Strona 666 z 10062
Pokaż wyniki od 6,651 do 6,660 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    ja juz w Pl tez zakupilam kombinezon, uwazam, ze calkiem fajny, rozowo-bialy Pani w sklepie doradzila mi wlasnie rozmiar 62 powiedziala, ze taki bedzie najlepszy! U nas w Nl to nie ma zbytnio zimy...w zeszlym roku bylo moze ze 3 dni mrozu i najwiecej -8 wiec luz... pozatym cieply kocyk i zamykana gondolka i moja Ninka bedzie miała ciepło w dupkę, a dziecka tez nie należy zbytnio przegrzewać... Dzis bylam w sklepie i zabralam kilka kartek z kolorami do pokoiku no i chyba zdecyduje sie na 2 kolory, tak jak pisalam baaardzo jasny siwy i do tego mega jasniutki róż mi sie spodobal, alez bedzie pięknie dla mojego serduszka- wszystko to co najpiekniejsze

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Paula3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Witam, witam - u mnie tydzień 19 skończony - jak zrobię suwaczek będzie przejrzyściej) Póki co tylko Was podczytywałam, ale postanowiłam dołączyć. Biorę się za zaległości i przeczytam od "deski do deski"))

Junior Member
    kasiullka7

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-12 zobacz kalendarz
    witam wszystkie mamy i dołączam się do waszego wątku

A ja nie będę kupować raczej kombinezonow. Doszlam do wniosku ze lepsze będą spiworki takie jak do fotelików. Przy Kindze miałam kombinezon i przy jednym dziecku to się sprawdza. Ale jakbym miała dwójkę w to ubierać, to dziekuje - zanim jedno zapakuje to juz drugie mokre. Te spiworki wydają mi się łatwiejsze w obsłudze. Co do ubranek to jutro ruszam na zakupy

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Paula3 Zobacz posta
    Witam, witam - u mnie tydzień 19 skończony - jak zrobię suwaczek będzie przejrzyściej) Póki co tylko Was podczytywałam, ale postanowiłam dołączyć. Biorę się za zaległości i przeczytam od "deski do deski"))
    Czytaj czytaj hihi

Zapomniałam zapytać. Wam tez się dzieciaczki tak wypinaja? Bo mnie tak dają popalić czasem ze aż boli

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    a ja uciekam do łóżka, dobranoc Dziewczynki do jutra

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    ojjjj tak, czasem na dole moja mała tak sie wypina, że brzuch jak kamień i masz racje, czuje ból...na szczeście szybko zmienia pozycje. Co do śpiworka- dostane od siostry, więc spoko
    moja mała już 3 tydz głową w dól odwrócona i tak uwiera mi na pęcherz, ze latam co chwilę do toalety, masakra jakas...

Witam nowe mamy w naszym gronie

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Nowe dziewczyny troszkę mają do nadrabiania :-) powodzenia :-)
    Izka dobranoc :-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Nowe dziewczyny troszkę mają do nadrabiania :-) powodzenia :-)
    Izka dobranoc :-)
    a ja sie zdrzemnelam a tu znow kilka stron do nadrobienia
    witajcie nowe kolezanki na forum. Fajnie, ze jest nas co raz wiecej. chyba zaloze sobie zeszyt z nickami- imionami i wszytskimi wazniejszymi informacjami bo juz zaczynam sie mylic

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów