Strona 752 z 10063
Pokaż wyniki od 7,511 do 7,520 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    a zamawiałyście może z allegro jakieś spodnie ciążowe inne niż legginsy ? szukam sprawdzonego linku bo legginsy są fajne i mega wygodne ale szybko się przecierają i robią dziurki w kroku i bym musiała chyba ich z 10 zamówić i szukam jakiegoś trwalszego materiału

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny z tym mierzeniem obwodu brzucha to jakas porazka hehe- poprzednie dwie ciaze mialam mierzony brzuch ale dlugosc od cycow do samego dolu i tez nie wiem po co :-/ kompletna bzdura - co innego sprawdzac przyrost wagi ciezarnej i przyrost wagi dzieciatka ale obwod czy dlugosc brzucha??? hehe - o czym to ma niby swiadczyc - zeby bylo smieszniej tylko w tamtych ciazach mialam to robione i nic poza tym plus1 usg w 12tym tygodniu i na podstawie tego usg i tych pomiarow dlugosci brzucha lekarze twierdzili, ze wszsytko ok - zadnych dodatkowych badan - mieszkalam wtedy w Wielkiej Brytanii i pewnie dlatego teraz popadam w paranoje w ciazy, bo ciagle jakies wizyty u ginekologa, badania krwi, moczu, waga, usg, badania prenatalne, usg polowkowe itd itp... czlowiek potem jest przewrazliwiony wiec patrzac na to w ten sposob - poprzednie dwie ciąze mialam duzo spokojniejsze :-):-):-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Mi tez nie mierzy brzucha i w sumie smiac by mi sie chcialo jakby powiedzial do mnie "dzis moerzymy obwod brzucha" hehee

Jegobaba przygotowania w pelni pokoiku widze, super

Izka wykupisz mi wszystko ale fajne rzeczy wybralas

Ja juz machnelam 120 pierogow, odpoczynek chwilke sobie zaserwowalam i zagladnelam do Was

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    a zamawiałyście może z allegro jakieś spodnie ciążowe inne niż legginsy ? szukam sprawdzonego linku bo legginsy są fajne i mega wygodne ale szybko się przecierają i robią dziurki w kroku i bym musiała chyba ich z 10 zamówić i szukam jakiegoś trwalszego materiału
    Ja tylko jedne leginsy kupowalam z panelem typowo ciazowe, a tak to wchodze we wszystkie swoje spodnie wiec na razie nie kupuje. A no spodniczke tez kupowalam ciazowa

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    chciałabym jeansy ciążowe ale jakos przez internet mam stracha ;/ bo wiadomo leginsy sie rozciagna zawsze a jeansy nie za bardzo ..

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Mi tez nie mierzy brzucha i w sumie smiac by mi sie chcialo jakby powiedzial do mnie "dzis moerzymy obwod brzucha" hehee

Jegobaba przygotowania w pelni pokoiku widze, super

Izka wykupisz mi wszystko ale fajne rzeczy wybralas

Ja juz machnelam 120 pierogow, odpoczynek chwilke sobie zaserwowalam i zagladnelam do Was
    nie bo akurat wziełam z miejscowosci niedaleko mnie takze jutro jade sobie po przesylke i nie musze dodatkowo płacic ;d

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej mamusie ja juz na nogach mialam spac do 10 a dopiero 8 zato pranie jedno juz w suszarce drugie sie pierze...dzis do poloznej jade to zapytam o ta glukoze chociaz bratowa mowila ze ona chyba nie miala..lato u mnie nadalJegobaba pokoim pieknyu nas odlozone malowanie na nastepny weekendbo w sobote pokaz wozkow i urodziny Synka brataIza szalejeszOla nie dobra ty z tymi pierogami wrrr

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mysia, Rolcia[/B] dzieki za pozytywne nastawienie, juz ochlonelam i faktycznie ciesze sie, że w dzisiejszych czasach sa takie mozliwosci zaczynam doceniac moja luteinke dwa razy dziennie
    Ola pieerogiii!! i to ruskie moje ulubione!! jak ty w tak krtokim czasie mozesz zrobic taka ilosc? ja raz w zyciu probowalam i ciasto wyszlo takie ze moglam nim zabic.. ale mi smaka narobilas
    Iza fajne jeansy widzialam w h&m, nie wiem czy dobra jakosc ale maja rozne fasony i cos mozna sobie wybrac

piekne ubranka kupilyscie i pieknie urzadzony kacik dla dziecka
    ja jeszcze sie do tego nie zabralam

pierwszy raz slysze o mierzeniu brzucha...nigdy nie mialam mierzonego
    mlego popoludnia

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    A ja znowu przeglądalam wózki i jestem załamana :-( już sama nie wiem czego oczekuje i czego szukam... Masakra a na internecie tyle opinii ile wózków :-(

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    A ja znowu przeglądalam wózki i jestem załamana :-( już sama nie wiem czego oczekuje i czego szukam... Masakra a na internecie tyle opinii ile wózków :-(
    No wlasnie jantez szukalam i znalazlam ale na zywo go nie widzialam dopiero w sobote zobacze i tez nie wiem jak mi sie sie spodoba to co ja zrobie wrrr ale jestem dobrej mysli hehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów