Strona 720 z 10083
Pokaż wyniki od 7,191 do 7,200 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny

Tak sobie co tydzień czytam o rozwoju ciąży i właśnie znalazłam bardzo pocieszający fragment artykułu:

"Brzuch rośnie coraz bardziej i jest coraz mniej wygodny. W okolicach dwudziestego trzeciego tygodnia zaczniesz doświadczać problemów ze snem. Będziesz się budzić w nocy, brzuch będzie ci przeszkadzał w znalezieniu wygodnej pozycji. Jeśli sytuacja będzie ci się wydawać beznadziejna, pamiętaj, że z czasem będzie coraz gorzej." Tak optymistycznie

Też się denerwuje jak Mała się nie rusza, wczoraj miała taki leniwy dzień i dopiero wieczorem dała o sobie znać. Dzisiaj nadrabia

Cieszmy się, że praktycznie wszystko u nas przebiega dobrze, dzisiaj dowiedziałam się, że synowa koleżanki mamy urodziła synka w 27 tygodniu ciąży. Leżała dwa miesiące w szpitalu- skrócająca się szyjka macicy. Ma już 7 letniego synka i w pierwszy dzień szkoły pewnie wstała żeby się mu pomóc przygotować... Czytam, że szanse na przeżycie takiego maluszka są już dość duże, więc mam nadzieję, że będzie okej.

A my się trzymajmy i nie przemęczajmy!

Miłego wieczorku
    Rzeczywiscie bardzo optymistycznie hehehe oj miejmy nadzieje ze z maluszkiem bedzie wszystko dobrze...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm

Też się denerwuje jak Mała się nie rusza, wczoraj miała taki leniwy dzień i dopiero wieczorem dała o sobie znać. Dzisiaj nadrabia
    u mnie dzisiaj Malutka bardzo spokojna, ale mam nadzieję, że szybko da o sobie znać zawsze mi ulży jak mi zasadzi kopniaczka

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja generalnie też śpię dobrze (jeszcze), siku do 3 razy, dzisiaj mi tylko krzyża trochę dały popalić, mam nadzieję, że to było takie jednorazowe:P
    Ja tez poki co dobrze spie....na razie ale z artykuly wynika ze to sie zmienisiku nie wstaje moze z raz sie zadrzylo ze szlam ale to moze tez z tego powodu ze malo pije nad vzym ubolewam bo klopoty z nerkami to tez potroche problem z tego powodu...a mama karmiaca tez powinna duzo pic ale moze dk stycznia sie naucze

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    u mnie dzisiaj Malutka bardzo spokojna, ale mam nadzieję, że szybko da o sobie znać zawsze mi ulży jak mi zasadzi kopniaczka
    U mnie mala pofikala po sniadaniu pozniej cicho siedziala pewnie spala a teraz jedziemy do fikla raz ja pas poluznilam i spi

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja tez poki co dobrze spie....na razie ale z artykuly wynika ze to sie zmienisiku nie wstaje moze z raz sie zadrzylo ze szlam ale to moze tez z tego powodu ze malo pije nad vzym ubolewam bo klopoty z nerkami to tez potroche problem z tego powodu...a mama karmiaca tez powinna duzo pic ale moze dk stycznia sie naucze
    Ja też bardzo mało piję, odkąd pamiętam mam ten problem. Ostatnio dzbanek zielonej herbaty był dla mnie chyba rekordem:P Macie skierowanie na badanie glukozy? Czy ten cały test, nie wiem jak się to fachowo nazywa

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Ja też bardzo mało piję, odkąd pamiętam mam ten problem. Ostatnio dzbanek zielonej herbaty był dla mnie chyba rekordem:P Macie skierowanie na badanie glukozy? Czy ten cały test, nie wiem jak się to fachowo nazywa
    Tak ja właśnie teraz dostałam skierowanie na to. Na samą myśl mi niedobrze :/ mam to zrobić tuż przed kolejną wizyta wiec idę pod koniec września

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Tak ja właśnie teraz dostałam skierowanie na to. Na samą myśl mi niedobrze :/ mam to zrobić tuż przed kolejną wizyta wiec idę pod koniec września
    Haha słyszałam, że "pychota" :P Właśnie też dzisiaj dostałam skierowanie, 25 września mam wizytę więc przed będę robić. Dwie godzinki czekania, nieźle! Trzeba będzie wziąć ze sobą dobrą książkę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Ja również zmuszam się do picia, bo mi to kupek herbaty na dzień by wystarczył, ale pilnuję się aby te płyny jednak uzupełniać.
    Ja miałam glukozę z krwi i wpisał lekarz wynik w kartę ciąży, także mam nadzieję że picie tego specyfiku mnie ominie

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Haha słyszałam, że "pychota" :P Właśnie też dzisiaj dostałam skierowanie, 25 września mam wizytę więc przed będę robić. Dwie godzinki czekania, nieźle! Trzeba będzie wziąć ze sobą dobrą książkę
    Juz miałam kiedyś to badanie, jak nie byłam jeszcze w ciąży. Pani dala mi do wypicia ta "pychotke" i powiedziała ze jak zwymiotuje to trzeba powtórzyć za tydzień. Chyba z 10min się z tym męczyłam i modliłam się żeby tam już zostało potem te 2 godziny w dusze poczekalni bo wyjść na zewnątrz oczywiście też nie można. Ehh ciekawe jak sobie z tym poradzę teraz jak jestem w ciąży. Przecież jetem jestem głodna zaraz po przebudzeniu

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Mi nikt o tym nie mowil moze u nas nie robia?zapytam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów