Strona 724 z 10092
Pokaż wyniki od 7,231 do 7,240 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    widze Olka ze nie masz co robić o 2 w nocy
    obudzilam sie, czulam sie wyspana wiec od razu zagladnelam do Was

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*

Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny!
    Widać szykują się same piękne i niepowtarzalne imiona dla naszych Maluszków
    Gratulacje dla Mam świeżo po wizycie u gin, widać obrodziło dorodnymi, zdrowymi dzieciaczkami, bardzo się cieszę!
    Ja wczoraj byłam na planowaniu wyprawki w naszym sklepie / hurtowni, i chyba powoli jesteśmy gotowi, żeby kupować punkt po punkcie z listy. Niemniej jednak wróciłam o 21 tak styrana, że już nawet tu nie zajrzałam, tylko w trybie zombie udałam się do łóżka. Nawet Matylda była zmęczona, bo normalnie przed zaśnięciem to mi jednoosobową dyskotekę urządza, a tu pac - pac (Żyję, Mama!) i spać.
    Co do wózka: mamy Jedo Fyn Memo (czerwony) + fotelik Kiddy 2 (jest na przejściówkach montowany do stelaża, ale to tak jak większość fotelików). Generalnie jest bardzo fajny, w gondoli mogę podnieść oparcie (jak Mała zacznie siadać), buda chodzi cicho i bezproblemowo, no i gondola duża jest (79cm), więc na pewno zapakuję dziecko wraz z zimowym przybrankiem Co do spacerówki nam się mega podoba, że podnóżek w ostatniej części jest stricte plastikowy, w sensie nie obity niczym, bo będzie łatwo czyścić. I podnóżek, i oparcie można odpowiednio wyregulować kąt, aż do samego leżenia. Buda w spacerówce olbrzymia, wielostopniowa, zakładana tak, że nawet jak będzie ostry wiatr to prawie idzie ją do samych nóżek zamknąć. Pasy się trochę dziwnie montują, ale jak już się raz przez to przejdzie, to wiadomo co i jak. Do tego stelaż na 4 sporych, pompowanych kółkach, przednie skrętne z możliwością blokady, tylne - z regulacją 2-stopniową siły amortyzacji (ważne, kiedy Aniołek przybierze na wadze i ustawienie "miękkie" będzie powodować dobijanie do końca skoku amortyzatora). Składa się spoko, choć mały nie jest. Waga - przeciętna, circa 14kg. Do tego w zestawie moskitiera, osłonka przeciwdeszczowa, torba, i osłonki przeciwwiatrowe na gondole i spacerówkę, także całkiem spoko.Generalnie my jesteśmy mega zadowoleni.

Boroowka, co prawda nie mam doświadczenia w parasolkach, ale po tym jak wiem jak to się składa to nie widzę za bardzo opcji, żeby były rozkładane oparcia jak do snu. Ale może się mylę.
    Bardzo podobny wózek do mojego riko brano- takie same funkcje i podobny wyglądem, również jesteśmy zadowoleni z zakupu

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    bo w sumie rożek nie będzie dobry nie ? a wy kupujecie taki ręcznik z kapturkiem na główkę czy jakiś inny?
    ja mam takie z kapturkiem 4 szt i kocyków tez mam jak na razie 4...ogólnie wczoraj bylismy z mężem na zakupach i znowu kupilismy kilka bodzików i takich spiochow do spania, ale biore rozne rozmiary...u nas to taniocha, bo np za 3-4 szt bodow placę 4€...nie wiem, czy słyszałyście o sklepie PRIMARK? dla dzieciaków tam są super ubranka, a jakość nie najgorsza, patrze przede wszystkim, aby było 100% bawełny.

O mnie
    dziewczyny macie zamiar karmić piersią ? bo nwm czy którakolwiek tutaj pytała
    ja nie planuje...jestem nastawiona od samego początku na butelkę, ale to sprawa indywidualna.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Bardzo podobny wózek do mojego riko brano- takie same funkcje i podobny wyglądem, również jesteśmy zadowoleni z zakupu
    Ja tez ten wozek mam na uwadze a jeszcze mi sie podoba riko nano i holland. Maz wroci i wtedy pojezdzimy po sklepach zeby ktos doradzil i zobaczyc na zywo. Bylam w tym tyg w hurtowni dzieciecej ale nic mi nie wpadlo w oko, a akurat tych wozkow nie bylo, staly same takie kolumbryny ze wogole bylam w szoku ze takie cos produkuja albo male jak dla lalki mialam wrazenie. Ale kazdemu sie podoba co innego

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    ja mam takie z kapturkiem 4 szt i kocyków tez mam jak na razie 4...ogólnie wczoraj bylismy z mężem na zakupach i znowu kupilismy kilka bodzików i takich spiochow do spania, ale biore rozne rozmiary...u nas to taniocha, bo np za 3-4 szt bodow placę 4€...nie wiem, czy słyszałyście o sklepie PRIMARK? dla dzieciaków tam są super ubranka, a jakość nie najgorsza, patrze przede wszystkim, aby było 100% bawełny.
    chciałabym zeby primark byl u nas

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja tez ten wozek mam na uwadze a jeszcze mi sie podoba riko nano i holland. Maz wroci i wtedy pojezdzimy po sklepach zeby ktos doradzil i zobaczyc na zywo. Bylam w tym tyg w hurtowni dzieciecej ale nic mi nie wpadlo w oko, a akurat tych wozkow nie bylo, staly same takie kolumbryny ze wogole bylam w szoku ze takie cos produkuja albo male jak dla lalki mialam wrazenie. Ale kazdemu sie podoba co innego
    ja tez jak patrze na niektore wozki to jestem w szoku.. Albo ostatnio widziałam pare ktora miala taki wysoki wozek mi siegal chyba do pasa ze rece trzeba bylo zarzucic i taki malutki ze to dziecko lezalo bez ruchu bo nie mialo miejsca i na plastikowych kolkach (podejrzewam ze cena tego wozka to okolo 5 tysiecy jak nie lepiej) bylam w szoku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    chciałabym zeby primark byl u nas
    Tez bym chciala primarka w Polsce, jak bylam w Anglii to za grosze nakupowalam moim siostrzencom super ubranka
    Jak Wam mija sobota? Mnie znow glowa boli:/ nastawilam rosol i leniuchuje sobie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Tez bym
    chciala primarka w Polsce, jak bylam w Anglii to za grosze nakupowalam moim siostrzencom super ubranka
    Ja tez leniuchuje, a moja corcia daje o sobie znac i to porzadnie milo sie patrzy na ruszajacy sie brzuszek hihi

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Tez bym chciala primarka w Polsce, jak bylam w Anglii to za grosze nakupowalam moim siostrzencom super ubranka
    Zjadlam zupke pomidorowa, upieklam 2 rolady jablkowe i teraz leniuchuje rowniez pozniej rodzicom obiecalam ze deser lodowy zrobie z owocami i bita smietanka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów