Strona 655 z 10062
Pokaż wyniki od 6,541 do 6,550 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    Czesc dziewczyny!

Nayana wspolczuje problemu z oczami - oby szybko cos lekarze poradzili.

Tak pisalyscie o ciucholandachi mi sie przypomnialo, ze wieki nie bylam a w miescie obok mamy ich sporo - jakies 2 lata temu fajne kurtki dzieciakom kupilam i w sumie chyba się przejadę jak się rok szkolny zacznie :-)

Co do libido :-) W ciązy to albo się ma nadwyżkę albo kompletny niż hehe - ja mialam ochotę jak nigdy w zyciu w pierwszych 3 miesiącach - myslalam, ze zwariuję - burza hormonow czy co??? Niestety duzo bylam w szpitalu i bylo srednio dobrze, więc lekarz mi kategorycznie zakazal :-(:-(:-( i tak się meczylam niewyżyta ;-)
    Jak juz zagrozenia minęly to mi się odechcialo w sumie - ale nie powiem - codziennie mam sny erotyczne - tez zwariowac mozna hehe

Coraz bardziej jestem ciekawa plci dzieciątka, jak Was czytam i większosc z Was juz sie zwraca - ONA/ON to zazdroszczę - ja mialam 2 niespodzianki - dowiedzielismy sie po porodach - teraz chyba nie wytrzymam- w tamtych ciazach chociaz mialam przeczucia jakies i tego sie trzymalam a teraz codziennie mowie do brzucha albo 'bączek'(tak go lakarka na prenatalnym okreslila bo sie wiercil neimilosiernie ) albo 'niunia' - kompletnie nieswiadomie hehe - no nie chce z dziecka transwestyty robic ;-);-);-)
    Taka niewyzyta to nie dobrze hahaha

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Wczoraj przyszły getry które Natalia kiedyś polecała i powiem Wam ze są naprawdę fajne. Jak na 14,99 zł to brać w ciemno Ja mam drugie ocieplane wiec są grubsze ale ani te cieńsze ani grubsze nie prześwituje a co więcej szerokość kolana nie jest taka ja uda haha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Wczoraj przyszły getry które Natalia kiedyś
    polecała i powiem Wam ze są naprawdę fajne. Jak na 14,99 zł to brać w ciemno Ja mam drugie ocieplane wiec są grubsze ale ani te cieńsze ani grubsze nie prześwituje a co więcej szerokość kolana nie jest taka ja uda haha
    To grube skarpetki nie beda potrzebne?

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    O fajnie, ze piszesz, bo tez sie przymierzam , zeby je kupic.
    Napisz jeszcze jak rozmiarowka, czy bralas dokladnie swoj rozmiar czy mniejszy czy wiekszy, bo nie chce potem,z eby wisialy za bardzo, no i wciskac oczywiscie w mniejsze tez sie nie bede ;-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Wczoraj przyszły getry które Natalia kiedyś polecała i powiem Wam ze są naprawdę fajne. Jak na 14,99 zł to brać w ciemno Ja mam drugie ocieplane wiec są grubsze ale ani te cieńsze ani grubsze nie prześwituje a co więcej szerokość kolana nie jest taka ja uda haha
    Ha ja w nich chodze na okraglo. Nie przecieraja sie, po praniu nic sie nie zmienia. Az dziw ze cena taka niska. Ale to dobrze

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    To grube skarpetki nie beda potrzebne?
    Zdecydowanie nie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    O fajnie, ze piszesz, bo tez sie przymierzam , zeby je kupic.
    Napisz jeszcze jak rozmiarowka, czy bralas dokladnie swoj rozmiar czy mniejszy czy wiekszy, bo nie chce potem,z eby wisialy za bardzo, no i wciskac oczywiscie w mniejsze tez sie nie bede ;-)
    Jola normalnie noszę rozmiar M, ale wzięłam L ponieważ bałam się o długość nogawki bo jestem wysoka i juz raz zdarzyło mi się kupić przykrotkie gdyby nie wzrost to wzięła bym swój rozmiar wiec chyba najlepiej wziąć ten który się dotychczas nosi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ha ja w nich chodze na okraglo. Nie przecieraja sie, po praniu nic sie nie zmienia. Az dziw ze cena taka niska. Ale to dobrze
    Jeszcze nie prałam ale są mega wygodne tylko jeszcze ciut u góry za duże choć to dobrze bo rosnący brzuszek się zmieści
    Wczoraj oglądalaam ciuszki które dostałam od koleżanki i zauważyłam tam takie śliczne śpioszki w różyczki i pomyślałam że jak dasz córci na imię Róża to Ci je sprezentuję

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Jeszcze nie prałam ale są mega wygodne tylko jeszcze ciut u góry za duże choć to dobrze bo rosnący brzuszek się zmieści
    Wczoraj oglądalaam ciuszki które dostałam od koleżanki i zauważyłam tam takie śliczne śpioszki w różyczki i pomyślałam że jak dasz córci na imię Róża to Ci je sprezentuję
    Kochana jestes :* az mi lzy naplynely do oczu, ale ze siedze w poczekalni i mam chore oczy to sie tym faktem nie przejmuje. Imie zostaje na pewno. Wczoraj najmlodzz corka podbiegla do mnie przytulic sie do brzuszka i wola:" moja kochana Różyczka" wiec juz nie mamy serca by zmieniac Jej imie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Kochana jestes :* az mi lzy naplynely do oczu, ale ze siedze w poczekalni i mam chore oczy to sie tym faktem nie przejmuje. Imie zostaje na pewno. Wczoraj najmlodzz corka podbiegla do mnie przytulic sie do brzuszka i wola:" moja kochana Różyczka" wiec juz nie mamy serca by zmieniac Jej imie
    Hihi no to już masz jeden ciuszek więcej na 56 cm

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów