Strona 732 z 10063
Pokaż wyniki od 7,311 do 7,320 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Moj rowniez spory, jakbym arbuza polknela hehee rosnie z dnia na dzien mam wrazenie jakby rosl w oczach waga +1kg
    A ja bym musiała sprawdzić ile przytyłam od początku ciąży ale chyba niewiele :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    u mnie tez 1kg do przodu a brzucholek juz calkiem spory Ola, szykujesz sie na rocznice?? ja wlasnie probuje

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    U mnie też brzuszek widoczny, mi się wydaje, że jest już spory ale jak komuś mówie, że to 6 miesiąc to nie chcą wierzyć I mam 3 kg na plusie od początku

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    u mnie tez 1kg do przodu a brzucholek juz calkiem spory Ola, szykujesz sie na rocznice?? ja wlasnie probuje
    Natalka to nie ja to chyba Truskawkowa byla o ile pamiec mnie nie zawodzi
    I co wymyslilas ? Jakie plany

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cześ Patrycja miło że do nas dołączyłas

no niestety Veronika trzeba bedzie wrocic do pracy po wypoczynku hihi
    Ja waninke tez ma zwykłą bo tak jak Ola pisała troszkę strach połozyć dziecko do tej profilowanej cóż zobaczymy jak to bedzie

Brzusio mam śliczny, lubie go tylko czasem pobolewa mnie wszystko i trudno mi się podnieść z łóżka, ale taki urok

pogoda okropna, byłam po świeże pieczywe i leje normalnie ;/ a musze wybrać się w tym tygodniu do miasta ale w takiej pogodzie jakos mi się nie uśmiecha

Member
    paulista

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-11 zobacz kalendarz
    cześć mamusie
    pogoda deszczowa spać się chce. ja dzisiaj mam w koncu usg połówkowe 22 tydz a wcześniejsze miałam w 12 tyg więc tyle zleciało nie możemy się doczekać a do 16 czas tak wolno dziś leci.
    jakieś plany macie ciekawe na dziś?
    miłego dnia życzymy ja i bejbik :-) a dziś się okaże czy chłopczyk nadal hi

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez paulista Zobacz posta
    cześć mamusie
    pogoda deszczowa spać się chce. ja dzisiaj mam w koncu usg połówkowe 22 tydz a wcześniejsze miałam w 12 tyg więc tyle zleciało nie możemy się doczekać a do 16 czas tak wolno dziś leci.
    pewnie juz sie nie mozesz doczekac żeby płeć poznać hihi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dziękuję za ciepłe przyjęcie hihi :P Czuje ruchy bardzo dobrze, najwięcej wieczorem, zawsze sie kłade na plecy żeby chwile pooglądać jak faluje brzuszek :P Ja mam 5kg na plusie, ale wszystko mi idzie w brzuch. Jedyne co musiałam odstawić to niektóre jeansy, bo są z wyższym stanem i musiałabym chodzić z odpiętymi spodniami :P Termin mam na 8 stycznia ( jak na razie się nic nie zmieniło ). Oj widze, że tutaj już temat wanienki a ja dalej rozmyślam nad wózkiem i moją wyprawką do szpitala. Są bardzo podzielone zdania co powinno się ze sobą mieć, że już głupieje :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Dziękuję za ciepłe przyjęcie hihi :P Czuje ruchy bardzo dobrze, najwięcej wieczorem, zawsze sie kłade na plecy żeby chwile pooglądać jak faluje brzuszek :P Ja mam 5kg na plusie, ale wszystko mi idzie w brzuch. Jedyne co musiałam odstawić to niektóre jeansy, bo są z wyższym stanem i musiałabym chodzić z odpiętymi spodniami :P Termin mam na 8 stycznia ( jak na razie się nic nie zmieniło ). Oj widze, że tutaj już temat wanienki a ja dalej rozmyślam nad wózkiem i moją wyprawką do szpitala. Są bardzo podzielone zdania co powinno się ze sobą mieć, że już głupieje :P
    ja tam lubie poogladac sb filmiki na YT z tematem ciązy, wyprawkami itp

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez paulista Zobacz posta
    cześć mamusie
    Jak ja sie ciesze ze tak szybko poznalam plec, bo powiem szczerze ze ciekaeosc by mnie zjadla hehhee
    Daj znac po badaniu Nam co i jak i oczywiscie zycze zeby bejbik chcial wspolpracowac, bo moja skryta dziewczynka w ogole nie chciala sie pokazac w 3d. Niesmiala byla hehee

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów