Strona 675 z 10058
Pokaż wyniki od 6,741 do 6,750 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Paula3 Zobacz posta
    Ufff, przebrnęłam...))) Gratuluję wszystkim Mamusiom - widzę, że większość chyba księżniczek na forum))
    Natalia -mam takie pytanko: kiedy Twoja Córcia rozkręciła się tak w brzuszku na dobre? Tzn. tak, że czujesz Ją już wyraźnie?) Pytam, bo jestem w podobnej sytuacji, tylko, ze ja mam termin na 20-22 stycznia, trzecia ciąża i łożysko na przedniej ścianie, które tez mnie wkurza), bo do tej pory jakieś te ruchy takie nieregularne, a w dwóch poprzednich ciążach dzieciaki fikały już ostro)
    w sumie do teraz nie jest rozkrecona tak na dobre.. tzn czuje wyraznie ruchy ale musze lezec na plecach.. i tak wyraznie kazdego dnia to od 20 tyg okolo... juz zaakceptowalam ten fakt grunt ze sie rusza..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Jak samopoczucie?lepsze?pamietaj ze juz weekend jeden dzien pracy cie czeka I woolne!
    lepsze lepsze chcielismy gdzies wyjsc dzisiaj ale chyba wezme prysznic i pomaluje sb paznokcie

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hej mamusie ja po wizycie ,malutka ma wszystko na miejscu I rozwija sie prawidlowo jest mala ale taki jej urok mierzyla 17 cm I waga 250g fikala ,ziewala,nogi w dole hudzinki takie cudnau
    Super, że wszystko w porządku z Malutką to najważniejsze. Mi się termin przesunął na 12.01

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    lepsze lepsze chcielismy gdzies wyjsc dzisiaj ale chyba wezme prysznic i pomaluje sb paznokcie
    Możesz to nazwać wyjście pod prysznic
    Ja się zabieram za smażenie naleśników i się zmobilizować nie mogę, bo mojemu mężowi na wyjazd krokiety obiecałam, schabowe, sznycle i udka także dużo pracy przede mną, a na razie jestem z wszystkim w lesie smutki mnie dopadają, jakoś się trzymałam do dziś, starałam się nie myśleć i tłumaczyłam sobie że to w sumie tylko i aż 5 tyg, ale jak mój dziś biedny mężu się rozczulił, że mnie zostawia to tak mnie dopadło przygnębienie jakoś.

Junior Member
    Paula3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    Paula ja myslalam, ze w trzeciej ciazy to dzieciatko poczuje b.szybciutko (bo w drugiej ciazy konkretne kopniaki juz byly w 17tygodniu), ale jest zupelnie inaczej. Czuje delikatne kopniaczki, ruchy raczej od czasu do czasu, smeranie jakies - tlumacze to sobie, ze w trzeciej ciazy jeszcze szybciej brzuch rosnie i dzieciatko ma duzo miejsca, co za tym idzie pozniej sie czuje ruchy i duzo znajomych to potwierdza. Lekarz tez mi mowil, ze to calkowicie normalne i na konkretne kopniecia jeszcze musze poczekac.
    Jolka, dziękuję za pocieszenie)) Chyba coś w tym jest, że brzuszek może szybciej rośnie i dziecko ma więcej miejsca) Ja w pierwszej ciąży poczułam pod koniec 20 tygodnia, a w drugiej w 16 tygodniu już konkretnie, więc teraz trochę się martwiłam, bo 19 tydzień juz się skończył, a ja czuję bardzo mało. Dzięki

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja się zabieram za smażenie naleśników i się zmobilizować nie mogę, bo mojemu mężowi na wyjazd krokiety obiecałam, schabowe, sznycle i udka także dużo pracy przede mną, a na razie jestem z wszystkim w lesie smutki mnie dopadają, jakoś się trzymałam do dziś, starałam się nie myśleć i tłumaczyłam sobie że to w sumie tylko i aż 5 tyg, ale jak mój dziś biedny mężu się rozczulił, że mnie zostawia to tak mnie dopadło przygnębienie jakoś.
    ojj, ale masz racje to TYLKO 5 tygodni ! dacie rade, szybciutko zleci zajmiesz sie kompletowaniem dalszej wyprawki dla małej

Junior Member
    Paula3

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    w sumie do teraz nie jest rozkrecona tak na dobre.. tzn czuje wyraznie ruchy ale musze lezec na plecach.. i tak wyraznie kazdego dnia to od 20 tyg okolo... juz zaakceptowalam ten fakt grunt ze sie rusza..
    Dzięki Natalia, masz rację - grunt, że się rusza)) Ja może przewrażliwiona jestem, ale miałam bardzo duże problemy na samym początku i zwracam na wszystko uwagę chyba duzo bardziej niż przy pierwszym dziecku)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Paula3 Zobacz posta
    Jolka, dziękuję za pocieszenie)) Chyba coś w tym jest, że brzuszek może szybciej rośnie i dziecko ma więcej miejsca) Ja w pierwszej ciąży poczułam pod koniec 20 tygodnia, a w drugiej w 16 tygodniu już konkretnie, więc teraz trochę się martwiłam, bo 19 tydzień juz się skończył, a ja czuję bardzo mało. Dzięki
    leniuszek z tego Twojego dzidziusia hihi

Junior Member
    Paula3

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    leniuszek z tego Twojego dzidziusia hihi
    dokładnie))

Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ola nie smutaj sie bardzo!! Szybko minie i tak jak Iza napisala to tylko 5 tyg!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów