na chwile normalnie? :P
    Życzę wszystkim miłego dnia pełnego uśmiechu i cudownych kopniaczków, nie zamartwiajmy się tak wszystkim bo zwariujemy

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny
    Jak tam z Waszym spaniem? Ja dzisiaj o 3:15 pobudka i siku, z powrotem zasnęłam dopiero przed 7, masakra!! I jeszcze tak zimno się zrobiło, że wytrzymać nie idzie, albo jest 40 stopni albo 18, nie może być chociaż na chwile normalnie? :P
    Życzę wszystkim miłego dnia pełnego uśmiechu i cudownych kopniaczków, nie zamartwiajmy się tak wszystkim bo zwariujemy
    Ja również się budzę i biegam do ubikacji, ale może dlatego, że jestem trochę przeziębiona, bo ostatnimi czasy tylko raz wstawałam w nocy, no nie wspominają początku ciąży, to co chwilkę hehehe a ze spaniem to różnie bywa, nieraz po 1 w nocy pobudka, gdzie przeważnie kładę się spać 22-23 i ja już wyspana. To jest dopiero cyrk, bo jestem niezłym śpiochem ogólnie, za to później rano mnie na drzemki bierze lub w ciągu dnia

Member
    paulista

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-11 zobacz kalendarz
    mnie łapie przeziębienie ból głowy gardła i cały czas kicham masakra jakaś nie wiem co mogę brać i wybieram się do internisty może powie co mogę bo już 3 dzień się męczę a nie chcę się rozłożyć . a może znacie jakieś babcine sposoby? oczywiście wiem , że czosnek i nawet syrop z cebulki i cukru na gardło zrobiłam ale nic nie chce mi pomóc

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez paulista Zobacz posta
    mnie łapie przeziębienie ból głowy gardła i cały czas kicham masakra jakaś nie wiem co mogę brać i wybieram się do internisty może powie co mogę bo już 3 dzień się męczę a nie chcę się rozłożyć . a może znacie jakieś babcine sposoby? oczywiście wiem , że czosnek i nawet syrop z cebulki i cukru na gardło zrobiłam ale nic nie chce mi pomóc
    mnie też coś dopadło, kicham smarkam, ale mi pomaga np. gorące mleko z miodem i kilka razy dziennie herbata również gorąca z cytryną i sokiem malinowym domowej roboty oby pomogło, bo nie chciałabym brać żadnych specyfików w ciąży. Wieczorem zrobie sobie ostry sos czosnkowy na kanapkę

Member
    paulista

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-11 zobacz kalendarz
    no właśnie oby nasze sposoby pomogły nam .mnie to bratowa zaraziła a się cieszyłam że nic mnie nie rusza chyba za wcześnie o tym mówiłam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    no właśnie oby nasze sposoby pomogły nam .mnie to bratowa zaraziła a się cieszyłam że nic mnie nie rusza chyba za wcześnie o tym mówiłam
    Teraz te pogody najgorsze właśnie... wrrr nie lubię! wystarczy, że jedna osoba załapie i zaraz reszta również załatwiona.

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*

Smile

hej mamusie

Ja byłam na połówkowym w poniedziałek i już 21 tydz .będzie chłopczyk już 470 waży hi. lekarz pow że wszystko w porządku, maluszek się ruszał, ale lekarz mało co mówił jakiś dziwny był czułam duży niedosyt z mężem bo tak z łachą wszystko mówił. a wcześniej jak byłam prywatnie . w 12 tyg to wszystko pokazywała i mówiła. dopiero w domku przeczytałam że termin na 12 stycznia. najważniejsze że wszystko z maluszkiem dobrze.
    miłego dnia zyczymy razem z bejbikiem będzie miał na imię KRZYSIU
    śliczne imię mój mąż też ma na imię Krzysztof teraz mówimy wszyscy Kris...tak jakos w NL się przyjęło i u mnie w domu tak mówią!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja to wiem jedno, ze po ciazy bede musiala sie szybko pozbierac i dojsc do sil, bo mieszkamy sami z mezem, ale to na pewno bedzie mobilizacja wieksza dla mnie. no i jeszcze piesek, ktory tez chce wyjsc na dwor chce jesc hehee
    U mnie dokladnie tak samo, damy rade

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów