Strona 677 z 10063
Pokaż wyniki od 6,761 do 6,770 z 100622

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    Paula ja tez raczej jestem przewrazliwiona
    w tej trzeciej ciazy - tez na poczatku wszytko bylo nie tak - szpital, krwawienia, ciagle cos i myslalam, ze nic z tego nie bédzie, wiec tez przezywam wszystko teraz bardziej niz w pierwszych dwoch - wtedy kompletnie sie nie przejmowalam niczym do samego porodu :-)
    Ale juz teraz wszystko w porzadku?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Moja coreczka wie jak poprawic mi humor niesamowicie patrzy sie na "ruszajacy" sie brzusio

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    I dobrej jakości są? Warto zamawiać? :-)

100% bawełny, więc myślę, że jak najbardziej! przyjemne w dotyku!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hej mamusie ja po wizycie ,malutka ma wszystko na miejscu I rozwija sie prawidlowo jest mala ale taki jej urok mierzyla 17 cm I waga 250g fikala ,ziewala,nogi w dole hudzinki takie cudnau

super! najwazniejsze, że wszystko ok! ależ maleńka kruszyneczka Wam się szykuje!

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    dziękuję dziewczynki za słowa otuchy! kochane jesteście!

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Moja coreczka wie jak poprawic mi humor niesamowicie patrzy sie na "ruszajacy" sie brzusio
    U Nas niunia dziś się z Nami bawiła zaczęła kopniaczki sadzić jeden za drugim tak delikatnie, a kiedy mąż przyłożył rękę do brzuszka to automatycznie przestawała jakby na złość tatusiowi chciała zrobić i tak kilka razy, także tatuś jeszcze kopniaczka nie poczuł

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    dziękuję dziewczynki za słowa otuchy! kochane jesteście!

U Nas niunia dziś się z Nami bawiła zaczęła kopniaczki sadzić jeden za drugim tak delikatnie, a kiedy mąż przyłożył rękę do brzuszka to automatycznie przestawała jakby na złość tatusiowi chciała zrobić i tak kilka razy, także tatuś jeszcze kopniaczka nie poczuł
    Kochane te nasze dzieci a dziewczyny jak te Wasze rogale do spania? Daria Ola?

O mnie
    ojjjjj ja juz sama nad taki rogalem mysle, bo juz nie wiem jak spac...najbardziej lubilam na brzuchu, wyczytalam, ze najlepiej na lewym boku i bron Boże na plecach nie za dlugo, bo dziecko moze sie nawet zadusic...tak pisza w ksiazce " w oczekiwaniu..." i tak sie przekladam z boku na bok, bo aż pobolewa, a jak sie obudze na plecach to panika i od razu przekladam sie na lewy bok...masakra jakas. No i wszyscy mi mowia, ze mam mega wielki brzuch jakbym byla juz przynajmniej w 27 tyg a naprawde mam wielki brzuch...dobrze, ze jak na razie ważę tylko 2,5 kg więcej :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    ojjjjj ja juz sama nad taki rogalem mysle, bo
    juz nie wiem jak spac...najbardziej lubilam na brzuchu, wyczytalam, ze najlepiej na lewym boku i bron Boże na plecach nie za dlugo, bo dziecko moze sie nawet zadusic...tak pisza w ksiazce " w oczekiwaniu..." i tak sie przekladam z boku na bok, bo aż pobolewa, a jak sie obudze na plecach to panika i od razu przekladam sie na lewy bok...masakra jakas. No i wszyscy mi mowia, ze mam mega wielki brzuch jakbym byla juz przynajmniej w 27 tyg a naprawde mam wielki brzuch...dobrze, ze jak na razie ważę tylko 2,5 kg więcej :P
    Masz sliczny brzuszek ja chyba jutro zamowie tego rogala

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Rogal jest spoko :-) wygodnie mi się do niego przytula i mam co zrobić z nogami bo mogę oplesc go :-) jeszcze nie wykorzystałam wszystkich pozycji jakkolwiek to brzmi hihi jedyny minus to taki, że jak chce obrócić się na drugi bok i musze zabrać rogala ze sobą to szelest bo w środku granulki są

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Kochane te nasze dzieci a dziewczyny jak te Wasze rogale do spania? Daria Ola?
    Przyszedł dziś, także będę tej nocy testować wydaje się być fajny ale zobaczymy jak w praktyce. Więc jutro Wam zdam relacje

Tosienka nic się teraz nie stresuj, że leżysz na plecach, Mnie to też nurtowało, bo przeważnie się tak budziłam więc podpytałam mojego lekarza prowadzącego i powiedział, że w II trymestrze to nie ma większego znaczenia czy na lewym czy prawym boku, a tym bardziej na plecach, ale od III już ma i mówił żeby w III właśnie uniknąć spania dłuższego na plecach bo macica jest za ciężka i może naciskać żyłę główną bodajże o ile dobrze pamiętam i właśnie wtedy polecił mi tego rogala, że jest pomocny w spaniu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów