Strona 683 z 10046
Pokaż wyniki od 6,821 do 6,830 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    Hej dziewczyny!
    Witam sie z mega bolem glowy hehe - mimo, ze jedyna niepijąca na ognisku - no ale imprezka trwala do 4-tej rano :-) tak wiec super udana!

Madzia fajna fota - pieknie wygladasz.

Nayana ja mieszkalam dlugo na Wyspach i tez sie zastanawiam czy nie jechac po troche ciuchow, albo nie zamowic u znajomych , ktorzy tam sa, przede wszystkim VAT na dzieciece rzeczy tam jest chyba 7% a u nas 23% - to juz robi roznice, a poza tym i tak jakosc ubran nawet marketowych tam a tutejszych - szkoda slow - pamietam jak dla mlodszych kupowalam zestaw bodziakow w markecie 7 sztuk 4 funty :-/ W Polsce naprawdę jest drogo, ja w ubieglym roku bylam 2 razy w Szkocji i nie musialam przynajmniej w PL nic kupowac nawet dla siebie, ale w tym roku w zwiazku z ciążą się nie wybralam ani nie wybieram, no ale rzeczywiście warto pomyslec o wysylce
    no to zaszalalas ja juz nie jestem w stanie dotrwac do tak poznych godzin, takze tymbardziej podziwiam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Iza ciuszki sliczne my wczoraj bylysmy chwile w sklepie bo chcialam sobie kupic kurtke albo bluze na ten wyjazd I weszlam na dzial dzieciecy ale konsekwentnie nic nie kupilam malutkiej ale juz upatrzylam kimbinezonik stwierdzilam ze nie bede kupowala taki mega gruby tylko taki z misia jakby dlategI ze w wozku jest spiwor dosyc gruby zapinany po glowe hehe takze ze jak zapakuje mala w spiwor,przykryje pokrowcem na wozek I kocykim do tego gruby kombinezon to ja ugotuje a pozatym spacery beda chwile a jak u mnie dowali snieg to nawet nie bede szla nigdzie tylko na tarasie ja postawie chwiletakze wystarczy taki na wyjscia tez nie zmarznie bo auto mam w garazu a ta chwila na przejscie to kocykim nakryje I tyle

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    reszta mamus widze korzysta z ostek lata super bo nadchodzi okrutna jesien wrrrr u mnie wczoraj caly dzien padalo ale cieplo bylo ,dzis ma byc cieplo to pojedziemy do brata mojego na chwile

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Iza ciuszki sliczne: ) my wczoraj bylysmy chwile w sklepie bo chcialam sobie kupic kurtke albo bluze na ten wyjazd I weszlam na dzial dzieciecy: ) ale konsekwentnie nic nie kupilam malutkiej ale juz upatrzylam kimbinezonik stwierdzilam ze nie bede kupowala taki mega gruby tylko taki z misia jakby dlategI ze w wozku jest spiwor dosyc gruby zapinany po glowe hehe takze ze jak zapakuje mala w spiwor,przykryje pokrowcem na wozek I kocykim do tego gruby kombinezon to ja ugotuje: ) a pozatym spacery beda chwile a jak u mnie dowali snieg to nawet nie bede szla nigdzie tylko na tarasie ja postawie chwile: )takze wystarczy taki na wyjscia tez nie zmarznie bo auto mam w garazu a ta chwila na przejscie to kocykim nakryje I tyle
    naprawdę dajesz rade z tym postanowieniem racja z tym kombinezonem, spiworek i tak bedzie w wózku ja tez mam taki z misia upatrzony ale to jeszcze jest czas fajnie ze kolezanka jest u Ciebie, miło miec kogos rowniez w ciazy obok siebie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Natalia odpoczniesz tak jak Ola pisala od.wrzesnia jak sie zacznie rok szkolny u nas sie zaczyna dopiero 8 wrzesnia brata corka idzie do pierwszej klasy matko jak to zlecialo...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    no to zaszalalas ja juz nie jestem w stanie dotrwac do tak poznych godzin, takze tymbardziej podziwiam
    ja tez o 20 juz ziewam

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Mężus pojechal z dziecmi na rowerach na lody, a ja wzielam sie za oproznianie komód, zeby zrobic miejsce dla malej.. troche rotacji w domu z pokojami zrobilismy jak beda gotowe, to pochwale sie zdjeciami, choc szalu nie bedzie, bo to wynajmowany dom, wiec idziemy po najnizszych kosztach, skoro nie jest to nasze miejsce docelowe..
    ktos na forum poruszal temat komody, bodajze Jola ale nier wiem czy dobrze pamietam. My z racji wynajmu szukalismy tanich rozwiazan meblowych, ktore mialy byc tymczasowo.. i zakupilismy kilka komód z ikei.. dokładnie takich: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40214551/ i zaskoczyla mnie jej funkcjonalnosc. Jest na prawde pojemna i mimo codziennego uzytku nic sie z nia nie dzieje.. ja preferuje przewijak na lozeczko, jest mi tak wygodniej, moge przenosic do łazienki itd.. na komodzie wole miec polozoną lampke, husteczki itd, a do lozeczka uzywam jeszcze organizera takich typów. mam w planie uszyc sobie sama nie zajmuja miejsca, a pampresy, waciki, puderek, nozyczki, szczoteczka i te najpotrzebniejsze rzeczy sa wtedy zawsze pod reka: https://www.google.pl/search?q=organ...w=1366&bih=659
    łożeczko mamy po 2 córce tez z ikei, postawilismy na totalna prostote. nie potrzebowalismy ani szuflady, ani wyjmowanych szczebelek (corki w wieku 2 lat spaly juz na normalnych łozeczkach) i kupilismy tez z ikei: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30248537/, fajna cena prawda ))) wtedy mieszkalismy w innym domu i potrzebowalismy takiego koloru do mebli ktore mielismy w sypialni, teraz rozwazam przemalowanie na biało. z racji ze łozeczko bylo bardzo tanie kupilismy lepszy materacyk. z ktorego jestesmy baaardzo zadowoleni. Bede tez przemalowywac sypialnie i jak czesc z Was, kolor biały z szaroscią z rózowymi, mietowymi wstawkami chyba taka moda teraz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    naprawdę dajesz rade z tym postanowieniem racja z tym kombinezonem, spiworek i tak bedzie w wózku ja tez mam taki z misia upatrzony ale to jeszcze jest czas fajnie ze kolezanka jest u Ciebie, miło miec kogos rowniez w ciazy obok siebie
    no fajnie tak.razem pomarudzic tak tak ja czekam na koniec wrzesnia'w tym.tygodniu popakuje rzeczy z pokoju malutkiej I kupimy farby zawsze cos kombinezon przemyslalam I nie potrzebny gruby taki tylko wlasnie taki cienszy wystarczy ale jakie kurteczki malenkie zimowe lo matko.cudne takze nie.wiem czy nie kupie heheheh

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Mężus pojechal z dziecmi na rowerach na lody, a ja wzielam sie za oproznianie komód, zeby zrobic miejsce dla malej.. troche rotacji w domu z pokojami zrobilismy jak beda gotowe, to pochwale sie zdjeciami, choc szalu nie bedzie, bo to wynajmowany dom, wiec idziemy po najnizszych kosztach, skoro nie jest to nasze miejsce docelowe..
    ktos na forum poruszal temat komody, bodajze Jola ale nier wiem czy dobrze pamietam. My z racji wynajmu szukalismy tanich rozwiazan meblowych, ktore mialy byc tymczasowo.. i zakupilismy kilka komód z ikei.. dokładnie takich: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40214551/ i zaskoczyla mnie jej funkcjonalnosc. Jest na prawde pojemna i mimo codziennego uzytku nic sie z nia nie dzieje.. ja preferuje przewijak na lozeczko, jest mi tak wygodniej, moge przenosic do łazienki itd.. na komodzie wole miec polozoną lampke, husteczki itd, a do lozeczka uzywam jeszcze organizera takich typów. mam w planie uszyc sobie sama nie zajmuja miejsca, a pampresy, waciki, puderek, nozyczki, szczoteczka i te najpotrzebniejsze rzeczy sa wtedy zawsze pod reka: https://www.google.pl/search?q=organ...w=1366&bih=659
    łożeczko mamy po 2 córce tez z ikei, postawilismy na totalna prostote. nie potrzebowalismy ani szuflady, ani wyjmowanych szczebelek (corki w wieku 2 lat spaly juz na normalnych łozeczkach) i kupilismy tez z ikei: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30248537/, fajna cena prawda ))) wtedy mieszkalismy w innym domu i potrzebowalismy takiego koloru do mebli ktore mielismy w sypialni, teraz rozwazam przemalowanie na biało. z racji ze łozeczko bylo bardzo tanie kupilismy lepszy materacyk. z ktorego jestesmy baaardzo zadowoleni. Bede tez przemalowywac sypialnie i jak czesc z Was, kolor biały z szaroscią z rózowymi, mietowymi wstawkami chyba taka moda teraz
    pochwal sie pochwal zdjeciami, ten oragnizer przy łóózeczku fajna sprawa

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    no fajnie tak.razem pomarudzic tak tak ja czekam na koniec wrzesnia'w tym.tygodniu popakuje rzeczy z pokoju malutkiej I kupimy farby zawsze cos kombinezon przemyslalam I nie potrzebny gruby taki tylko wlasnie taki cienszy wystarczy ale jakie kurteczki malenkie zimowe lo matko.cudne takze nie.wiem czy nie kupie heheheh
    w smyku tez mieli kombinezony ale mało strasznie ich było wie sie wstrzymałam ale takie puchowe kurtki tez były świetna są

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów