Strona 702 z 10058
Pokaż wyniki od 7,011 do 7,020 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    czesć dziewczyny!! jak miło ze o mnie pamietacie jestem jeste.. fakt wrzesien sie zaczal a ja zamiast odpoczywac, wziełam sie za prasowanie i 3 filmy w tym czasie oglądnełam
    piszecie o plaszczach a ja dzis weszlam do szmateksu, tak od nie chcenia luknelam na kurtki a tu bach! płaszcz asos maternity mierze i jest idealny: dokładnie taki jak na tym zdjeciu za jedyne 25,99
    http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...FQKOcgodUbECuw

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    czesć dziewczyny!! jak miło ze o mnie
    pamietacie jestem jeste.. fakt wrzesien sie zaczal a ja zamiast odpoczywac, wziełam sie za prasowanie i 3 filmy w tym czasie oglądnełam
    piszecie o plaszczach a ja dzis weszlam do szmateksu, tak od nie chcenia luknelam na kurtki a tu bach! płaszcz asos maternity mierze i jest idealny: dokładnie taki jak na tym zdjeciu za jedyne 25,99
    Hej faaajny ten plaszczyk

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Hej Dziewczyny!
    No to ja juz po wizycie...dzis natrafilam na niefajnego lekarza-niestety nadal musze pracowac, mają mi poszukac zajęcie siedzące, a gdy nie będzie to siedzieć w domu, niestety u mnie w pracy jest zajęcie siedzące, także muszę jeszcze się męczyc...w NL jest tak, że ciężarna pracuje do 6tyg przed porodem, czyli kochany lekarz mi wyliczył, że do 21 listopada, hahaha- juz to k...rwa widzi!!! Mam nerwa, ale przeżyję...pochodzę do konca wrzesnia i będę pewnie dalej stękac na ten mój biedny kręgosłup zobaczymy....
    Moja mała cały czas aktywna, też tak macie, że zastanawiacie się kiedy w ogole te Wasze dzieciaczki w brzuchach śpią??? bo moja rusza się całymi dniami Kochana moja, nawet teraz kopie <3
    Dzis dostalam od siostry spiworek do spania w łóżeczku i sliniaczki
    w ciuchy ciążowe zaopatrzyłam sie juz kilkukrotnie w H&M więc mam spokój, ewentualnie muszę pomyśleć nad kurtką i akurat w tym zazdroszcze lumpeksów w Pl, bo tu ich nie ma
    jak coś odezwę sie wieczorkiem...uciekam do siostry na herbatkę! pozdrowionka!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Hej Dziewczyny!
    No to ja juz po wizycie...dzis
    natrafilam na niefajnego lekarza-niestety nadal musze pracowac, mają mi poszukac zajęcie siedzące, a gdy nie będzie to siedzieć w domu, niestety u mnie w pracy jest zajęcie siedzące, także muszę jeszcze się męczyc...w NL jest tak, że ciężarna pracuje do 6tyg przed porodem, czyli kochany lekarz mi wyliczył, że do 21 listopada, hahaha- juz to k...rwa widzi!!! Mam nerwa, ale przeżyję...pochodzę do konca wrzesnia i będę pewnie dalej stękac na ten mój biedny kręgosłup zobaczymy....
    Moja mała cały czas aktywna, też tak macie, że zastanawiacie się kiedy w ogole te Wasze dzieciaczki w brzuchach śpią??? bo moja rusza się całymi dniami Kochana moja, nawet teraz kopie <3
    w ciuchy ciążowe zaopatrzyłam sie juz kilkukrotnie w H&M więc mam spokój, ewentualnie muszę pomyśleć nad kurtką i akurat w tym zazdroszcze lumpeksów w Pl, bo tu ich nie ma
    Tez.jestem u siostry kurcze szkoda ze musisz sie meczyc z praca;/

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Hej Dziewczyny!
    No to ja juz po wizycie...dzis natrafilam na niefajnego lekarza-niestety nadal musze pracowac, mają mi poszukac zajęcie siedzące, a gdy nie będzie to siedzieć w domu, niestety u mnie w pracy jest zajęcie siedzące, także muszę jeszcze się męczyc...w NL jest tak, że ciężarna pracuje do 6tyg przed porodem, czyli kochany lekarz mi wyliczył, że do 21 listopada, hahaha- juz to k...rwa widzi!!! Mam nerwa, ale przeżyję...pochodzę do konca wrzesnia i będę pewnie dalej stękac na ten mój biedny kręgosłup zobaczymy....
    Nie przejmuj sie ja tez pracuje bo stanach wcale zwolnien nie ma takze pracujemy☺damy rade...moja spi w nocy bo jak sie przebudzam to cisza czasem szturchne to cisza hahaha rano zawsze sie uaktywnia po sniadaniu wczaesniej nie☺wiec czeka na jedzonko i wstaje☺teraz tez buszuje ale sie smialam z mama ze jak zaczynamy mowic o niej albo ze cos tam jej kupic musimy to zawsze sie rozkreca☺wczoraj maz ja chcial poczuc wieczorem to cicho byla ale jak powiedzial nie to nie to raz sasadzila kopniaka☺takze widac charakterek ma☺

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    czesć dziewczyny!! jak miło ze o mnie pamietacie jestem jeste.. fakt wrzesien sie zaczal a ja zamiast odpoczywac, wziełam sie za prasowanie i 3 filmy w tym czasie oglądnełam
    Czyli aktywnie spedzasz wolny czas☺ale masz cisze i spokoj do powrotu dziewczynek☺jak im minal pierwszy dzien po wakacjach?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Nie
    przejmuj sie ja tez pracuje bo stanach wcale zwolnien nie ma takze pracujemy☺damy rade...moja spi w nocy bo jak sie przebudzam to cisza czasem szturchne to cisza hahaha rano zawsze sie uaktywnia po sniadaniu wczaesniej nie☺wiec czeka na jedzonko i wstaje☺teraz tez buszuje ale sie smialam z mama ze jak zaczynamy mowic o niej albo ze cos tam jej kupic musimy to zawsze sie rozkreca☺wczoraj maz ja chcial poczuc wieczorem to cicho byla ale jak powiedzial nie to nie to raz sasadzila kopniaka☺takze widac charakterek ma☺
    Moja bidulka sie przestraszyla chyba w nocy tej burzy bo byla taka niespokojna ze szok

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Natalka co za filmy obejrzalas?

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gocha78 Zobacz posta
    A tak z ciekawiosci która ciaza..
    trzecia

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Moja bidulka sie przestraszyla chyba w nocy tej burzy bo byla taka niespokojna ze szok
    One juz slysza to pewnie nie wiedziala co sie dzieje i ciebie czula ze sie boisz takze takie male madralki juz sa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów