Strona 659 z 10065
Pokaż wyniki od 6,581 do 6,590 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    jESTEM

u nas na pewno będzie chłopak - widziałam ptaka jak dzwon :P

po połówkmowym lekarz mówi, że wszystko idealnie waga jakies 440 gr mózg, nerki serce tętnice żołądek i wszystkie narządy idealnie
    No to fantastycznie :-) imię już jakieś jest dla kawalera? :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dokładnie :-)
    Właśnie przeglądam allegro i oxl i tak się zastanawiam jak już będę znała płeć to można przez internet zamówić paczki ubrań dla noworodków :-) różne rozmiary i ubranka :-) po ile szt z rozmiarów 56, 62 i 68 kupujecie? Po 10 szt czy więcej? I wszystkie na długi rękawek z racji zimy czy na krótki też?
    Zdecydowanie nie jestem specjalistą, ale o ile kojarzę 56 to czasem nawet nie opłaca się kupować, bo niektóre maluchy od razu przygodę od 62 zaczynają I nadal nie rezygnowałabym z krótkiego rękawka, w domu, gdzie przecież będzie dużo cieplej, może być przydatny chociaż 1 komplet. Tak samo z ilością, myślę, że koło 6 to max na 1 rozmiar, dziecko w końcu szybko rośnie

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    wychodzi na to, ze ja z moim 158 cm jestem tu najniższa!!! a urodzilam sie z waga 4200....
    Tosieńka przebijam, 152

Natalia przykra sprawa... ale czy jest to pewne, że na pewno na psiaka masz uczulenie? Robiłaś testy? Bo może to wcale nie to... Sama mam 2 psy i sobie nie wyobrażam takiej sytuacji. A ogary polskie- przepiękne

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    jESTEM

u nas na pewno będzie chłopak - widziałam ptaka jak dzwon :P

po połówkmowym lekarz mówi, że wszystko idealnie waga jakies 440 gr mózg, nerki serce tętnice żołądek i wszystkie narządy idealnie
    Gratulacje!!!

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Zdecydowanie nie jestem specjalistą, ale o ile kojarzę 56 to czasem nawet nie opłaca się kupować, bo niektóre maluchy od razu przygodę od 62 zaczynają I nadal nie rezygnowałabym z krótkiego rękawka, w domu, gdzie przecież będzie dużo cieplej, może być przydatny chociaż 1 komplet. Tak samo z ilością, myślę, że koło 6 to max na 1 rozmiar, dziecko w końcu szybko rośnie
    Z jednej strony szybko rośnie i nie ma co szaleć, ale z drugiej takiego maluszka ciągle się przebiera i lepiej mieć więcej żeby nie prac też tyle i prasowac....;-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Z
    jednej strony szybko rośnie i nie ma co szaleć, ale z drugiej takiego maluszka ciągle się przebiera i lepiej mieć więcej żeby nie prac też tyle i prasowac....;-)
    56 nie warto kupowac moze 2 albo 3 sztuki. Lepiej wieksze rozmiary kupie to co sie mi bd poobac pewnie bd tego duzo hihi

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Tosienka mieszka w Holandii I tam pewnie daja

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Dzien dobry Esmeralda.gratki fajnie ze chlopak bedzie parka Ola daj znac po wizycie ciekawa jestem ile twoja malutka mierzy I wazy bede mogla porownac Ja dzis wstalam o 9 czyli niedawno I powiem wam.ze lenia mam I chyba zostane narazie w domuw pracy mama a reszte w domu na komputerze zrobie jak cos I wyplaty musze na jutro ale to w domu nie bede nic gotowala odpoczywam u mnie cieplo ale uwaga od poniedzialku upaly ponad 40 st ma byc az do czwartku tak podaja

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Natalia jak psa oddac moze to nie od psa?ale moj maz alergie I wiem jakie to meczace brrrr on mial katar,kichanie I zatykal mu sie nos..biere leki I narazie spokoj...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Natalia jak psa oddac moze to nie od psa?ale moj maz alergie I wiem jakie to meczace brrrr on mial katar,kichanie I zatykal mu sie nos..biere leki I narazie spokoj...
    Mysle ze to na pewno od psa.. Jak go kupilismy bylam juz w ciazy, zaczelo sie od kataru i zaykanego nosa.. Myslalam ze yo z powodu ciazy. Ale kicham kazdego dnia jak szalona. Teraz doszly oczy. Swedzi mnie nos, swedza i pieka oczy.. Zadnych innych zmian u nas nie bylo.. Moze organizm sie przyzwyczai.. Nigdy wczesniej alergi nie mialam ale nie mialam tez psa.. On i tak na polu mieszka, ma swoj duzy kojec i bude i oprocz tego kojec jest zawsze otwarty wiec cale dnie biega po duzym ogrodzir. Chcielismy zeby mial jednak swoj kat na spanie i jedzenie. Gdyby byl w domu to pewnie moja alergia byla by jeszcze wieksza..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów