Strona 667 z 10044
Pokaż wyniki od 6,661 do 6,670 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Junior Member
    *ewelka*

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    ojjjj tak, czasem na dole moja mała tak sie wypina, że brzuch jak kamień i masz racje, czuje ból...na szczeście szybko zmienia pozycje. Co do śpiworka- dostane od siostry, więc spoko
    moja mała już 3 tydz głową w dól odwrócona i tak uwiera mi na pęcherz, ze latam co chwilę do toalety, masakra jakas...

Witam nowe mamy w naszym gronie
    Moje dzieciątko tez głównie w dole brzucha także toaleta równie często odwiedzana no i brzuch wtedy w dole twardy.

Witamy styczniowe mamusie!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    a ja sie zdrzemnelam a tu znow kilka stron do nadrobienia
    witajcie nowe kolezanki na forum. Fajnie, ze jest nas co raz wiecej. chyba zaloze sobie zeszyt z nickami- imionami i wszytskimi wazniejszymi informacjami bo juz zaczynam sie mylic
    To nie głupi pomysł :-) imię i data porodu he he
    Ja jak dzidzia ustawiona jest nie wiem ale do toalety też często biegam :-)

Mnie ciężko powiedzieć jak maluchy ułożone. No ale ten z prawej dzisiaj przesadzil. Caly bok mnie boli. Myślałam ze brzuch rozerwie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Mnie ciężko powiedzieć jak maluchy ułożone. No ale ten z prawej dzisiaj przesadzil. Caly bok mnie boli. Myślałam ze brzuch rozerwie
    Malo miejsca maja a one sa jedno jajowe czy dwu?kuzynka miala dwu jajowe ten jeden zechcial wyjsc wczesniej wody jej odeszly I niestety drugiego tez musieli wyciagnac

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Mi czasmi brzuch się robi taki śmieszny, że z jednej strony taki wypukły i do góry a z drugiej taki jakby opadnięty i wtedy już wiem z której strony nasze Serduszko się znajduje ale nie zawsze jest to przyjemne. W ogóle ostatnio bardzo dużo się rusza co mnie ogromnie cieszy

Dwukosmowkowe dwuowodniowe. O tym czy są jedno czy dwu okaże się po porodzie. Póki co są identyczne. Dwujajowe zazwyczaj są różnej wielkości, wagi. U nas parametry są identyczne.

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Nayana, podslij prosze jeszcze raz link do tych leginsów, co nie trzeba do nich skarpetek zakładać

Tosienka, ja miałam znieczulenie i też się troszkę bałam, ale nie żąłuję. Samo wkłuwanie prawie nie bolało (przynajmniej to i tak byl pikuś do samych skurczy) a narawdę o wiele przyjemniej mijał czas oczekiwania na rozwarcie U nas co prawda skończyło sie cesarką, bo rozwarcia i tak nie było. Tylko ja idąc rodzić nie planowałam brac znieczulenia, ale po kilku godzinach po podaniu oksytocyny i innych specyfików na przyspieszenie porodu, położna powiedziała mi że na jej dyżurze to ja na pewno nie urodzę i zaproponowała znieczulenie, żebym ewentualnie miała potem siłę rodzić. No ale nic nie pomogło i po 18 godzinach zrobili cesarkę. Każde znieczulenie działało u mnie ok 2,5 godz i nie dostawałam od razu kolejnego, a wtedy skurcze po tych wszystkich lekach były takie że nie miałam siły się wyprostwać. Ale ważne jest właśnie żeby ktoś rozsądnie dobrał dawkę, żeby ewwntualnie w ostatniej fazie czuć skurcze. No ale na to już nie ma sie wiekszego wpływu. A co do czucia w dolnych partiach to zdecydowanie je miałam.

Iza, kombinezon fany ale nie wiem czy nei lepiej taki że nie musisz każdej nogi osobno wkładać. Ja chyba kupi taki żeby miał taki woreczek na dole, ewentualnie z możliwością rozpięcia (wydaje mi się że gdzies takie widziałam).No właśnie widze że Nayana napisała to samo Popieram

Witaj Paula Zmierz ile czasu zajmie ci przeczytanie wszystkiego Przeliczymy nasze posty na godziny

A u mnie maluszek znów na dole buszuje i mnie kopie co chwila po pęcherzu. Cały czas ułożony pośladkowo i mam poczucie jakby zarz jego nózki miały wyjśc dołem i miałby nimi pomachać sobie

Esmeralda, Aleksandra dobre wieści!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Dwukosmowkowe dwuowodniowe. O tym czy są jedno czy dwu okaże się po porodzie. Póki co są identyczne. Dwujajowe zazwyczaj są różnej wielkości, wagi. U nas parametry są identyczne.
    Acha no to sie okaze

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Madzia juz sobie wyobrazilam te stopki wystajace heheh ja malutka czuje ale czy to reka czy noga to raczej nie wiem ale wszystko przedemna

Junior Member
    Sabina1980

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Kochane Dziewczyny! Odzywam się po krótkiej przerwie. Dobrze Was czytać. Kombinezonik: świetny pomysł, kolejna rzecz, którą podłapałam.
    Trochę intensywnie spędziłam te 2 dni, kino, zakupy, spotkanie z koleżanką, która czekała na usg w 13 tyg. i właśnie dziś okazało się, że będzie miała BLIŹNIAKI jednokosmówkowe. Przerażona... ale stwierdziła, że jak najmniej usg i monitorowania, żeby nie narażać dzieci. Nie będę Jej przekonywała, bo to Jej decyzja, ale to trochę dziwne. Zobaczymy co powie Jej lekarka.
    Poza tym kupiłam dziś 3 body w taniej odzieży za 11 zł. Na razie białe, bo jeszcze na 100% nie wiemy, jaka płeć. Na usg w 16 tyg. nie było widać fiutka, ale chyba jeszcze nie chcę się nastawiać... Choć marzy mi się dziewczynka
    Miłej nocki Wam życzę!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów