Strona 656 z 10046
Pokaż wyniki od 6,551 do 6,560 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Kochana jestes :* az mi lzy naplynely do oczu, ale ze siedze w poczekalni i mam chore oczy to sie tym faktem nie przejmuje. Imie zostaje na pewno. Wczoraj najmlodzz corka podbiegla do mnie przytulic sie do brzuszka i wola:" moja kochana Różyczka" wiec juz nie mamy serca by zmieniac Jej imie
    Słodko <3 Róża bardzo piękne imię! My co tydzień mamy inne imię. Jakoś nie możemy się zdecydować

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Hihi no to już masz jeden ciuszek więcej na 56 cm
    Prze kochana jestes, ze tak o nas pomyslalas... :*

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Hihi no to już masz jeden ciuszek więcej na
    56 cm
    Milo z Twojej strony

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Hej Dziewczyny!
    Alez miałam znowu do nadrobienia...zasiadam wieczorem, a tam 20 stron wiecej...niezle Wam idzie to pisanie! Ja pracuje caly czas po 3 godzinki, na szczescie ide do pracy popakuje zamowienia, siedze sobie na krzesle, 3h szybko mijaja i smigam do domku. W srode licze na calkowite zwolnienie, wtedy wezme sie troche za porzadki domowe, bo jest co robic...a tak nigdy nie ma czasu.
    wychodzi na to, ze ja z moim 158 cm jestem tu najniższa!!! a urodzilam sie z waga 4200...
    Mam nadzieje, ze moja malutka az taka wielka w brzuchu nie urosnie.
    Co do ciuszkow jak na razie spokoj, najpierw zrobimy pokoik ( a mąż twierdzi, ze ma jeszcze na to czas) i jak juz bede miala umeblowanie i gdzie ukladac ubranka to sie zobaczy, ale wezme raczej sporą część od mojej siostry tak jak pisalam!
    u nas w sklepach mozna zapisac sie na darmowy pakiet dla przyszlych mam, dostaje sie rozne rzeczy, od pampersow po butelki, zabawki, kosmetyki, zalezy co w jakim roku klada do paczki, jak na razie zapisalam sie juz w 3 sklepach!
    Chcialam zapytac mamy, ktore juz rodzily o znieczulenie w kregoslup....jakie sa Wasze doswiadczenia z tym zwiazane? bo ja mysle nad tym znieczuleniem, ale z drugiej strony boje sie, ze czasem mnie uszkodza...(wiem, wiem, raczej nie ma na to szans, ale nie wiadomo).

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Ja się cieszę jak się mogę czymś z Wami podzielić
    Teraz chce mi się tak strasznie spać ze chyba zaraz gwoździa przybije przed komputerem ..... Jak wrócę do domku to obowiązkowo popoludniowe lulu

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Nie mogę się wypowiedzieć za siebie, ale znajoma tak rodziła i dostała jakąś końską dawkę tego znieczulenie tak, że później nie umiała przeć i skończyło się użyciem wakum ale słyszałam tez pozytywne historie, choć ja chyba sobie odpuszczę......

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Nie mogę się wypowiedzieć za siebie, ale
    znajoma tak rodziła i dostała jakąś końską dawkę tego znieczulenie tak, że później nie umiała przeć i skończyło się użyciem wakum ale słyszałam tez pozytywne historie, choć ja chyba sobie odpuszczę......
    Hmmm ciekawe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Hej Dziewczyny!

Alez miałam znowu do nadrobienia...zasiadam wieczorem, a tam 20 stron wiecej...niezle Wam idzie to pisanie! Ja pracuje caly czas po 3 godzinki, na szczescie ide do pracy popakuje zamowienia, siedze sobie na krzesle, 3h szybko mijaja i smigam do domku. W srode licze na calkowite zwolnienie, wtedy wezme sie troche za porzadki domowe, bo jest co robic...a tak nigdy nie ma czasu.
    wychodzi na to, ze ja z moim 158 cm jestem tu najniższa!!! a urodzilam sie z waga 4200...
    Mam nadzieje, ze moja malutka az taka wielka w brzuchu nie urosnie.
    Co do ciuszkow jak na razie spokoj, najpierw zrobimy pokoik ( a mąż twierdzi, ze ma jeszcze na to czas) i jak juz bede miala umeblowanie i gdzie ukladac ubranka to sie zobaczy, ale wezme raczej sporą część od mojej siostry tak jak pisalam!
    u nas w sklepach mozna zapisac sie na darmowy pakiet dla przyszlych mam, dostaje sie rozne rzeczy, od pampersow po butelki, zabawki, kosmetyki, zalezy co w jakim roku klada do paczki, jak na razie zapisalam sie juz w 3 sklepach!
    Chcialam zapytac mamy, ktore juz rodzily o znieczulenie w kregoslup....jakie sa Wasze doswiadczenia z tym zwiazane? bo ja mysle nad tym znieczuleniem, ale z drugiej strony boje sie, ze czasem mnie uszkodza...(wiem, wiem, raczej nie ma na to szans, ale nie wiadomo).
    Od czego zalezy czy dostaniesz ta paczke?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dzień dobry Kochane!

Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    my dziś na 14,30 wizyta już nie mogę się doczekać - teraz mieliśmy przerwę ponad miesiąc
    Ja dziś mam badanie połówkowe na 15.30 a wizytę w poniedziałek i wczoraj już zaplanowałam, że dziś dłużej pośpię, żeby szybciej do badania czas zleciał Malutka po śniadanku się rozszalała i było sporo kopniaczków, ale takich bardzo delikatnych, jednak jak leżałam to były wyczuwalne

Nie mogę się wypowiedzieć za siebie, ale znajoma tak rodziła i dostała jakąś końską dawkę tego znieczulenie tak, że później nie umiała przeć i skończyło się użyciem wakum ale słyszałam tez pozytywne historie, choć ja chyba sobie odpuszczę......
    Podobno się rodzi o wiele dłużej, jednak w mniejszych bólach na pewno. Ale to wiadomo każda z Nas jest inna i nie wiadomo jak nasze organizmy na takie znieczulenie by się zachowały. Na chwilę obecną nie planuje, a w trakcie wyjdzie samo. Myślę cały czas optymistycznie że nie będzie tak źle

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    moja lekarka powiedziała że to znieczula ale tym samym powoduje że nie masz czucia w dolnych partiach a co za tym idzie nie kontrolujesz i nie wiadomo czy dobrze przesz... odradzała mi, rodziałm total bez

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów