Strona 664 z 10048
Pokaż wyniki od 6,631 do 6,640 z 100478

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Właśnie, ciesze się ze u dzisiejszych stycznioweczk na wizytach wszystko ok z malutkimi istotami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    czlowieka chwile nie ma a tu tyle do czytania :P

OLA, gratuluje zdrowej córki, uwielbiam takie dobre nowiny
    kombinezonik sliczny, ale dla nmie polarkowe odpadaja na wyjscia na pole.. z wiekszym rozmiarem tez nie poszalejecie, dziecko musi miec kombinezon na wyjscie ze szpitala, jak bedzie wiekszy to zasuwając do konca wyjdzie na brode i usta dziecka..wkladajac do fotelika to juz wogole bedzie kiepsko.. pochodzcie po sklepach i zobaczice ktore sa miekkie, cieple, latwe w uzyciu.. dobrym rozwiazaniem sa takie kombinezony:

Załącznik 89441Załącznik 89442

raz ze latwo zapiac w foteliku, a dwa gdy dziecko lezy w gondolce na spaczerze, nie ma ograniczonych ruchów, jest to szczegolnie wazne u takich malenstw przez wzglad na bioderka..

polecam rozmiar 62 (0-3 m)... 68 bedzie za duzy, jest od 3-6 miesiecy.. a kombinezoniki i tak zawsze sa troszke wieksze, wlasnie po to by pasowaly na dziecko noszace ten rozmiar, biorac pod uwage ze beda ubrane w ciuszki.. dlatego maja dodatkowy zapas.
    moze w Waszych miastach macie komisy dzieciece? w lecie sa dostepne kombinezony i to podejrzewam o duzym wyborze, porownacie na zywo..
    Swieta racja bratowa miala dla synka taki wlasnie jak ten fioletowy I super byl ja jak beda w sklepie to porownam wielkosc I tyle

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    pozwala Ci jeszcze lekarz jezdzic? mi juz nie...
    Ja też już nie mogę...

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Ale Wy dziewczynki rozgadane jesteście, od wczoraj tyle stron do nadrabiania
    Kombinezonik śliczny, ja też chcę kupić jakiś jasny, bardzo podoba mi się ten: http://www.zara.com/pl/pl/dzieci/nie...1p2773850.html i chyba zamówię ale tak samo jak i Wy nie wiem jaki rozmiar, chociaż najbardziej skłaniam się ku 62
    Co do ilości ubranek to sama niedawno o to pytałam ale z tego co widzę nie ma jednoznacznej odpowiedzi i ja postanowiłam kupić około 10 kompletów w rozmiarze 62 (komplet mam na myśli pajacyk+body, śpiochy+body lub kaftanik albo półśpiochy+body do tego jakieś sweterki). Ale znając mnie postanowienia, postanowieniami a będzie tego dużo więcej, bo te 10 zaplanowanych kompletów to już mam Strasznie dużo radości dają mi te zakupy mały ubranek
    My myśleliśmy żeby chrzciny zaplanować w Wielkanoc
    Dziewczynką, które były dzisiaj na usg gratuluję, że wszystko dobrze z maluszkami Ja wizytę mam za tydzień i już nie mogę się doczekać
    Też mam za tydzień :-)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Też mam za tydzień :-)
    To czekamy razem

O mnie
    To czekamy razem
    Na którą godzinę masz? Ja dopiero o 17.30 pierwszy raz tak późno nie wiem jak wytrzymam :-D

O mnie
    A kupowała któraś z Was ubranka w Tesco ff? Jak wypadają jakościowo i cenowo?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Na którą godzinę masz? Ja dopiero o 17.30 pierwszy raz tak późno nie wiem jak wytrzymam :-D
    Ja ide jutro a makaron pyszny hehej nie wiem czy wiesz ale ja juz mialam faze na ryz na mleku matko jadlam go codziennie przez chyba 2 miesiace obym z makaronem tak nie miala

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja ide jutro a makaron pyszny hehej nie wiem czy wiesz ale ja juz mialam faze na ryz na mleku matko jadlam go codziennie przez chyba 2 miesiace obym z makaronem tak nie miala
    Pamiętam pamiętam :-)) ja jakoś nie lubię takich głównych dań na słodko :-) u mnie na kolacje będzie salatka z cebulką i pomidorami w kwaśnej śmietanie mniam :-)

O mnie
    Jeszcze później, bo na 19:00 Trzeba będzie sobie jakieś zajęcia znaleźć
    Dokładnie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów