Strona 681 z 10050
Pokaż wyniki od 6,801 do 6,810 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny u mnie alergia roszalala sie na calego.. w nocy pobudka co pol godz przez zatkany nos.. z oczami chociaz troche lepiej, ale z nosem cos czuje zemi na zatoki zaczyna isc.. dzis idziemy do chrzesnicy na urodziny a wczoraj bylismy na grilu u brata bo sie przeprowadzili do nowego domku.. ach zazdrosze im ze to juz
    wieczorkiem podjade na strych do rodzicow po ubranka po corkach, ale jak zobaczylam ile mam tych co teraz kupilam to sie za glowe zlapala.. nie sadzilam ze az tyle.. pytalyscie ile szt pjacykow itd.. ja w rozmiarze 62 mam ponad 30 ;/ gdzie ja to wszystko pomieszcze..chyba sie rozpedzilam..
    a u mnie dzis na obiad krokieciki i barszczyk.. mniam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    hej dziewczyny u mnie alergia roszalala sie na calego.. w nocy pobudka co pol godz przez zatkany nos.. z oczami chociaz troche lepiej, ale z nosem cos czuje zemi na zatoki zaczyna isc.. dzis idziemy do chrzesnicy na urodziny a wczoraj bylismy na grilu u brata bo sie przeprowadzili do nowego domku.. ach zazdrosze im ze to juz
    wieczorkiem podjade na strych do rodzicow po ubranka po corkach, ale jak zobaczylam ile mam tych co teraz kupilam to sie za glowe zlapala.. nie sadzilam ze az tyle.. pytalyscie ile szt pjacykow itd.. ja w rozmiarze 62 mam ponad 30 ;/ gdzie ja to wszystko pomieszcze..chyba sie rozpedzilam..
    a u mnie dzis na obiad krokieciki i barszczyk.. mniam
    zrób oddzielną garderobe dla swoich córek hahah / zdrówka :*

Junior Member
    kasiullka7

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-12 zobacz kalendarz
    witajcie! ja też już po wizycie połówkowej moje maleństwo na 18,5cm i 380g lekarz powiedział,że na 80% córka, ale potwierdzimy za miesiąc. Na imię będzie miała Zosia, pierwsza córka ma na imię Zuzia :-) co do ubranek to też powoli kupuję, ale stawiam na używki - bo tańsze,a w sumie co takie maleństwo je zniszczy.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez kasiullka7 Zobacz posta
    witajcie! ja też już po wizycie połówkowej moje maleństwo na 18,5cm i 380g lekarz powiedział,że na 80% córka, ale potwierdzimy za miesiąc. Na imię będzie miała Zosia, pierwsza córka ma na imię Zuzia :-) co do ubranek to też powoli kupuję, ale stawiam na używki - bo tańsze,a w sumie co takie maleństwo je zniszczy.
    Zuzia i Zosia jak słodko

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Paula3 Zobacz posta
    Jolka - to podobnie jak u mnie: szpital, krwawienia, no nieciekawie było i to bardzo, ale już mam nadzieję będzie wszystko dobrze. Tobie tez z całego serducha tego życzę)) Znasz już płeć? A, już doczytałam, że na połówkowym spróbujecie podejrzeć) A w domku masz synka i córeczkę?)
    Tak , w domu parka syn prawie 10lat, corka prawie 8lat :-) Mąz chce synka, bo On zawsze chcial samych synow hehe, a mi to wszystko jedno :-)

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Niezle Nayana ale masz tych ciuszkow !
    Ja kompletnie nie wiem ile mam tego wszystkiego kupowac, nie chce za duzo ale wiem, ze prac tez nie chce kilka razy dziennie wiec pewnie w kazdym rozmiarze po 6 minimum sztuk body i pajacykow by sie przydalo ale mysle, ze wiecej nie bede miala.

Senior Member
    jolka78

O mnie
    O matko jak mi sie krokietow zachcialo, u nas skromnie dzis, zupka warzywna, dzieciaki lubia ja tez, wiec nie szalalam z obiadem, za to na kolacje bedzie ognicho i kumpele przynosza kupe zarcia hehe , wiec pewnie jutro to bedziemy dojadac :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez kasiullka7 Zobacz posta
    Mamy ten sam termin porodu widzę dobrze, że wszystko w porządku, a moja Malutka ma ok 20cm i waży 319g

Natalia to się rozszalałaś z ciuszkami hehehe ale Różyczka musi być najpiękniejsza w końcu

Jola pogoda dopisuje więc udanego grilla z dziewczynami życzę

Tosienka widocznie córcia potrzebowała dawki energii w postaci krówek mnie jak nigdy dopadła w sklepie chęć na pudding co może z raz w życiu to jadłam i ciasteczka zbożowe z karmelem

Iza
    najważniejsze że zakupki się udały

Do jutra dziewczynki, idę się cieszyć ostatnimi godzinami przed wyjazdem meżulka ;(

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0855.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	93.6 KB
ID:	89482

No to jestem, a właściwie jesteśmy

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0855.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	93.6 KB
ID:	89482

No to jestem, a właściwie jesteśmy
    Madzia miło Cię zobaczyć, śliczny masz brzuszek
    My byliśmy dzisiaj z mężem na takim targu co sprzedają nowe rzeczy z metkami znanych marek, głównie z anglii, wszystko za 10, 15 zł. Mnóstwo tych ubranek kupiliśmy ale głównie w rozmiarze 68 i 74 Potem kupiliśmy jeszcze farbę do pokoju maluszka, bo w przyszłym tygodniu mamy zaplanowane malowanie i tapetowanie A wieczorek spędziliśmy na spontanicznym spotkaniu sąsiedzkim Na forum dzisiaj spokojnie, ale to fajnie, bo pewnie miło spędzacie sobotę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów