Strona 658 z 10044
Pokaż wyniki od 6,571 do 6,580 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Rozumiem Cię, ale nie wiem co poradzić bo sama mam psiaka i jedyne co czasem mu funduje to wakacje u rodzicow lub teściów jak juz nie daje z nim rady.... a później znów tęsknię.
    A co to za psiak?
    Ogar polski..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Witam dziewczynki :-) dzisiaj u nas pogoda znowu upalna i prawie co nie zemdlalam na zieleniaku... Dobrze, że zdążyłam sobie kupić bawełniana sukienke i słonecznik mój ukochany :-) Jednak wyprawa do miasta do lumpeksu zostanie wstrzymana bo bym sama musiała iść a mam dalej i kto wie... Lepiej nie ryzykować. Nigdy by mi do głowy nie przyszło, że można zasłabnac na świeżym powietrzu idąc :-P odkąd jestem w ciąży wszystko możliwe....
    Przyszedł mi mój rogal więc w nocy będzie testowanie :-)
    Natalia wcale Ci się nie dziwię, że pieska nie oddasz bo sama mam dwa yorki i nie wyobrażam sobie przez alergie się ich pozbyć.
    Ola widziałam, że dołączyłas do mamusi czujących swoje dzidzie :-) ja jeszcze czekam.. Może to kwestia tego, że nie należę do szczupłych więc pewnie ma to również jakiś wpływ.
    Powodzenia i miłych widoczkow dla wszystkich mamus, które dzisiaj wizytę mają :-)

Co macie na obiadek bo ja kapusniak mhmmm:-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    W sumie tylko od tego, czy jestem w ciąży! wiadomo, paczkę odbiera się okolo 6-7 miesiąca jak już brzuszek jest widoczny i to tyle...musze jeszcze poszperac w necie gdzie jeszcze moge sie zapisac, bo jedna znajoma sporo z tych paczek gratisowych nazbierała

Co do tego znieczulenia, to jest tak...w 27 tyg przyjdzie do mnie polozna na wywiad i tam sobie wybieram rozne opcje. czywiscie tu namawiaja, zeby rodzic w domu, ale ja takiej opcji nawet pod uwage nie biore, bylam u mojej siory przy porodzie, krzyczala w nieboglosy i chyba przed sasiadami bym sie wtedy ze wstydu spalila, a tak na sali szpitalnej najwyzej sie wyżyje i po bólu... z tym znieczuleniem sama nie wiem, jest jeszcze gaz rozweselajacy do wyboru i jeszcze jakies inne opcje, ale to wam powiem, jak juz bede po rozmowie.
    Ja juz po obiadku, u nas dzis caly dzien pada!

Natalia, dasz rade, przezwyciezysz tą alergię, a mója psiunia też dla mnie jak dziecko i nie wyobrazam soebie jakby mialo jej zabraknąć

Sciskam i odezwe sie po pracy, pewnie kilka stron tu nasmarujecie podczas mojej nieobecnosci
    ja jestem przeciwna wszystkim znieczulenii, chyba ze sam lekarz stwierdzi ze jst taka koniecznosc. Uwazam ze zostalysmy tak stworzone by rodzic naturalnie. Dwa rzy rodzilam bez zadnych "spomagaczy" wiadomo, ze boli ale nie jest to bol ktory nie da sie wytrztmac. Trzeba miec swiadomosc, ze zadne znieczulenie nie jest obojetne ani dla nas ani dla dziecka.. Oczywiscie w sytuacji gdy nalezy podac oksytocyne by wzmocnic skurcze bo sa zbyt slabe itd to wtedy lekarz sam zaleci podanie czegos usmierzajacego bol..
    A juz najbardziej nie rozumie tego jak kobiety zycza sobie cesarki, bo tak, gdy nie ma zadnych medycznych wskazan. Toz to jest operacja, ktora zawsze niesie jakies ryzyko.. No ale to juz nalezy do inndywidualnej oceny.
    Ja sie panicznie balam porodu, ale na szczescie jeszcze batdziej balam sie tych oksytocyn, gazow, znieczulenia w kregoslup ( wiele moich kolezanek dlugo dochodzily do siebie, pojaeily sie migreny, zawroty, skoki cisnienia itp) i dziejuje Bogu, ze urodzilam naturalnie. I ufam, ze tym razem tez bede miala taka mozliwosc.. A o bolu zapomina sie w sekundzie gdy nasz cud laduje w naszych ramionach

A dla niewiedzacych. Podawany czesto zastrzyk dolarganu to nic innego jak pochodna morfiny.. Osobiscie wole juz ból

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    W sumie tylko od tego, czy jestem w ciąży! wiadomo, paczkę odbiera się okolo 6-7 miesiąca jak już brzuszek jest widoczny i to tyle...musze jeszcze poszperac w necie gdzie jeszcze moge sie zapisac, bo jedna znajoma sporo z tych paczek gratisowych nazbierała

Co do tego znieczulenia, to jest tak...w 27 tyg przyjdzie do mnie polozna na wywiad i tam sobie wybieram rozne opcje. czywiscie tu namawiaja, zeby rodzic w domu, ale ja takiej opcji nawet pod uwage nie biore, bylam u mojej siory przy porodzie, krzyczala w nieboglosy i chyba przed sasiadami bym sie wtedy ze wstydu spalila, a tak na sali szpitalnej najwyzej sie wyżyje i po bólu... z tym znieczuleniem sama nie wiem, jest jeszcze gaz rozweselajacy do wyboru i jeszcze jakies inne opcje, ale to wam powiem, jak juz bede po rozmowie.
    Ja juz po obiadku, u nas dzis caly dzien pada!

Natalia, dasz rade, przezwyciezysz tą alergię, a mója psiunia też dla mnie jak dziecko i nie wyobrazam soebie jakby mialo jej zabraknąć

Sciskam i odezwe sie po pracy, pewnie kilka stron tu nasmarujecie podczas mojej nieobecnosci
    ej ja tez chce taką paczke !!
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Witam dziewczynki :-) dzisiaj u nas pogoda znowu upalna i prawie co nie zemdlalam na zieleniaku... Dobrze, że zdążyłam sobie kupić bawełniana sukienke i słonecznik mój ukochany :-) Jednak wyprawa do miasta do lumpeksu zostanie wstrzymana bo bym sama musiała iść a mam dalej i kto wie... Lepiej nie ryzykować. Nigdy by mi do głowy nie przyszło, że można zasłabnac na świeżym powietrzu idąc :-P odkąd jestem w ciąży wszystko możliwe....
    Przyszedł mi mój rogal więc w nocy będzie testowanie :-)
    Natalia wcale Ci się nie dziwię, że pieska nie oddasz bo sama mam dwa yorki i nie wyobrażam sobie przez alergie się ich pozbyć.
    Ola widziałam, że dołączyłas do mamusi czujących swoje dzidzie :-) ja jeszcze czekam.. Może to kwestia tego, że nie należę do szczupłych więc pewnie ma to również jakiś wpływ.
    Powodzenia i miłych widoczkow dla wszystkich mamus, które dzisiaj wizytę mają :-)

Co macie na obiadek bo ja kapusniak mhmmm:-)
    mi w takie upały tez zawsze słabo było robiło mi sie ciemno przed oczami i tyle wrrr, a na obiad gulaz dzis i buraczki

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Natalia piesi super i mam nadzieje ze jednak przejdzie Ci ta reakcja i będzie ok Trzymam kciuki !
    Ja mam yorka który teoretycznie ma włosy, ale to jednak pies i co chwilę ze szata biegam bo tak się kurzy (chodzi 100 razy w tą i z powrotem .

O mnie
    [QUOTE=fghjkz;2685902]ej ja tez chce taką paczke !!

Ja też :-) to się zapisuje w internecie czy sklepach stacjonarnych? Jak tak to jakich? :-) może u mnie też są a ja taka nieświadoma he he

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ej ja tez chce taką paczke !!

Ja też :-) to się zapisuje w internecie czy sklepach stacjonarnych? Jak tak to jakich? :-) może u mnie też są a ja taka nieświadoma he he
    no własnie nie mam pojęcia, Poczekamy az Tosienka nam wytłumaczy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    jESTEM

u nas na pewno będzie chłopak - widziałam ptaka jak dzwon :P

po połówkmowym lekarz mówi, że wszystko idealnie waga jakies 440 gr mózg, nerki serce tętnice żołądek i wszystkie narządy idealnie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    jESTEM

u nas na pewno będzie chłopak - widziałam ptaka jak dzwon :P

po połówkmowym lekarz mówi, że wszystko idealnie waga jakies 440 gr mózg, nerki serce tętnice żołądek i wszystkie narządy idealnie
    super że chłopak Gratulacje

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    no własnie nie mam pojęcia, Poczekamy az Tosienka nam wytłumaczy
    Dokładnie :-)
    Właśnie przeglądam allegro i oxl i tak się zastanawiam jak już będę znała płeć to można przez internet zamówić paczki ubrań dla noworodków :-) różne rozmiary i ubranka :-) po ile szt z rozmiarów 56, 62 i 68 kupujecie? Po 10 szt czy więcej? I wszystkie na długi rękawek z racji zimy czy na krótki też?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów