Strona 693 z 10041
Pokaż wyniki od 6,921 do 6,930 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Matko niech te upaly się skończą. ...starszyzna juz szkołę zaliczyła a moja Zosienka się dziś rano przed perzeczkolem poplakala bo ona będzie tęsknić za mamusią. ....aż żal. Ale w tamtym roku przerabialam to co najmniej dwa trzy razy w tygodniu...he he ..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez gocha78 Zobacz posta
    Matko niech te upaly się skończą. ...starszyzna juz szkołę zaliczyła a moja Zosienka się dziś rano przed perzeczkolem poplakala bo ona będzie tęsknić za mamusią. ....aż żal. Ale w tamtym roku przerabialam to co najmniej dwa trzy razy w tygodniu...he he ..
    u mnie na szczescie az takich upałów nie ma mama bedzie miała troche czasu dla siebie jak dzieciaki w szkole i przedszkolu

Jezu..6 to juz wyczyn chyba bym już ze strachu umarła. ...mi moj lekaz juz zaczął podgadywac abym pomyślała o sobie....tzn chyba sie zdecyduje na dosc drastyczny krok...tym bardziej ze ostrzegali mnie przy 3 abym sie pilnowala bo moja macica jest dość zfatygowana hehe....a tu masz było szaleć ...na poczatku bylam przerażona bo ciezko dochodzilam do siebie po tej 3 i chyba dlatego sie tak boje bo co do dzieciaczka to sie ciesze bo uwielbiam takie malenstwa.Zawsze mówię ze moglabym sie opiekowac charytatywnie tskimi malenstwami.

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    u mnie na szczescie az takich upałów nie ma mama bedzie miała troche czasu dla siebie jak dzieciaki w szkole i przedszkolu
    chwila ciszy

Dziewczyny holter juz założony. Ciśnienie narazie ok, ale puls to masakra 120-150 caly czas. Jak tak dalej pójdzie to będzie niestety szpital.

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    cześć Dziewczyny!

Witam Nowe mamy, ktore do nas dolaczyly

U nas pogoda taka sobie, wczoraj upal masakryczny, za to dzis deszczowy dzien, ale temp nie jest taka zla, da sie wytrzymac...
    Wczoraj mialam wizyte u poloznej, z malutka ok, powiedziala, ze jest dzieckiem sredniej wielkosci, nie za duza i nie za mala, serducho fajnie bilo, mala machala raczkami i kopala do tego otwierala buźkę...cudowny widok
    Kolejna wizyta za 3 tyg. Jutro mam wizyte u lekarza firmowego, tzrymajcie kciuki, zeby i mi sie udalo w koncu zostac juz w domu...niby pracuje po 3 godz lekka praca, ale nie wyrabiam na kregoslup
    wczoraj tez wybralam sie na zakupy, kupilam pampersy na promocji i pojechalam na ciuszki dzieciece i cos tam znowu dokupilam...jak bede miala wiecej czasu pokaze swoja kolekcje. Dzis skorzystalam tez z tego, ze siostra ma wolne i bylysmy u niej na struchy poszukac ciuszkow po jej corce, nawet sporo mi sie tego uzbieralo...mniej do kupowania, chociaz jak robilam ostatnio liste, co jeszcze chce kupic, to calkiem sporo z tego wyszlo!
    u mnie dzis schabowy z ziemniaczkami i surowka z kapusty pekińskiej na oabiadek, czekam na męża, bo zaraz wroci z pracy i bedziemy zajadac, bo mega glodna juz jestem! Moja mala caly czas tak samo buszuje w brzuchu- co oczywiscie mi sie podoba i mnie uspokaja
    pozdrawiam!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    czesc dziewczyny ja dzi zdecydownie lepsze samopoczucie. wczoraj bylam nie do zycie nawet mcdonald nie pomogl pojechalam wczesniej do domu I poszlam spac I tak z mala przerwa spalam od 16 do dzisiaj ranadzis.nadrobie wszystko I po telefon musze jechac...u mnie upal nadal.I tak ma byc przez najblizszy tydzien w piatek wyruszamy w gory I w poniedzialek wracamytakze sie zrelaksuje,nawdycham gorskiego powietrza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Ah byla burza i zrobilo sie jeszcze cieplej jest 34 stopnie i slonce tak grzeje ze nie chce sie z domu wychodzic az...

Fajnie ze sie lepiej czujesz Veronika co dobrego jadlas w Maku?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Dziewczyny holter juz założony. Ciśnienie narazie ok, ale puls to masakra 120-150 caly czas. Jak tak dalej pójdzie to będzie niestety szpital.
    bedzie dobrze dzis bylas zdenerwowana to I puls podskoczyl ale jak.sie zrelaksujesz to wszystko wroci do normy najwazniejsze ze maluszki zdrowe I niech siedza jak najdluzej

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ah byla burza i zrobilo sie jeszcze cieplej jest 34 stopnie i slonce tak grzeje ze nie chce sie z domu wychodzic az...

Fajnie ze sie lepiej czujesz Veronika co dobrego jadlas w Maku?
    bigmaca hahaha frytki I cola wiec zgrzeszylam bardzo ale mala sie rozruszala jak nie wiem po coli ja czasem musze sie napic.coli I juz o lepiej dzis zdecydowanie a jak Ty sobie radzisz bez pracy? ciezko co? hehehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów