Strona 640 z 10044
Pokaż wyniki od 6,391 do 6,400 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Jak się zbierzemy wszystkie z dziećmi to będziemy miały niezły koncert
    No amfiteatr w Kolobrzegu jestczyli miejsce na koncert sa;:

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    tez ja podziwiam...kawka jak najbardziej tak! Ja przyjade do Polski to was zaprosze do Kolobrzegu na spotkanie forumowejuz to pisalam ale ze mna wszystko mozliwe dom jest ,wakacje beda to kto nam zabroniTy Iza daleko bys nie miala
    przyjade z checią na to spotkanie

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Dziewczyny a co do wyprawki to z kosmetyków co na początek kupujecie i jakiej firmy? Wszystkie kosmetyki z jednej serii czy różnie? słyszałam, że dla niemowlaka lepszy minimalizm bo zawsze może wyjść alergia.
    I ile paczek pampersow 1 kupujecie?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dziewczyny a co do wyprawki to z kosmetyków co na początek kupujecie i jakiej firmy? Wszystkie kosmetyki z jednej serii czy różnie? słyszałam, że dla niemowlaka lepszy minimalizm bo zawsze może wyjść alergia.
    Pampersow 1 w ogole nie kupuje, moje dzieci rodzily sue 3,5-4 kg wiec od razu 2 nosily a i one ze dwie paczki tylko i przeszlam na 3. Z 1 corka uzywalam emolienow i zrobila sie jej szorstka skora, gdyz one od razu maja dzialanie lecznicze i znuszczylo to naturalna ochronna wartstw naskorka. Z 2 mylam co 2 dzien a nie kazdego dnia, wlasnie po to by skora sie nie wysuszala i uzywalam plynu nivea baby. Ani razu nie bylo problemu. Emolieny lepiej stosowac gdy faktycznie wyjda problemy skorne a nie od razu. Do pupki nie uzywalam zadnych masci, tylko zasypywalam talkiem "alantan". Nigdy nie bylo odparzenia ani zaczerwienienia. Po urodzeniu corka miala wysuszona skore na raczkach i stopkach, swietnie sprawdzila sie masc-linomag.

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Co do kawusi na forum to fajny pomysł :-) i ciacho przede wszystkim he he :-) ja odkąd jestem w ciąży w ogóle mnie nie ciągnie do kawy, nie to że mnie mdli czy cos ale jakoś nie mam ochoty jej pić :-) za to słodkie bardzo :-) a przed ciaza prawie wcale tak się pozmieniało :-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    A ja wtocilam z kolejnych ciuszkowych zakupow. Mąż mnie chyba z domu wyrzuci jak zobaczy kolejna sterte ubran trudno. Ksiezniczka musi byc ksiezniczka i juz
    Dopadla mnie chyba jakas alergia.. Oczy mnie swedza i pieka.. Koszmar...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Pampersow 1 w ogole nie kupuje, moje dzieci rodzily sue 3,5-4 kg wiec od razu 2 nosily a i one ze dwie paczki tylko i przeszlam na 3. Z 1 corka uzywalam emolienow i zrobila sie jej szorstka skora, gdyz one od razu maja dzialanie lecznicze i znuszczylo to naturalna ochronna wartstw naskorka. Z 2 mylam co 2 dzien a nie kazdego dnia, wlasnie po to by skora sie nie wysuszala i uzywalam plynu nivea baby. Ani razu nie bylo problemu. Emolieny lepiej stosowac gdy faktycznie wyjda problemy skorne a nie od razu. Do pupki nie uzywalam zadnych masci, tylko zasypywalam talkiem "alantan". Nigdy nie bylo odparzenia ani zaczerwienienia. Po urodzeniu corka miala wysuszona skore na raczkach i stopkach, swietnie sprawdzila sie masc-linomag.
    tak myslalam ze tych 1 nie kupowac ale dobrze ze potwierdzasz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dokładnie minimalizm w tych sprawach czyli ja zaopatrzę się w jedną paczkę pampersów tych najmniejszych, bo teraz wszystko jest w sklepach także zawsze szybko można podjechać a nad kosmetykami się jeszcze nie zastanawiałam, może zasięgniemy rad doświadczonych mam odnoście oliwek itd. jakiej firmy

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A ja wtocilam z kolejnych ciuszkowych zakupow. Mąż mnie chyba z domu wyrzuci jak zobaczy kolejna sterte ubran trudno. Ksiezniczka musi byc ksiezniczka i juz
    Dopadla mnie chyba jakas alergia.. Oczy mnie swedza i pieka.. Koszmar...
    kupujesz w takich uzywkach ? ja nie moge juz nic fajnego znaleźć moze masz zmeczone oczka od komputera?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    kupujesz w takich uzywkach ? ja nie moge juz nic fajnego znaleźć moze masz zmeczone oczka od komputera?
    Kupuje, sa u nas dwa z takimi ciuchami dla dzieci ze glowa boli.. Z 1 cora wszystko w sklepie, ale wtedy nie bylo 2 dziecka, kosztow przedszkola, wynajmu domu, budowy domu i 2 aut itd... Teraz mnie poprostu nie stac na to by. Dzieci ubrac w same nowe ciuchy.. Koszty zycia poprostu wzrosly . a te szmateksowe ciuchy sa nie do zdarcia. Ale nie wiem jak to wyglada w innych miastach. U nas same firmowki sa i bardzo duza ilosc rzeczy nowych, z metkami za 2 /3 taniej niz w sklepie.
    Ja z tel korzystam, przy kompie boli mnie glowa..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów