Strona 701 z 10062
Pokaż wyniki od 7,001 do 7,010 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Mysia88, pozazdrościć. Ja ostatnio odbierałam w Leroy tapety do pokoju Małej, podjeżdżam, a tu kobieta bez niczego stoi sobie, nawet nie przy kasie a tak obok. Chcę ją minąć, a ta na mnie jak nie naskoczy, czy nie widzę, że ona w kolejce stoi?! Na sugestię, że nie widać, żeby coś kupowała, odmeldowała, że o, tam! jej córka już jedzie. Zapomniał wół jak cielęciem był ...
    Marg, jeśli chodzi o szkołę rodzenia, to słyszałam, że warto, szczególnie jak jakaś ogarnięta osoba ją prowadzi. Ja sama jednak nie skorzystam bo moja przyjaciółka z lat dziecinnych jest doulą i dogadałam się z nią, że zrobi nam "indywidualną" szkołę rodzenia Jak również będzie na sali porodowej mnie wspierać. Co do obecności męża nie jestem przekonana, ale pozostawiłam to jego decyzji, za to chcę mieć pewność, że będzie ze mną ktoś, kto przysłowiowo "wydrze ryja" jak coś będzie nie halo. Ostatnio oglądałam jakiś polski reality show z porodówki, gdzie kobieta miała dwie prośby: żadnej obecności męża i dziecko ma być przyniesione dopiero wyczyszczone i ogarnięte. I co? Męża podstawili poprzez skype na tablecie, a dziecko w trakcie przecinania pępowiny położyli utytłane rodzącej na piersi. Nie powiem, że życzenia rodzącej były cokolwiek zaskakujące, ale skoro taka była jej prośba, a spełnienie jej nie było uzależnione od działań ratujących życie czy cokolwiek. I pomyśleć: wszystko przed kamerami, gdzie można by założyć, że personel będzie podwójnie się starał. A biorąc pod uwagę, że szpital, w którym chcę rodzić, akurat 2 akcje, których nie chcę, ma w "standardowym repertuarze" (nacinanie krocza "na zaś" i wstrzykiwanie oksytocyny bez wyraźnych wskazań medycznych, po prostu, żeby "szybciej poszło") to nie ukrywam, że przyda się ktoś z wiedzą i z głową na karku.

2. dzieckozakupy.pl
    No jakoś to trzeba ciągnąć. .kurcze to powinien być wspanialy czas ...a unie nie ma dnia zebym nie ryczala z bezradności że brakuje mi sił na cokolwiek...

Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    to mam podobnie - tzn. w porownaniu z poprzednimi ciazami to ta to jest gehenna ;-) - ja sobie to tlumacze tak, ze juz taka mloda nie jestem a widze, ze roczniki mamy te same :-)
    A tak z ciekawiosci która ciaza..

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Dzien doberek☺u mnie upal jak pieron i tak ma byc do nastepnego wtorku takze ja ciesze sie nadal latemtroche soe ruszylo forum dobrze dobrze☺co do wynikow moje w normie ostatnio byly ja codziennie pije soki wycisniete na swiezo a ostatnio dodaje buraka czerwonego takze polecam dziewczyny☺Natalia zaginela?cieszy sie pewnie cisza i spokojem ale my tu czekamy☺Daria daj znac po wizycie i moze sie ujawni malenstwo jak tate zobaczy☺

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    IZA jak dzien mija nudzisz sie czy nie?co do macdolanda to ja jakos zdziwienia nie wywolalam hehe☺a po drugie co komu do tego co ja jem....kultura co do ciezarnych?u mnie nie zauwazylam ja kiedys stalam w banku i byla pani w ciazy wiec mowie zeby szla pierwsza to popatrzyla tak dziwnie i nie poszla hahaha☺

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gocha78 Zobacz posta
    No jakoś to trzeba ciągnąć. .kurcze to powinien być wspanialy czas ...a unie nie ma dnia zebym nie ryczala z bezradności że brakuje mi sił na cokolwiek...
    Gosiu, nie obwiniaj się. I nie bierz na siebie całej winy świata. A tym bardziej wszystkich obowiązków. O ile dobrze kojarzę, masz już 3 dzieci, w tym 2 w wieku nastoletnim. Może warto by je było włączyć w pomoc? Nawet jeśli to będzie oznaczało, że w praktyce to one zajmują się domem, to też się nie przejmuj - uwierz, ja miałam 12 lat jak moi rodzice pracowali oboje po 12-13h i sama zajmowałam się i domem, i psem. I szczerze? Przynajmniej jestem samodzielną osobą. Na pewno nie ma co poddawać się bezsilności - jeśli nie masz na nic siły, to nie masz, i nie należy się zmuszać, bo raz - niewiele z tego wyjdzie, a dwa - dodatkowo się dobijesz. Uwierz, nawet dla osoby 10 lat młodszej i będącej w pierwszej ciąży ten okres jest trudny. A "stan błogosławiony" to sobie wszyscy mogą wsadzić, gdzie światło nie dochodzi. Ciesz się tym, że nie jest to permanentne, i że po wszystkim szybko zapomnisz o nerwach i bezsilności, skupiając się na czymś o wiele bardziej radosnym Głowa do góry, i marudź ile wlezie, podobno to pomaga

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    nie przejmuj się ! mamy takie same prawa jak inni niech spadają
    Dokładnie Daria mogłaś powiedzieć ze chcesz z kasy pierwszeństwa skorzystać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez gocha78 Zobacz posta
    Gosia ty sie tak nie przejmuj wszystkim jak cos nie dasz robic to nierob niech maz zrobi i tyle...od tego sie swiat nie zawali a pozatym ty mysl o sobie i bejbiku zostan samolubem do stycznia☺
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 02-09-15 o 14:49

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    IZA jak
    dzien mija nudzisz sie czy nie?co do macdolanda to ja jakos zdziwienia nie wywolalam hehe☺a po drugie co komu do tego co ja jem....kultura co do ciezarnych?u mnie nie zauwazylam ja kiedys stalam w banku i byla pani w ciazy wiec mowie zeby szla pierwsza to popatrzyla tak dziwnie i nie poszla hahaha☺
    Zawsze.cos jest do zrobienia codziennie troche odpoczywam tez hihi

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Zawsze.cos jest do zrobienia codziennie troche odpoczywam tez hihi
    Aha czyli sie nie nudzisz☺ja wczoraj uwaga poakowalam troche rzeczy z pokoiku malej takze cos sie ruszylo☺dzis nie bede nic robila bo ide na pilates ale w czwartek dokoncze bo w piatek pani sprztac przychodzi to ogarnie reszte w sumie kurze tylko bo i tak malowac bedziemy ale przygotujemy do malowani

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów