Strona 657 z 10044
Pokaż wyniki od 6,561 do 6,570 z 100437

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    aleksandramagdalena my też połówkowe ciekawa jestem czy płeć się potwierdzi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ja juz po wizycie. Okulista stwierdzil ze alerdia, zadnych kropli oprocz nawilzajacych nie moze mi w ciazy przepisac bo za duze ryzyko. Laryngolog tez stwierdzil ze alergia, i zadnych kropli tez mi nie moze podac. Jedynie sterimar mg.. Zalecenia obu: pozbyc sie psa

O mnie
    acha i cóż rano zaczęłam zdrowym śniadaniem mozzarella pomidorki kumato i pół grahamki a przed chwilą zjadłam garść ciastek migdały w karmelu i drożdżówke z serem no zał jestem sama na siebie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ja juz po wizycie. Okulista stwierdzil ze alerdia
    , zadnych kropli oprocz nawilzajacych nie moze mi w ciazy przepisac bo za duze ryzyko. Laryngolog tez stwierdzil ze alergia, i zadnych kropli tez mi nie moze podac. Jedynie sterimar mg.. Zalecenia obu: pozbyc sie psa
    Pozbyc sie psa? Nigdy!

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Trochę ciężko wykopać nagle psa z domu Przecież jest jak członek rodziny

O mnie
    nayana a wcześniej uczulenia nie było ?

może to z powodu powiększonych śluzówek, większej wrażliwości w ciązy , urodzisz i będzie po uczuleniu

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    @nayana, przykro, że nic Ci nie pomogli, a takie rady ... eh, ja rozumiem, że pies może powodować alergie, ale bez przesady, od razu go wykopywać z domu? Mimo wszystko pogadaj może ze swoim ginekologiem, wiem, że moja kumpela w ciąży dostała maści ze sterydami a na pytanie, czy to nie jest niebezpieczne usłyszała, że ta sama gin prowadziła kilka ciąż z RZS gdzie sterydów w zasadzie się nie odstawia, i też wszystko dobrze było. Ja rozumiem, że doustnie to średnio pewnie, ale miejscowe?! Już widzę te sterydy w końskiej dawce przenikające do Twojego krwioobiegu z oka. Podejrzewam, że po prostu i okulista, i laryngolog niespecjalnie w temacie więc z założenia asekuracyjne "nie przepiszę nic". Trzymaj się!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Trochę ciężko wykopać nagle psa z domu Przecież jest jak członek rodziny
    W czerwcu go dopiero kupilismy, nie wyobrazam sobie ze sie go pozbede.. Ale jak przetrwac czas ciazy bez lekarstw.. Czuje sie niedotleniona, a oczy wydlubie..

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Od czego zalezy czy dostaniesz ta paczke?
    W sumie tylko od tego, czy jestem w ciąży! wiadomo, paczkę odbiera się okolo 6-7 miesiąca jak już brzuszek jest widoczny i to tyle...musze jeszcze poszperac w necie gdzie jeszcze moge sie zapisac, bo jedna znajoma sporo z tych paczek gratisowych nazbierała

Co do tego znieczulenia, to jest tak...w 27 tyg przyjdzie do mnie polozna na wywiad i tam sobie wybieram rozne opcje. czywiscie tu namawiaja, zeby rodzic w domu, ale ja takiej opcji nawet pod uwage nie biore, bylam u mojej siory przy porodzie, krzyczala w nieboglosy i chyba przed sasiadami bym sie wtedy ze wstydu spalila, a tak na sali szpitalnej najwyzej sie wyżyje i po bólu... z tym znieczuleniem sama nie wiem, jest jeszcze gaz rozweselajacy do wyboru i jeszcze jakies inne opcje, ale to wam powiem, jak juz bede po rozmowie.
    Ja juz po obiadku, u nas dzis caly dzien pada!

Natalia, dasz rade, przezwyciezysz tą alergię, a mója psiunia też dla mnie jak dziecko i nie wyobrazam soebie jakby mialo jej zabraknąć

Sciskam i odezwe sie po pracy, pewnie kilka stron tu nasmarujecie podczas mojej nieobecnosci

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    W czerwcu go dopiero kupilismy, nie wyobrazam sobie ze sie go pozbede.. Ale jak przetrwac czas ciazy bez lekarstw.. Czuje sie niedotleniona, a oczy wydlubie..
    Rozumiem Cię, ale nie wiem co poradzić bo sama mam psiaka i jedyne co czasem mu funduje to wakacje u rodzicow lub teściów jak juz nie daje z nim rady.... a później znów tęsknię.
    A co to za psiak?

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów