Strona 679 z 10065
Pokaż wyniki od 6,781 do 6,790 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    A mój bejbik uparty jak osiol i nie chce dać znać mamusi albo mamusia nieczula

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Dziewczyny a u Was jakie jest top 5 dla dziewczynek?
    Imię ładne jako pełne, do tego skrót odpowiedni aby i dla małego i dla dorosłego

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dziewczyny a u Was jakie jest top 5 dla dziewczynek?
    Imię ładne jako pełne, do tego skrót odpowiedni aby i dla małego i dla dorosłego
    U mnie było kilka typów, jednak zdecydowanie dalej skłaniamy się ku Wanessie ładnie się komponuje z nazwiskiem a podobają mi się jeszcze Cynthia, Oxana, Vivienne, Ines, Larissa, Naomi i Idalia

A dodam że dla chłopca to zdecydowanie od początku stawiałam na Gracjan ale na liście był też Allan, Gabryś, Marcel i Xawier
    Ostatnio edytowane przez aleksandramagdalena ; 28-08-15 o 23:19

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    U mnie było kilka typów, jednak zdecydowanie dalej skłaniamy się ku Wanessie ładnie się komponuje z nazwiskiem a podobają mi się jeszcze Cynthia, Oxana, Vivienne, Ines, Larissa, Naomi i Idalia

A dodam że dla chłopca to zdecydowanie od początku stawiałam na Gracjan ale na liście był też Allan, Gabryś, Marcel i Xawier
    To widzę, że stawialiscie na oryginalność :-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    To widzę, że stawialiscie na oryginalność :-)
    Zawsze Nam się podobały imiona inna niż wszystkie ale to jest indywidualność każdego z rodziców, także zdaje sobie sprawę, że dużo osobą nie będzie się podobać imię, ale grunt, że Nam rodzicom się bardzo podoba i to jest najważniejsze, bo w końcu to Nasza ukochana Perełka

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Witam sie w sobotni poranek Dzis idziemy z mężem na imprezkę wczoraj 4 urodzinki miała moja siostrzenica, a jutro szwagier kończy 30! No i żeby bylo po równo impreza przypadła na dziś najpierw mały kinder bal a potem dla dorosłych
    Co do imion, to ja przez jakies 4 lata obstawiała, że będzie Vanessa...potem doszły Alexia, Luiza, Eliza... aż w koncu wypadło, że bedzie Nina chcielismy imie rzadko spotykane, nic oklepanego...
    dla chłopca miałam typy: Liam, Louis, Fabian i Bruno też jest ok
    Ide wciągnąć płatki na śniadanko! miłego dnia!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Zawsze Nam się podobały i
    miona inna niż wszystkie ale to jest indywidualność każdego z rodziców, także zdaje sobie sprawę, że dużo osobą nie będzie się podobać imię, ale grunt, że Nam rodzicom się bardzo podoba i to jest najważniejsze, bo w końcu to Nasza ukochana Perełka
    No pewnie dla Was to jest najwazniejsze ja tez niektorym jak mowie jakie imiona mi sie podobaja to mowia zebym tak corki nie nazywala bo cos tam bo cos tam, ale to nasza sprawa hihi a mi ogolnie podobaja sie takie krotki imiona Lena, Iga, Amelia... A mojemu juz nie i on woli dluzsze np Aleksandra bo mowi ze wtedy mozna zdrobnic jeszcze to imie a Leny juz nie. Ma racje troche dlategoprzed nami daaaaaaleka droga haha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny!
    Co do imion to rzeczywiscie indywidualna sprawa rodzicow i nikomu nic do tego.
    My damy na pewno takie, ktore bedzie miedzynarodowo podobnie wymawialne (nasz dwojka wlasnie takie ma), bo z nas podroznicy i kto wie gdzie wyladujemy.:-)

POgoda dzis zapowiada sie pieknie - oby :-) bo robie wieczorkiem ognisko - w sumie babski wieczor, dodatkowo beda tylko moje dzieci bo maz wybyl :-)
    Tak wiec zapowiada sie wesola nocka.

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Wczoraj zamowilam kilka bodziakow na 56 i pajacyki niedrapki tez w tym rozmiarze, zeby byly na poczatek, mialam poczekac przynajmniej jeszcze miesiac z kupowaniem ubranek ale znow mi sie trafila okazja i szkoda bylo nie skorzystac :-) - wszystko biale akurat z jakimis motywami unisex wiec fajnie, bo plci przeciez nadal nie znam.
    Zreszta rózu nie trawie hehe a to jedyny kolor , ktory wydaje mi sie zastrzezony , niebieski i inne to juz zdecydowanie unisex :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    Czesc dziewczyny!
    Co do imion to rzeczywiscie indywidualna sprawa rodzicow i nikomu nic do tego.
    My damy na pewno takie, ktore bedzie miedzynarodowo podobnie wymawialne (nasz dwojka wlasnie takie ma), bo z nas podroznicy i kto wie gdzie wyladujemy.:-)

POgoda dzis zapowiada sie pieknie - oby :-) bo robie wieczorkiem ognisko - w sumie babski wieczor, dodatkowo beda tylko moje dzieci bo maz wybyl :-)
    Tak wiec zapowiada sie wesola nocka.
    baw się dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów