Strona 712 z 10062
Pokaż wyniki od 7,111 do 7,120 z 100611

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    witajcie !!!

Ja dołożę jeszcze jednego chłopaczka NIestety nie mamy jeszcze dla Niego imienia, te co nam się podobają są już zajęte w rodzinie i już dla drugiego synka mieliśmy problem, a co dopiero teraz.A czasu na wybór coraz mniej ..

jolka78 i gocha78 - ja na razie nie narzekam, jakoś zawsze w ciąży mi dobrze, gorzej z porodami. Teraz się bałam, bo nie planowaliśmy brzdąca, a dzieciaki juz nastawione na wakacje były i nie wiadomo było czy nam się uda pojechać czy nie.... ale wszystko wyszło tak jak zaplanowane
    Gocha78 - ja fizycznie super, ale doły czasem mam i dochodzi do tego jakieś takie głupie rozczarowanie, że to chłopiec kolejny, a taką miałam nadzieję że może będzie druga córcia ... jak ja opanuję 3 chłopców to sama nie wiem ... chociaż najstarszy ma już 14 lat i problemów z nim nie ma, w szkole super, nie bił się nigdy z kolegami, samodzielny jest ... chyba ta perspektywa tylu chłopaków mnie przytłacza dobrze że mam chociaż jedną córę

Marg i Rolcia - ja do szkoły rodzenia nie chodziłam, jakoś jak starsze nosiłam, to nie było tych szkół tyle i nie myślałam o tym , a teraz to już chyba mi się nie chce ale jak zajęcia są sensownie prowadzone, to myślę że warto... a mąż mój akurat przy porodach był ( oprócz końca ostatniego, bo to była cesarka ekspres) i mi się to bardzo przydało, teraz też bym tak chciała, ale znów będzie cesarka
    co do oksytocyny się zgodzę, ale naciąć czasem lepiej niż popękać, zwłaszcza pierwszy raz to nie boli a goi się dużo lepiej niż ewentualne pęknięcia

dziewczyny, te które mają maluchy już, trafiła któraś z Was na taki wózek - parasolkę, który rozkładałby się do spania na płasko? rozglądam się i nie mogę takiego znaleźć .... myślę już o wakacjach przyszłorocznych a my z namiotem jeździmy, więc musi byc niewielki i lekki, ale dla takiego brzdąca zwykła parasolka jaką mam, będzie za bardzo siedząca .....
    Bedziecie rodzinka.pl gratulacje...ale jedna corka jest i Ty to juz dwie kobitki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Lubie ten serial
    Ja tez lubiekilka seriali polskich ogladam

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    oj kobitki narobilam sie dzis ze hej ale pokoik gotowy do malowanie wszystko spakowane,wyniesionetorby spakowane,.jutro po poludniu wyjezdzamymaz ma wolne ,ja tylko pojade na chwile i gotowi do drogiteraz ide pod prysznic i do lozka takze do jutra dziewczyny......

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    oj kobitki narobilam sie dzis ze hej ale pokoik gotowy do malowanie wszystko spakowane,wyniesionetorby spakowane,.jutro po poludniu wyjezdzamymaz ma wolne ,ja tylko pojade na chwile i gotowi do drogiteraz ide pod prysznic i do lozka takze do jutra dziewczyny......
    czyli przygotowania dla ksiezniczki rozpoczete, super i relaks w gorach milego wypoczynku

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dziewczyny te ktore sa juz mamusiami podpowiedzcie jakiej firmy kupowac butelki, smoczki bo wczoraj na hurtowni dzieciecej jak zobaczylam ilosc firm roznych rodzai butelek to nie wiedzialam czym mam sie sugerowac zupelnie... czy to poprostu nie ma znaczenia bo jestem zielona

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    Widać szykują się same piękne i niepowtarzalne imiona dla naszych Maluszków
    Gratulacje dla Mam świeżo po wizycie u gin, widać obrodziło dorodnymi, zdrowymi dzieciaczkami, bardzo się cieszę!
    Ja wczoraj byłam na planowaniu wyprawki w naszym sklepie / hurtowni, i chyba powoli jesteśmy gotowi, żeby kupować punkt po punkcie z listy. Niemniej jednak wróciłam o 21 tak styrana, że już nawet tu nie zajrzałam, tylko w trybie zombie udałam się do łóżka. Nawet Matylda była zmęczona, bo normalnie przed zaśnięciem to mi jednoosobową dyskotekę urządza, a tu pac - pac (Żyję, Mama!) i spać.
    Co do wózka: mamy Jedo Fyn Memo (czerwony) + fotelik Kiddy 2 (jest na przejściówkach montowany do stelaża, ale to tak jak większość fotelików). Generalnie jest bardzo fajny, w gondoli mogę podnieść oparcie (jak Mała zacznie siadać), buda chodzi cicho i bezproblemowo, no i gondola duża jest (79cm), więc na pewno zapakuję dziecko wraz z zimowym przybrankiem Co do spacerówki nam się mega podoba, że podnóżek w ostatniej części jest stricte plastikowy, w sensie nie obity niczym, bo będzie łatwo czyścić. I podnóżek, i oparcie można odpowiednio wyregulować kąt, aż do samego leżenia. Buda w spacerówce olbrzymia, wielostopniowa, zakładana tak, że nawet jak będzie ostry wiatr to prawie idzie ją do samych nóżek zamknąć. Pasy się trochę dziwnie montują, ale jak już się raz przez to przejdzie, to wiadomo co i jak. Do tego stelaż na 4 sporych, pompowanych kółkach, przednie skrętne z możliwością blokady, tylne - z regulacją 2-stopniową siły amortyzacji (ważne, kiedy Aniołek przybierze na wadze i ustawienie "miękkie" będzie powodować dobijanie do końca skoku amortyzatora). Składa się spoko, choć mały nie jest. Waga - przeciętna, circa 14kg. Do tego w zestawie moskitiera, osłonka przeciwdeszczowa, torba, i osłonki przeciwwiatrowe na gondole i spacerówkę, także całkiem spoko.Generalnie my jesteśmy mega zadowoleni.

Boroowka, co prawda nie mam doświadczenia w parasolkach, ale po tym jak wiem jak to się składa to nie widzę za bardzo opcji, żeby były rozkładane oparcia jak do snu. Ale może się mylę.

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Boroowka chyba Maclareny rozkladaja sie plasko

Ktos pytal o butelki i smoczki - ja przy pierwszym dziecku mialam Avent'a wszystko i sie sprawdzilo, przy drugim probowalam roznych innych firm jak Tommy Tippy (czy jakos tak sie pisze ;-)) a i tak wrocilismy do Avent'a - tak lubily moje dzieci - ale duzo kolezanek bylo zadowolonych z innych firm- to pewnie sprawa indywidualna dzieciátka :-)

Dziewczyny od wczoraj chodze po scianach :-( Bol glowy niesamowity, pozyczylam cisnieniomierz i mam 90/50 czasem 100/50 - jak na mnie to zdecydowanie za niskie, w zyciu takiego cisnienia nie mialam - zawsze 120-130/70 (w pierwszej ciazy to w ogole z nadcisnieniem walczylam , a w drugiej ciagle bylo w normie). Tak wiec zupelnie nie wiem jak funkcjonowac, bol niesamowity, do tego zawroty glowy i przespalam 16 godzin i nadal glowa peka - rano wypilam kawe i cisnienie skoczylo na 20 minut tylko do 120/50 po czym spadlo znow do 95/50 ehhh.
    Ma ktoras podobny problem?
    Pije duzo wody, no i druga kawke pewnie sobie po poludniu zapodam, ale poza tym nie mam pomyslu co z tym zrobic :-(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Jola, raczej sugeruję jakąś umiarkowaną aktywność fizyczną (spacer dłuższy) niż kawę. Kawa zadziała jednorazowo, poza tym kofeina rozkłada się u ciężarnych ponad 12h, więc 2 kawy dziennie powinny być teoretycznie maksem. Dodatkowe plusy ze spaceru na świeżym powietrzu - powinno również pomóc na ból głowy. Generalnie zdecydowana większość bóli głowy bierze się z: odwodnienia (piszesz, że pijesz, więc nie to), zmęczenia (spałaś 16h więc również nie to) i z głodu. Także sugeruję jakąś węglowodanową przekąskę (banana najlepiej) i na spacerek

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczynki U mnie dzisiaj jesień na całego, pada, pada i chyba nie zamierza przestać.
    jolka78 piszesz, że takie niskie ciśnienie masz od wczoraj, a może to właśnie przez pogodę ? Dawno w Polsce nie było niżu więc jak się teraz pojawił to i samopoczucie gorsze...
    Ja znowu zaczęłam się zastanawiać nad kombinezonem na zimę dla Synka, wczoraj odebraliśmy ten co zamówiłam ale okazał się zupełnie inny niż sobie go wyobrażałam więc go oddam no i znowu zacznę poszukiwania. Może mi doradzicie, skoro mam gruby pokrowiec do fotelika i można go też przekładać do wózka to czy starczy jak pod niego maluszka ubiorę w grubszego pajacyka czy lepiej jednak ubrać w kombinezon ? Nie mam na myśli tych najgrubszych kombinezonów tylko takie podszyte polarem misiowate

17 tydzień. ..w końcu malutki zapukał ....bo już zchizy miałam ale ja te ciążę mam tak cały czas.Ale to chyba ze stresu od początku. .najpierw zaskoczenie ze ciąża. ..puzniej wyszla przeziornosc NT 2.6 ....wiec czekanie tydzien na porównanie z krwią. ...niby ok ale do końca nie bede spokojna codziennie myślę ....17 wrzesnia idę na polowkowe i znowu stres .A już nie mówię jakie mam doly jak sobie pomysle o 4 cc..nie tak to powinno wyglądać szlag.....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów