Strona 715 z 10091
Pokaż wyniki od 7,141 do 7,150 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Witaj paulista

I jak tam plany Dziewczyny na weekend? Trochę pogoda się skiepściła, ale ja się chyba nawet cieszę, bo już nie dawałam rady na te upały.
    My dzisiaj idziemy do kuzynki oblewać remont. Niestety oboje z mężem oblewamy bezprocentowo, ja z powodów oczywistych, a mąż ma pecha i jest dzisiaj kierowcą bo mnie tak ciągnie podbrzusze, że nie za bardzo czuję się na prowadzenie. Cóż, czego się nie robi dla takiego małego stworka...
    udanego oblewania hihi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej ja jak zwykle o tej porze w korku do pracy zmierzampiszecie o jesieni a u mnie lato w pelni dzis ma byc chlodniej 29 ale od jutra ponad 30 takze sie ciesze bardzokombinezonu tez nie kupuje bo do wozka dochodzi spiwor na zdjeciu widzialam to tylko lepek bejbka wystawal takze zakupie taki misiowy i starczy wrazie co kocyk jest ale mysle ze starczy ale kurteczke tez kupie bo da sliczne moze pare razy zaloze witam nowa mame

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Dziewczyny chyba zajęte Veronika niedługo wstanie to coś sie bedzie działo hihi
    Hahaha wlasnie jade do pracy

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cześć dziewczynki mąż pojechał załatwiać sprawy więc ja usiadłam do komputera i zabrałam się za tworzenie listy wyprawkowej. Na necie są bardzo skomplikowane i urozmaicone listy i wydaje mi się, że dużo jest zawyżonych pozycji. Więc moja jak na razie jest taka naprawdę podstawowa. A jak Wasze? Przedstawiam Wam moją listę może mi coś dopiszecie albo skreślicie to co niezbędne
    1. Łóżeczko + materac + ochraniacze
    2. Wózek
    3. Prześcieradło + podkład higieniczny --- tu mam pytanie odnośnie kołderki czy jest potrzebna czy na początku maleństwo nie śpi w rożku ?
    4. dwa kocyki ( cieńszy i grubszy)
    5. przewijak na łóżeczko -- czy pokrowiec jest potrzebny czy wystraczy położyć pieluszkę tetrową
    6. rożek
    7. wanienka i ewentualnie mata antypoślizgowa ( nie wszystkie rodzaje wanienek potrzebują chyba mat ? )
    8. ręcznik kąpielowy ? ( nie wiem czy jest potrzebny czy nie wystarczy wycierać pieluszką tetrową)
    9. myjka, szczoteczka do włosów, nożyczki zaokrąglone
    10. leżaczek/ bujaczek
    11. butelka, smoczek

12. ubranka
    13. kosmetyki

Nie chcę kupować wszystkiego co podają w internecie bo zapewne w praktyce dużo rzeczy się nie użyję a wiadomo, że budżet też jakiś rozsądny trzeba zrobić. Więc czekam na opinię co jest OK a co nie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja dzis sniadanie do lozka dostalam ,pojadlam to malutka mi tu fika ciesze sie ztego wyjazdu bo jakos ostatnio z dziweczynami osobno sie spotykamy a tu bedziemy we trzy w tym dwie ciezarne takze bedzie wesolo oby tylko temat ciazy i bejbikow nas nie ogarnal bo faceci i Monika zwarjuja najwyzej zamkniemy sie we dwie w pokoju i obgadamy sprawe

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Cześć dziewczynki mąż pojechał załatwiać sprawy więc ja usiadłam do komputera i zabrałam się za tworzenie listy wyprawkowej. Na necie są bardzo skomplikowane i urozmaicone listy i wydaje mi się, że dużo jest zawyżonych pozycji. Więc moja jak na razie jest taka naprawdę podstawowa. A jak Wasze? Przedstawiam Wam moją listę może mi coś dopiszecie albo skreślicie to co niezbędne
    1. Łóżeczko + materac + ochraniacze
    2. Wózek
    3. Prześcieradło + podkład higieniczny --- tu mam pytanie odnośnie kołderki czy jest potrzebna czy na początku maleństwo nie śpi w rożku ?
    4. dwa kocyki ( cieńszy i grubszy)
    5. przewijak na łóżeczko -- czy pokrowiec jest potrzebny czy wystraczy położyć pieluszkę tetrową
    6. rożek
    7. wanienka i ewentualnie mata antypoślizgowa ( nie wszystkie rodzaje wanienek potrzebują chyba mat ? )
    8. ręcznik kąpielowy ? ( nie wiem czy jest potrzebny czy nie wystarczy wycierać pieluszką tetrową)
    9. myjka, szczoteczka do włosów, nożyczki zaokrąglone
    10. leżaczek/ bujaczek
    11. butelka, smoczek

12. ubranka
    13. kosmetyki

Nie chcę kupować wszystkiego co podają w internecie bo zapewne w praktyce dużo rzeczy się nie użyję a wiadomo, że budżet też jakiś rozsądny trzeba zrobić. Więc czekam na opinię co jest OK a co nie
    Witaj mi sie wydaje ze kolderka na povzatku nie potrzebna ale recznik tak bo malego musisz zawinac troszke a w pieluszke raczej sie nie da

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Witaj mi sie wydaje ze kolderka na povzatku nie potrzebna ale recznik tak bo malego musisz zawinac troszke a w pieluszke raczej sie nie da
    bo w sumie rożek nie będzie dobry nie ? a wy kupujecie taki ręcznik z kapturkiem na główkę czy jakiś inny?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    bo w sumie rożek nie będzie dobry nie ? a wy kupujecie taki ręcznik z kapturkiem na główkę czy jakiś inny?
    Mama kupila taki i takirozek raczej nie on taki grubszy a recznik i tak musisz kupic takze kupuj

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Mama kupila taki i takirozek raczej nie on taki grubszy a recznik i tak musisz kupic takze kupuj
    oki

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    rożek kupuje jakiś i recznik bede czukała z takim kapturkiem, lista fajna taka przejrzysta ja sie bede zabierac za robienie swojej. Dzis ciuszków nie przejrze bo siostra gorączke ma i lezy w lozku, byłam zwieźć jej rosół i odebrałam chrzesniaczke z przedszkola w poniedziałek trzeba bedzie skoczyc juz na pewno

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów