Strona 756 z 10063
Pokaż wyniki od 7,551 do 7,560 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Veronika nie martw się dobrze będzie ! daj znać jak wyjdziesz ale pysznosci zrobiłas mniaaam.

Dziewczynki czy Was tez bolą pachwiny ? bo mnie tak jakoś ostatnio bolą ;/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Veronika, trzymaj się, wszystko będzie dobrze!

Co do pachwin, to podobno normalne. Ja też od paru dni się czuje jak Jean Claude van Damme pozostawiony za długo w szpagacie na tirach Szkopuł w tym, że ja nie umiem szpagatu Podobno jakieś więzadła obłe się w 22-26 tyg naciągają i to tak boli... Przynajmniej wiem dlaczego chodzę jak pingwin

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Veronika, trzymaj się, wszystko będzie dobrze!

Co do pachwin, to podobno normalne. Ja też od paru dni się czuje jak Jean Claude van Damme pozostawiony za długo w szpagacie na tirach Szkopuł w tym, że ja nie umiem szpagatu Podobno jakieś więzadła obłe się w 22-26 tyg naciągają i to tak boli... Przynajmniej wiem dlaczego chodzę jak pingwin
    dzieki takiej odpowiedzi potrzebowałam

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    dzieki takiej odpowiedzi potrzebowałam
    przy 3 ciazy to dopiero bola.. a myslalam ze jak juz przy dwoch to cialo zahartowane.. a tu lipa.. wczoraj chodzic nie mogla, nie dosc ze ciagnelo dolem to jeszcze okolice kosci ogonowej doszly... w ogole to schiza mam, bo mala znow sie ruszac nie chce... od wczoraj moze ze 3 razy czulam i to bardziej plywanie jak kopniaki.. jutro wizyta, mam nadzieje ze bedzie ok.. bo oszalec idzie..

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Rosolek ugotowalam,kapustke zasmazana zrobilam pozniej kotleciki usmaze i ziemniaczki wogole zapomnialam ze w ciazy jestem jak to moglam zrobic to nie wiem i zbieglam ze schodow matko po chwili sobie uswiadomilam co ja robie...soczkubod piatku nie pilam i dzis juz druga porcje zrobilam cos mnie kluje w nerce nie boli tylko takie klucie vzasem czuje oj nie dobrze ������ wypilam herbatke z aroni i oddam mocz jak bede u poloznej az sie boje zeby czasem cos tam nie znalezli...
    Mi Olka narobiła smaka na pierogi i poszłam kupić :-) a jutro muszę upolować sernik :-)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    przy 3 ciazy to dopiero bola.. a myslalam ze jak juz przy dwoch to cialo zahartowane.. a tu lipa.. wczoraj chodzic nie mogla, nie dosc ze ciagnelo dolem to jeszcze okolice kosci ogonowej doszly... w ogole to schiza mam, bo mala znow sie ruszac nie chce... od wczoraj moze ze 3 razy czulam i to bardziej plywanie jak kopniaki.. jutro wizyta, mam nadzieje ze bedzie ok.. bo oszalec idzie..
    Wrzesień przyszedł i zamiast więcej czasu dla siebie to mniej co? :-)
    Na pewno z dzidzia wszystko wporzadku może przez pogodę jest ospala

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Wrzesień przyszedł i zamiast więcej czasu dla siebie to mniej co? :-)
    Na pewno z dzidzia wszystko wporzadku może przez pogodę jest ospala
    wystarczy sie Wam poskarzyc i od razu zasadzila kilka kopniaczkow.. uf... zjadlam slodkie, byc moze to ja ruszylo...
    no wlasnie nie wiem co sie dzieje ze czasu nie mam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    O mater dziewczyny tak mnie boli woreczek, że oszaleję zaraz. I właśnie teraz żałuję, że jak miałam skierowanie do szpitala 2 lata temu na operacje to nie poszłam, a kamienie się widzę odezwały, a ból niesamowity ;(

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    przy 3 ciazy to dopiero bola.. a myslalam ze jak
    juz przy dwoch to cialo zahartowane.. a tu lipa.. wczoraj chodzic nie mogla, nie dosc ze ciagnelo dolem to jeszcze okolice kosci ogonowej doszly... w ogole to schiza mam, bo mala znow sie ruszac nie chce... od wczoraj moze ze 3 razy czulam i to bardziej plywanie jak kopniaki.. jutro wizyta, mam nadzieje ze bedzie ok.. bo oszalec idzie..
    Za bardzo sie stresujesz ! Z Rozyczka jest wszystko jak najlepiej

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    O mater dziewczyny tak mnie b
    oli woreczek, że oszaleję zaraz. I właśnie teraz żałuję, że jak miałam skierowanie do szpitala 2 lata temu na operacje to nie poszłam, a kamienie się widzę odezwały, a ból niesamowity ;(
    O jej :/ to niedobrze ... Moze idz jutro do lekarza?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów