Strona 729 z 10065
Pokaż wyniki od 7,281 do 7,290 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    bój się hihi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny,

Widzę, że tu wypiekowo - wyjazdowo -wózkowo się na forum pod moją nieobecność zrobiło
    Veronika - miłego wyjazdu w górach, wypoczywaj, mam nadzieję, że pogoda się poprawi.

Ja przyznam szczerze mam dość dzisiejszego dnia. Mała chyba uznała, że jej "basen olimpijski" jest za mały i zaczęła przebudowę, w związku z czym ja dogorywam bo mnie cały brzuch i pachwiny ciągną niemiłosiernie. Do tego babcia ciśnienie mi podniosła - mają z dziadkiem 60tą rocznicę ślubu, którą uznali, że będą wyprawiać akurat, kiedy ja będę z małżem na ostatnim wyjeździe "sam na sam" w Krakowie. Nie, żeby o tym nie wiedziała. W związku z czym zażądała, bardzo przytomnie, że mam wracać nie samolotem, a pociągiem, żeby zdążyć na czas (samolot ląduje o 19, a impreza o 14). Fajnie, szczególnie, że pociąg jedzie 10h i nie ma bezpośrednio. Wprost idealne na ciążę! Także jestem złą i wyrodną wnuczką, bo nie chcę się poświęcić. Eh. Jak będę mieć nadciśnienie ciążowe to wiem komu podziękować :P

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej dziewczynyja wlasnie sie obudzilam, dzis piekne sloneczko od rana nas wita takze na basen idziemy tutaj to raczej park wodny z najwieksza zjezdzalnia na swiecie znaczy najwyzsza ponoc jestale wrazenie robi a i sam zjadz ciarki wywoluje no niestety ale ja tym razem bede sie moczyc na wysepce z palmami,fontanami ,krokodylami gumowymi i innymi dziecmi hehhe ale tez fajnie a wodne szalenstwo oddbije sobie innym razewczoraj wieczor udany byly lasery,kolacja przy swiecach,pozniej jeszcze ognisko to 3rano...u was wozki tematem kilku dni ja w nastepna sobote jade na pokaz tych wozkow co wybralam i mam nadzieje ze mi sie na zywo spodoba bo nie wiem co zrobie
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 06-09-15 o 14:59

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Moja sie malutko rusza i daje delikatnie znac o sobie takze wszystko widze przede mna
    Moja tez tak deliktanie sie rusza ale ze dwa razy dala takiego mocnego kopniaka takze wszystko przed nami

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Hej Dziewczyny,

Widzę, że tu wypiekowo - wyjazdowo -wózkowo się na forum pod moją nieobecność zrobiło
    Veronika - miłego wyjazdu w górach, wypoczywaj, mam nadzieję, że pogoda się poprawi.

Ja przyznam szczerze mam dość dzisiejszego dnia. Mała chyba uznała, że jej "basen olimpijski" jest za mały i zaczęła przebudowę, w związku z czym ja dogorywam bo mnie cały brzuch i pachwiny ciągną niemiłosiernie. Do tego babcia ciśnienie mi podniosła - mają z dziadkiem 60tą rocznicę ślubu, którą uznali, że będą wyprawiać akurat, kiedy ja będę z małżem na ostatnim wyjeździe "sam na sam" w Krakowie. Nie, żeby o tym nie wiedziała. W związku z czym zażądała, bardzo przytomnie, że mam wracać nie samolotem, a pociągiem, żeby zdążyć na czas (samolot ląduje o 19, a impreza o 14). Fajnie, szczególnie, że pociąg jedzie 10h i nie ma bezpośrednio. Wprost idealne na ciążę! Także jestem złą i wyrodną wnuczką, bo nie chcę się poświęcić. Eh. Jak będę mieć nadciśnienie ciążowe to wiem komu podziękować :P
    Oj te rodzinki potrafia podnies cisnienie...ale najlepiej trzymaj sie planu swojegomowisz basenik w przebudowiemoze jakas akrobatka tam siedzi

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Moja tez tak deliktanie sie rusza ale ze dwa razy dala takiego mocnego kopniaka takze wszystko przed nami
    Ja już też czuje delikatne ruchy :-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja już też czuje delikatne ruchy :-)
    O widzisz Daria to super fajne takie muskanie od srodka jest
    Ja teraz zjadlam pyszny deser z owocami z ogrodka rodzicow, polozylam sie i czekam na kopniaczki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    motulek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-25 zobacz kalendarz
    hej.ja koncze 20 tydzien i czuję jż wyraźne kopniaki.czasem nawet nieco za mocne bo w okolicach pęcherza, który ciagle pełny bo piję i piję żeby wypić te minimum 2 l wody na dobe plus inne płyny .oprócz tego brzuch mi twardnieje-co jak wyczytałam-świadczy o skurczach przepowiadających Braxtona Hiksa czy jakoś tak.W poradnikach pisza, że normalne. Jutro wizyta połówkowa więc już się nie moge doczekać!!!póki co płeć jest jeszcze nie ustalona bo w 12 tc był chłopiec a potem tak bez przekonania lekarz stwierdził, że dziewczynka.chciałabym żeby jutro się wyjaśniło

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Veronika fajnie ze macie pogode u Nas deszczowo i niestety chlodno.. Bylismy na spacerku to ubralam juz kurtke przeciwdeszczowa ehh

Olka tez jadlam pyszny lodowy deser z bananami i małej chyba baaaaardzo zasmakowalo

Daria a no widzisz doczekalas sie, super!

Motulek, witaj. Daj znac co sie kryje w tym brzuszku jak samopoczucie?

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cieszę się bardzo, że czuję choć jeszcze nie są reguralne :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów