Strona 700 z 10058
Pokaż wyniki od 6,991 do 7,000 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Natalka a gdzie Ty sie podziewasz?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    nie przejmuj się ! mamy takie same prawa jak inni niech spadają
    Dlatego staram się myśleć takim torem :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dlatego staram się myśleć takim torem :-)
    tak 3mać

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Natalka a gdzie Ty sie podziewasz?
    No ja właśnie też zastanawiam się gdzie nam Natalia zaginęła. Wrzesień się zaczął, dzieci do szkoły i przedszkola a jej nie ma.

Co do ludzi i ich realcji na ciążę to ja wczoraj byłam bardzo mile zaskoczona jak mnie cała kolejka przepuściła do kasy w Super Pharmie A dużo ludzi przede mną stało i sami z siebie mnie przepuścili

Cześć Dzieczyny
    ja też już na zwolnieniu i miałam mieć tyyle czasu tymczasem czas mi przecieka przez palce. a w przygotowaniach do wyprawki dla dziecka jestem daleko w lesie bo nie mam kompletnie nic.
    co do ubran ciążowych to ja póki co kupilam tylko jedna pare spodni z h&m i ledzinsy. mam kilka tunik sprzed ciazy i w nih bede chodzic. pozostaje znalezc jakas kurtke na zime..
    Gosiu nie dołuj sie, pewnie dzidzia sie ulozylq jakos ne tak i napiera na jajnik... u mnie podobnie, nasz chlopak tak buszuje w brzuchu ze szok, i nietsety nie zawsze jest to przyjemne..
    co do zgagi to ja mam wciaz ten problem od kilku tyg, najpierw lykalam rennie, ale ostatnio pani w aptece zaproponowala mi taka zawiesine gastruss w smak okropne ale zgaga mija jak reka odjal.. a ja niestety mam zgage po wszystkim co zjem.
    Daria ostatnio chcialam mezowi piwo kupic i sam stwierdzil ze to bedzie sensacja jak iezarna bedzie kupowac, ale jakos nikt nie zwracal uagi

dziewczyny czy wy planujecie zapisac sie/ skorzystac ze szkoly rodzenia??

Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    No ja właśnie też zastanawiam się gdzie nam Natalia zaginęła. Wrzesień się zaczął, dzieci do szkoły i przedszkola a jej nie ma.

Co do ludzi i ich realcji na ciążę to ja wczoraj byłam bardzo mile zaskoczona jak mnie cała kolejka przepuściła do kasy w Super Pharmie A dużo ludzi przede mną stało i sami z siebie mnie przepuścili
    to sie chwali mnie poki co jeden pan przepuscil do toalety, bo byla koedukacjna...

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Mysia88 to bardzo fajne uczucie zapewne :-) ja ostatnio jak czytałam inny wątek o zachowaniu ludzi w stosunku do ciężarnych to byłam w szoku, że ludzie aż tak mogą być podli.

Co do szkoły rodzenia.. Nie chcę chodzić bo czytałam, że tam więcej teorii niż praktyki ale pomyślałam, że może na you tubie będą jakieś filmiki do przecwiczenia w domowym zaciszu :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta

istnieją życzliwi ludzie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Cześć Dzieczyny
    ja też już na zwolnieniu i miałam mieć tyyle czasu tymczasem czas mi przecieka przez palce. a w przygotowaniach do wyprawki dla dziecka jestem daleko w lesie bo nie mam kompletnie nic.
    co do ubran ciążowych to ja póki co kupilam tylko jedna pare spodni z h&m i ledzinsy. mam kilka tunik sprzed ciazy i w nih bede chodzic. pozostaje znalezc jakas kurtke na zime..
    Gosiu nie dołuj sie, pewnie dzidzia sie ulozylq jakos ne tak i napiera na jajnik... u mnie podobnie, nasz chlopak tak buszuje w brzuchu ze szok, i nietsety nie zawsze jest to przyjemne..
    co do zgagi to ja mam wciaz ten problem od kilku tyg, najpierw lykalam rennie, ale ostatnio pani w aptece zaproponowala mi taka zawiesine gastruss w smak okropne ale zgaga mija jak reka odjal.. a ja niestety mam zgage po wszystkim co zjem.
    Daria ostatnio chcialam mezowi piwo kupic i sam stwierdzil ze to bedzie sensacja jak iezarna bedzie kupowac, ale jakos nikt nie zwracal uagi

dziewczyny czy wy planujecie zapisac sie/ skorzystac ze szkoly rodzenia??
    i jak na zwolnieniu?

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gocha78 Zobacz posta
    Normalnie po ludzku mam dość. ..wczorsj caly dzień lezalam bo bylam taka słaba. ..az mnie kręgosłup od tego lezenia bolał. ..a dziś do odmiany tsk mnie boli lewy jajnik ..albo juz sama niewiem co ze nie moge chodzić. ..ja chce już styczeń .I tak sobie myślę że te 3 poprzednie ciążę to był pikuś. ..to tyle mam doła. ..
    to mam podobnie - tzn. w porownaniu z poprzednimi ciazami to ta to jest gehenna ;-) - ja sobie to tlumacze tak, ze juz taka mloda nie jestem a widze, ze roczniki mamy te same :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów