Strona 73 z 10049
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Member
    chewy

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną
    na którym roku juz jestes?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Witam popołudniowo

Ledwo siedze w pracy Spac mi sie chce, oczy na zapałkach normalnie A kawy nie moge wypić bo jakos nie smakuje, za to wtrąbiłam na obiad fasolne po bretońsku hehe pyychotka

Marzena - współczuję jeszcze nauki dodatkowo .. to zaocznie tak? jak ja sobie pomyśle o historii swoich studiów na dwóch kierunkach, pracy, i ciąży a potem już dziecka to aż mi rece opadają :P dzis bym chyba nie dała rady :P

fondie - trzymam kciuki za wyniki, daj znac jak tylko będziesz wiedziała

Cytat Zamieszczone przez tynka89 Zobacz posta
    Witam popołudniowo

Ledwo siedze w pracy Spac mi sie chce, oczy na zapałkach normalnie A kawy nie moge wypić bo jakos nie smakuje, za to wtrąbiłam na obiad fasolne po bretońsku hehe pyychotka

Marzena - współczuję jeszcze nauki dodatkowo .. to zaocznie tak? jak ja sobie pomyśle o historii swoich studiów na dwóch kierunkach, pracy, i ciąży a potem już dziecka to aż mi rece opadają :P dzis bym chyba nie dała rady :P

fondie - trzymam kciuki za wyniki, daj znac jak tylko będziesz wiedziała
    Na 3. Wcześniej studiowałam psychologię. Tak, odkąd pracuje to zmieniłam na zaoczne. Ale teraz mi sie priorytety zmieniają. Bardzo chcę być matką :-)

Od 14czekam powiedzialy ze przyniosa mi wynik a gowbo maja jestem.taka zla ze znow sie poplaklam co za chory szpital ja tutaj leze tylko zeby sie wkurzac chyba !!!!!

Cytat Zamieszczone przez FONDIE2 Zobacz posta
    Od 14czekam powiedzialy ze przyniosa mi wynik a gowbo maja jestem.taka zla ze znow sie poplaklam co za chory szpital ja tutaj leze tylko zeby sie wkurzac chyba !!!!!
    Fondie a skąd jesteś?

Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Fondie a skąd jesteś?
    Katowice a wy?

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    to zrozumiałe każdy prędzej czy póxniej chce .. no prawie każdy będziesz studiowac dalej po porodzie? czy planujesz przerwać naukę?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Cytat Zamieszczone przez FONDIE2 Zobacz posta
    Katowice a wy?
    ja Białystok okolice

Tak mi się przypomniała moja pierwsza wizyta w szpitalu jak w lipcu pojechałam z plamieniem i bólem. Na IP dwóch lekarzy wpadło w popłoch, że pozamaciczna i że szybko na stół bo jestem słaba, położna wyjechała z tekstem, że pewnie będą usuwać jajnik. Na oddziale przed zabiegiem przy kolejnym usg okazało się, że to... ciałko żółte jeszcze przed zagniezdzeniem.

Cytat Zamieszczone przez tynka89 Zobacz posta
    to zrozumiałe każdy prędzej czy póxniej chce .. no prawie każdy będziesz studiowac dalej po porodzie? czy planujesz przerwać naukę?
    Warszawa.
    Tak, chcę skończyć studia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów