Strona 680 z 10091
Pokaż wyniki od 6,791 do 6,800 z 100907

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    a do mnie zaraz wpada znajoma na kawe i moze potem skoczymy na miasto się zobaczy hihi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Udanego weekendu dziewczynki! I dużo kopniaczków

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    Wczoraj zamowilam kilka bodziakow na 56 i pajacyki niedrapki tez w tym rozmiarze, zeby byly na poczatek, mialam poczekac przynajmniej jeszcze miesiac z kupowaniem ubranek ale znow mi sie trafila okazja i szkoda bylo nie skorzystac :-) - wszystko biale akurat z jakimis motywami unisex wiec fajnie, bo plci przeciez nadal nie znam.
    Zreszta rózu nie trawie hehe a to jedyny kolor , ktory wydaje mi sie zastrzezony , niebieski i inne to juz zdecydowanie unisex :-)
    Zamawiałas przez internet? Jeśli tak to podeślij linka :-)
    Co do kolorów również nie przepadam za różowym....Za to uwielbiam niebieski i na pewno jeżeli bedzie dziewczynka to w niebieskim będzie śmigać równo :-)

A co sądzicie o imieniu Klara? Ładne ale gorzej ze zrobieniem....

Miłego weekendu Wam życzę bo widzę, że pusciutko się zrobiło :-) Do mnie mąż przyjechał szybciej niż planował także również zapowiada nam się miły weekend <3

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Zamawiałas przez internet? Jeśli tak to podeślij linka :-)
    Co do kolorów również nie przepadam za różowym....Za to uwielbiam niebieski i na pewno jeżeli bedzie dziewczynka to w niebieskim będzie śmigać równo :-)

A co sądzicie o imieniu Klara? Ładne ale gorzej ze zrobieniem....

Miłego weekendu Wam życzę bo widzę, że pusciutko się zrobiło :-) Do mnie mąż przyjechał szybciej niż planował także również zapowiada nam się miły weekend <3

Imię fajne i oryginalne! Moja siostrzenica ma na imię Lara i też niby nie ma do tego zdrobnienia, ale jak człowiek chce, to wszystko wymysli Mówimy na Nią larinka, larinus, Larcia...także do Klary zapewne tez coś wymyslicie

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Ja dziś już zgrzeszyłam... objadałam się krówkami...a pozniej ide na te urodziny i będę mojej gwiazdeczce dalej słodkości serwować hihi ale Ona chyba lubi słodkości, bo zawsze potem fajnie kopie

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    wszystkie mamusie korzystają z ładnej pogody spotkan towarzyskich,no i dobrze.będziemy miały rozrywkowe maluchy ją już dziś zaliczylam lody z synkiem i długi spacer.no i zamówiłam firanki do nowej sypialni.teraz trochę planuje leniuchowac a potem na budowę meble dalej skrecac.jak ją kubie takie intensywne dni miłego dnia kochane

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Imiię KLARA jest cudowne, sama się do niego przymierzam w razie dziewczynki :-) bo przysnilo mi się rok temu, ze mam córkę o tym imieniu hehe - co prawda dalej stawiamy na chlopaka

Co do ciuszkow to kupowalam od kogos - caly zestaw - kobita kupila, wyprala i nie uzyla wiec mi sie przyda :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Ale mam piekna pogode, fajnie, ze ognisko sie uda, czekam tylko do wieczora na babeczki :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    a ja wróciłam z małych zakupów fajnie tak czasem wyjść było mi tego potrzeba teraz biore się za robienie zupki pomidorowej

Junior Member
    Paula3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    Paula ja tez raczej jestem przewrazliwiona w tej trzeciej ciazy - tez na poczatku wszytko bylo nie tak - szpital, krwawienia, ciagle cos i myslalam, ze nic z tego nie bédzie, wiec tez przezywam wszystko teraz bardziej niz w pierwszych dwoch - wtedy kompletnie sie nie przejmowalam niczym do samego porodu :-)
    Jolka - to podobnie jak u mnie: szpital, krwawienia, no nieciekawie było i to bardzo, ale już mam nadzieję będzie wszystko dobrze. Tobie tez z całego serducha tego życzę)) Znasz już płeć? A, już doczytałam, że na połówkowym spróbujecie podejrzeć) A w domku masz synka i córeczkę?)
    Ostatnio edytowane przez Paula3 ; 29-08-15 o 13:08 Powód: .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów