Strona 694 z 10063
Pokaż wyniki od 6,931 do 6,940 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    cześć Dziewczyny!

Witam Nowe mamy, ktore do nas dolaczyly

U nas pogoda taka sobie, wczoraj upal masakryczny, za to dzis deszczowy dzien, ale temp nie jest taka zla, da sie wytrzymac...
    Wczoraj mialam wizyte u poloznej, z malutka ok, powiedziala, ze jest dzieckiem sredniej wielkosci, nie za duza i nie za mala, serducho fajnie bilo, mala machala raczkami i kopala do tego otwierala buźkę...cudowny widok
    Kolejna wizyta za 3 tyg. Jutro mam wizyte u lekarza firmowego, tzrymajcie kciuki, zeby i mi sie udalo w koncu zostac juz w domu...niby pracuje po 3 godz lekka praca, ale nie wyrabiam na kregoslup
    wczoraj tez wybralam sie na zakupy, kupilam pampersy na promocji i pojechalam na ciuszki dzieciece i cos tam znowu dokupilam...jak bede miala wiecej czasu pokaze swoja kolekcje. Dzis skorzystalam tez z tego, ze siostra ma wolne i bylysmy u niej na struchy poszukac ciuszkow po jej corce, nawet sporo mi sie tego uzbieralo...mniej do kupowania, chociaz jak robilam ostatnio liste, co jeszcze chce kupic, to calkiem sporo z tego wyszlo!
    u mnie dzis schabowy z ziemniaczkami i surowka z kapusty pekińskiej na oabiadek, czekam na męża, bo zaraz wroci z pracy i bedziemy zajadac, bo mega glodna juz jestem! Moja mala caly czas tak samo buszuje w brzuchu- co oczywiscie mi sie podoba i mnie uspokaja
    pozdrawiam!!!
    Tez musze w koncu wejsc na strych z siostra..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    bigmaca
    hahaha frytki I cola wiec zgrzeszylam bardzo ale mala sie rozruszala jak nie wiem po coli ja czasem musze sie napic.coli I juz o lepiej dzis zdecydowanie a jak Ty sobie radzisz bez pracy? ciezko co? hehehe
    Wiesz co? Mam wymyta lodowke hahaha

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Wiesz co? Mam wymyta lodowke hahaha
    o prosze to juz cos nie bylas na tym strychu jeszcze? ha to ja jestem lepsza bo z bratowa przeglad juz byl stwierdzilam ze nie bede duzo kupowala bo ona tam sporo ma musze kupic kocyki ze dwa,reczniki,takie cos jak pielucha tetrowa,kosmetyki I buteleczki odciagacz do pokarmu ma wezme tylko wyparze reszte to liste zrobie to mi na baby shower kupia I tyle no I kombinezonik

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    w nastepna sobote idziemy na ta prezentacje tego wozka takze zobacze co I jak ale nie chce mi.szukac.innego oby tylko byl fajny

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    o prosze to juz cos nie bylas na tym strychu
    jeszcze? ha to ja jestem lepsza bo z bratowa przeglad juz byl stwierdzilam ze nie bede duzo kupowala bo ona tam sporo ma musze kupic kocyki ze dwa,reczniki,takie cos jak pielucha tetrowa,kosmetyki I buteleczki odciagacz do pokarmu ma wezme tylko wyparze reszte to liste zrobie to mi na baby shower kupia I tyle no I kombinezonik
    A nie bylam bo siostra czasu nie ma za bardzo, ale w tym tygodniu postaram sie to zalatwic.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    A nie bylam bo siostra czasu nie ma za bardzo, ale w tym tygodniu postaram sie to zalatwic.
    no teraz maz duuuuuzo wolnego czasu na forum tylko ty I ja widac kto sie lenimy! reszta zajeta hehe ....dziewczyny!pisac tu co I jak nawet Ola miala tak znami pisac bo bedzie sie nudzic a tu prosze

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    ja mam.jakies wzdecia taka czuje sie napompowan nie wiem.co zrobic ...espumisan moge wziasc? moze ktiras cos poleci...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    ja mam.jakies wzdecia taka czuje sie napompowan nie wiem.co zrobic ...espumisan moge wziasc? moze ktiras cos poleci...
    hmm nwm czy espumisan mozna, ja zawsze wode pije albo wode z cytryna jak sie tak czuje..
    no Ola sie chyba nie nudzi

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    hmm nwm czy espumisan mozna, ja zawsze wode pije albo wode z cytryna jak sie tak czuje..
    no Ola sie chyba nie nudzi
    napisalam do bratowej I czekam na odpowiedz wvzwiazku ze wzdeciem w koncu w aptece pracuje.... no widac ze sie nie nudzi

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    mozna wziasc espumisan bo nawet sa kropelki dla niemowlat wiec biore bo.zaraz pekne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów